Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Meni ni blo nikoli problem vozit pijan.. sicee nisem niti nikoli vozu orenk pijan in zelo resko rahlo pijan in sw to kratke relacije in na splosno ko vozim malo pijan, vozim se boljse ker se drzim vseh pravil kot na izpitu, da me ja ne dobijo.. ampak... enkrat sem vzel en cookie in spli se neki alkota in sm mogu vozit od strunjana do portoroza in majkemi, ce sem vozu vec kot 30kmna uro, se je za cela crta zvijat in dejansko nisem mogu it ravno.. prav uno nisem mogu.. 

 

Pol za nazaj iz portoroza v koper je blo ze ql, celo so me ustavli panduri in na sreco mi niso dali strokovnega.. neki malega sem napihal.. pol sm mogu pustit tam avto in it peske gor po klancuiz izole do bolnice na markovec.. celo so me poklicali panduri cez par dni, kao da so se zmotli in ni 160 ampak 80, na pol 40 lol haha

 

A ko sm naredil izpit.. neki smo se ga napil v izi recimo in grem vozit.. valda me ustavijo panduri.. samo uno fak ode svez izpit.. ko mi je gledal dokumente so jih samo klicali na nujno intervencijo, samo hvala in srecno haha

Povezava do prispevka

Mah, vedno se lahko odlocis, da ne vozis, ko si pod vplivom. Sam imam vedno nacrt, kdo me bo peljal po kaki zurki domov (2krat letno max, gettin old for this shit), se je pa tudi zgodilo, da je prevoz zatajil, jaz pa sredi divjine v neki koci. Ja nc, 15 km peš, ni panike.

Povezava do prispevka

Jaz sicer načeloma zelo malo pijem in se sploh ne drogiram, tako da alkoholiziran še nisem vozil

 

Druga stvar pa je utrujenost. Starši živijo 1,5h vožnje proč in zdaj sem se po službi večkrat vozil k njima, ker je oče bil post-operacijsko zjeban in mama z zlomljeno roko, pa sem hodil kosit travo, štimat vrt itd. In pol zvečer nazaj, ker službo pa mam v kraju, kjer živim. Dostikrat uničen, sem si moral tudi kakšen konkreten slap po licu + kavo na bencinski privoščit, da nisem zaspal

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 53 minutami:

Ej. A testerje za drogo: marihuana majo naši policaji? Ali te to prav pošljejo nekam ven na test? 

testerji za slino, ki pokažejo par najpogostejših prepovedanih substanc

anekdotalni primeri kažejo dost nizko zanesljivost (predvsem false negative), uradnih procentov pa ne vem

 

zaspan vozit je absolutna pizdarija, js sem že morala ustavit ker se mi je zdel da me obcestne svetilke napadajo al pa da je kolesar sredi avtoceste

po možnosti je blo do naslednjega postajališča še 30km

 

Povezava do prispevka

A je ta imidž, da spiš na parkirišču na gas pumpi, ultimate success ali si klošar? A si uno, life fast make money eat pussy in spiš samo tko sporadično ker pač moraš, ali si bogi revež ki ga mora šlafat s kamionarji ker je zgaran in posran? 

 

Ful enih stvari, ki jih delam u lajfu (imeti svojo firmo, igranje SP iger, lastništvo peugeota 205 l. 2005, udeležba na jocker forum itd) ne vem a so svinjsko cool ali so klošarija. Ful nimam kompasa za take stvari :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...