Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 18 minutami:

Evo mal udarca pod pas, ampak vseeno, ker je fejst dec: DaCapo, moraš se mal v roke vzet zdravstveno zaradi otroka, če ne zaradi sebe. Meni je šel foter obirat gobe pri 24ih in ni bilo kul, pa si sploh nismo bili neki blizu al pa imel odnosa kot ga imaš očitno ti s sinom :)

 

Cool guy crknjen foter ki živi gangsta yolo lifestyle <<<<<<<< normalen ampak živ foter


Imaš še kako prav. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 18 minutami:

Haha sadhu mi dał opozorilo ker sem GonVriffinu rekel spacek. 

 

Bravo @LordFebo in tvoje zvezdice :)

Sadhu ima zvezdo, ker je napisal kodo za nov forum. Jaz sem tudi najprej mislil, da se je Febotu čisto scufal, ampak pol se je razkrilo, da je Sadhu admin XD

 

Pač jaz sem tudi dobil procente od njega. Misliš si svoje in greš dalje

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 18 urami:

V glavnem...DeCapo kaj si vecerjal danes? :D


Včeraj sem samo eno instant kitajsko juho z nudli (to je tisto, ko v lonček naliješ vrelo vodo, počakaš in poješ).
Nekaj me je začela vročina kuhat, pa nimam apetita. Če ne bo čez vikend boljše bo treba, tako kot Chenier, na korona test. :) 

Btw, je kdo od SP-jev kaj na tekočem z  novimi vladnimi ukrepi za samozaposlene?

Na to sem naletel, drugih informacij pa (zaenkrat) ne najdem:

 

Navedek

Eden novih ukrepov, ki bo začel veljati s 1. oktobrom, se nanaša na samozaposlene. "Za samozaposlene in mikropodjetja se namreč uvajajo začasni ukrepi za v obliki mesečnega temeljnega dohodka in delno povrnjen izgubljen dohodek," je povedal Cigler Kralj. Tudi samozaposleni, ki bodo želeli pri do pomoči, bodo morali dokazati vsaj 30-odstotni upad prihodkov glede na lansko leto. Gre za 1100 evrov, od tega je 700 evrov nadomestilo izgube prihodka in 400 evrov za plačilo prispevkov. Vstopni pogoj je prav tako 30-odstotni upad prometa glede na 2019.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 26. 9. 2020 at 10:10:

Slikw žene v dresu ali brez. Or we call it bulshit.


Ne morem dat slike, ker je enostavno nimam. Lahko bi šel skozi fizične albume fotk (takrat ni bilo teh pametnih fonov, še digitalni fotoaparat je bil redkost) in bi mogoče kaj našel in poskeniral... ampak se mi res ne da. :) 

Povezava do prispevka

Dons k sem po YT skakal, sem naletel na "nov" šport, teqball, mešanica ping ponga in nogometa.

 

Sem pol kr celo tekmo pogledal.

 

Poznam tudi mešanico odbojke in nogometa, sepak takraw, popularna v Aziji.

 

A ve kdo morda, če obstaja tudi mešanica nogometa in tenisa?

uredilo bitje VIPER SVB
  • Ne me jebat 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:


Ne morem dat slike, ker je enostavno nimam. Lahko bi šel skozi fizične albume fotk (takrat ni bilo teh pametnih fonov, še digitalni fotoaparat je bil redkost) in bi mogoče kaj našel in poskeniral... ampak se mi res ne da. :) 

Je bi ga zdej...

Sem mislil da boš pokazal, da nisi bil vešč samo na mikrofonu ampak tudi šarmer.

Povezava do prispevka
VIPER SVB reče pred 11 urami:

Dons k sem po YT skakal, sem naletel na "nov" šport, teqball, mešanica ping ponga in nogometa.

 

Sem pol kr celo tekmo pogledal.

 

Poznam tudi mešanico odbojke in nogometa, sepak takraw, popularna v Aziji.

 

A ve kdo morda, če obstaja tudi mešanica nogometa in tenisa?

Mi smo kt muloti kar precej igral nogometni tenis. Igral smo v dvojicah ker 1-1 ni blo tko fajn. Pravilo je bil da moras spravt cez mrezo v dveh udarcih, med vsakim se lahk zoga enkrat odbije od tal. Mreza je bla lojtra postavljena na dveh gajbah za krompir. Nam je dogajal dokler nismo ratal predobri in je blo konc ze po eni izmenjavi, max dveh. Verjetno bi moral visje postavt mrezo.

 

Tud na ping pong mizi smo probal, sam je blo dost slabs.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...