Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 2 minutama:

Za stari forum je bilo pravzaprav odkrito povedano, da ne bo več na voljo. 

Kje natanko? V javnosti je bilo nazadnje rečeno, da bo, potem pa vam je LF v izbi za šerife povedal, da pravzaprav ne bo. Kje pa nam je ostalim povedal?

Povezava do prispevka

24. julija je bilo v Kuhni napisano, da je stari forum bolj ali manj lost forever. In to je to. Vsaj zame.
V štartu novega je bil pa še dostopen vsake toliko, ampak to je bilo že kar nekaj časa nazaj. 

Sicer pa je bilo to javno omenjeno in pokomentirano tudi v Beli Tehniki v izbi Forum ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 2 minutama:

Jaz lahko javno samo pošljem v tri krasne šefa tega foruma in njegovega novega borderline avtističnega sidekicka, to je pa to, kar je za povedat o tej temi.


Tak, čisto iskreno in zelo osebno se mi to ne zdi kul. Mogoče sem res v nekih drugih sferah razmišljanja, ampak forum lepo furajo in vse to. Pa še dobesedno free je in community je kul. Enostavno ne razumem nekega "hejtanja" čez to in ono. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Tak, čisto iskreno in zelo osebno se mi to ne zdi kul. Mogoče sem res v nekih drugih sferah razmišljanja, ampak forum lepo furajo in vse to. Pa še dobesedno free je in community je kul. Enostavno ne razumem nekega "hejtanja" čez to in ono. 

Jaz sem v Konzolec vložil nekaj truda in se tudi zelo trudil boostat community in splošen filing communityja. Upam, da to ni ostalo neopaženo (predvidevam, da ni, glede na to, da sem in na prejšnjem forumu in na tem imel najbolj pluskan account, ne da bi dejansko kdaj nabiral pluske). Od organiziranja GOTY nagrad, dvakratnega božičnega obdarovanja, organiziranja raznih Trenutno igram topicov in ogromno nekih side topicov, ki so spodbujali debate, splošnega konstantnega spodbujanja k debati in živosti na raznorazne načine, fural sem newsletters par mesecev itd. Konec koncev sem organiziral štiri real life srečanja uporabnikov Konzolca, kjer sem vse počel zastonj, prostovoljno in z dobrim občutkom za ta community in da se bodo ljudje tukaj imeli fajn in bodo na nek način povezani ... 

 

Mislim, da mi je zato VEČ kot upravičeno kislo, da se neko preprosto vprašanje o starem forumu ignorira, ker je šefu očitno izpod časti odgovorit in razjasnit situacijo, razen v šerifovski izbi. Mislim lahko bi se pokazalo malo več hvaležnosti, mislim da je dosti običajen proces, da ljudi, ki se trudijo in doprinesejo skupnosti, tako ali drugače nagradiš. Tukaj pa nič od tega. Kaj naj pol? Še najprej lezem v rit temu tipu? Pač naj pokaže malo hvaležnosti, pol pa se lahko naprej debatira. 

Povezava do prispevka

DaCapo ti ne razumeš glavne poante. Jaz sem že na starem forumu rekel, da ne mislim donirat evra dokler se ne pove kaj več s strani vodilnih in tudi nisem, ker niso bli tolko dobri (ni bil tolko dober) da bi sploh kaj pojasnil. Še več - celo v takratnem konzolcu je zaklenil temo o novem forumu. Tudi nisem takrat doniral niti evra, sem pa ga takoj po odprtju novega foruma. Še vedno pa me je motil in me še zdaj moti stav vodilnega, da nikoli ni pojasnil in odgovoril na nobeno direktno vprašanje nobenega uporabnika foruma. Mu je blo težko povedat takoj, da se starega foruma nima namena ohranit in da se ne bo upoštevalo nobenih pripomb? Ni... ker se je bal, da bo potem manj donacij.

Povezava do prispevka

@Chenier_ V tvojem primeru (vsaj zame) to definitivno ni ostalo neopaženo. Dejansko ti lahko rečem: "vsaka ti čast" in častim pivo/meka/tartufe..  Po eni strani te pa zdaj tudi malce bolj razumem, glede na zgornji post.
Še vedno  sicer ne vem kaj je bilo s tvojim "šerivstvom"? Si imel značko, pa potem več ne... (še sam sem glasoval, da ti jo obvezno podelijo). Saj ne, da bi bila to neka nagrada, ampak si pa imel že nek "višj status" :) ). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Značko je izgubil, ker ni lezel v rit febotu (ne spomnim se točno kaj je bilo, samo dropnil je nek upravičen dis in je to blo to)

 

Meni še je vedno mega kretenizem, da se je odprl topic s pozivom po nasvetih in idejah za nov forom, en tak topic v konzolcu in en na gnoju. V tistem v konzolcu je padlo par strani konkretnih predlogov, v tistem na gnoju se je folk drkal in memeal o gnoju. No tega v konzolcu se je meni nič tebi nič zaklenilo in fuknilo na gnoj, pa lp

 

Pač dobesedno ko vas jebe odnos

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...