Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Me zanima, kako bo zgledal forum v 5d

 

Mogoče boš tako instantno dobil sporočilo v glavo, brez nekih posrednikov, pač kjer bodo naše duše komunicirale direkt

 

Tako v zen filingu bomo lebdeli v breztežnostnem brezčasnem prostoru, sup Mahatma Ghandhi - long time no see 

 

Pol pa samo:

 

* 5D JE ZA POŽENŠČENE FEGETE

 

* Avstrijski 5d je jači, jebena rupetina še pete dimenzije ne zna zrihtat 

 

* Prodam posebno izdajo 5d muske 4x LP v barvah

 

* Pubecu ne dela 5d Minecraft, zažene sam staro java 3d verzijo, a ve kdo, kako porihtat? 

 

* sup bro

poznam jaz tebe 

hiyaaaa 

šta je galko pičkica

 

*Gran Turismo 5 Standard Cars to be Upgraded to Premium

Povezava do prispevka

Po celi večnosti mogoče danes skočim v Meka. Pa na spletni strani gledam, da je sedaj v Master Burgers liniji BBQ trojček. A je kdo sprobal? Kaka je zadeva? Se splača Big Mac meni in dodatno en od BBQ trojčka al kar po dodatnem Big Macku še raje?

 

In pa kot se za štajerske klovne spodobi še ena krajša reportaža s trgatve, ko je ravno sezona...

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem probal Barbeque Billy burger. Sam bejž stran. Top 5 najslabših huger burgerjev iz maca in mogoče najbolj pust / nežmohten ever. Barbeque Bob je pa baje še bolj suh - nima niti paradižnika in solate.

 

Kar drži se Big Tasty (Bacon), to je to, to je lajf. Sam fajn si obriši usta, če se boš po jedi lizal s fantom, sploh, če imaš brado :D:D  Ker to pa je sauce overdose 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...