Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

first boomer problems

 

a kdo fura tle kej NFC

a je to sploh za kej uporabno v rupetini

zdej sm si za foro zrihtu urbano na uri da lah mal sm pa tja parkinge pa bus 2x letno plačujem al pa kej

pa tist valu da lah sam klikam kok keša hočm dodat k nimam želje vezat kartic

pa vidm da kao ta valu ful razširjen, ful k tisoč mest, nfc plačevanje ni da ni povsod

 

zanč sm pa pozabu gnarnco pa za foro rečm na petrolu dej mi na valu

pa mi modelka fukne *1808*sdkjfhsliuafh43890u34# neko cifro za klicat k da smo v 1990 tm prepisujem kot en študent k nima centa

a to je to al kaj :rofl: mislm da je real keš pred digi valuto varn še naslednje stoletje

 

gledam mal videje zdej kako se uporablja, v nobenem sploh ni "prtisn" nfc, nasloni, plači, odjebi

 

a sm naredu napako pa bi mogu rečt s kartico, pa sam gor prslont teflon ?

 

fucking magnets how do they work ? če je to to, prepisovanje kod, totalno rupetinska izkušnja

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 3 urami:

first boomer problems

 

a kdo fura tle kej NFC

a je to sploh za kej uporabno v rupetini

zdej sm si za foro zrihtu urbano na uri da lah mal sm pa tja parkinge pa bus 2x letno plačujem al pa kej

pa tist valu da lah sam klikam kok keša hočm dodat k nimam želje vezat kartic

pa vidm da kao ta valu ful razširjen, ful k tisoč mest, nfc plačevanje ni da ni povsod

 

zanč sm pa pozabu gnarnco pa za foro rečm na petrolu dej mi na valu

pa mi modelka fukne *1808*sdkjfhsliuafh43890u34# neko cifro za klicat k da smo v 1990 tm prepisujem kot en študent k nima centa

a to je to al kaj :rofl: mislm da je real keš pred digi valuto varn še naslednje stoletje

 

gledam mal videje zdej kako se uporablja, v nobenem sploh ni "prtisn" nfc, nasloni, plači, odjebi

 

a sm naredu napako pa bi mogu rečt s kartico, pa sam gor prslont teflon ?

 

fucking magnets how do they work ? če je to to, prepisovanje kod, totalno rupetinska izkušnja

 

https://www.valu.si/za-uporabnike/kako-lahko-placujem-z-valu

 

Ženska ti je dala tisto kodo za plačilo z Valu Moneto (kar je samo preimenovana stara Telekomova Moneta), torej prek SMS-a z ukaznim nizom ko leta 2003.

 

Če se proper registriraš kot uporabnik Valu in naložiš aplikacijo, maš potem možnost plačevat z NFCjem al pa prek skeniranja QR kode.

 

Nisem pa še v praksi sprobal.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 10 minutami:

ker carski kanal mi je yt recommendal

 

en model je kupil zapuščeno rudarsko mestece v kalifornijskih hribih in ga malo ureja in raziskuje okrog

 

 

12 videjev zaenkrat

To je zdej eksplodiralo v popularnosti, ja. Men zgleda ful romanticno pa razgledi so bolani, pol se pa spomnim da nimas nic, niti vodovoda, in si smeje recem "nope".

Me pa zanima kok si sam pridela hrane in kok dobi od yt/donacij.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 25 minutami:

To je zdej eksplodiralo v popularnosti, ja. Men zgleda ful romanticno pa razgledi so bolani, pol se pa spomnim da nimas nic, niti vodovoda, in si smeje recem "nope".

Me pa zanima kok si sam pridela hrane in kok dobi od yt/donacij.

 

zaenkrat sem poglejal samo dva videja, samo kolikor štekam to preureja za nek hipster art retreat, ne pa da bi samoodvisno gor živel

 

pač neki čipsi in sendviči ga pokajo, pomoje se fura v dolino po živež

 

drugač channel ni neki big, patreona ni, pomoje je zelo malo keša od contenta

 

bo pa keš od 20-something svobodnih duš, ki bi gor raziskovale svoje in tuje votline

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Jo. Ker bosta starca imela 40 let poroke plus v znamenju prihajajoče karantene, bi jima kupil nek nov TV. Dnevno sem zadnjič na stealth izmeril in je 65 inčev načelni maksimum, brez da režeta steno. Dajte mi povedat, a za neko casual uporabo je sploh smiselno kaj posebej čekirat, al greš v trgovino in pač kupiš nekega low-to-middle budget 65 inčerja? Uporaba je res omejena na fotrove random dokumentarne serije ala Ancient Aliens in mamine RTV SLO sredine filme. Morda jima z novim TV-jem kupim zraven par mesecev HBO naročnine, ampak dvomim, da bosta podaljševala :D 

Povezava do prispevka

Točno tak... Evo ta je recimo mid-range za Sony... Cena je iz Amazon.de, če se ti ne ljubi s tem fukat pa v Sloveniji dobiš za cca. 100€ več (pri Amazonu itak moraš še poštnino prištet in je razlika manjša). Mogoče bi lahko celo komot serijo 7000 vzel in še nekaj prišparal.

 

https://www.amazon.de/dp/B084ZNQNCQ?linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&smid=A2J8JWJO6K063&creativeASIN=B084ZNQNCQ&tag=geizhals10-21&ascsubtag=T7PSQsAyT97UO4JxE31KuQ

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Odvisno kaj gledata. Večina programov še v HD ni, in slika bo potem v kurcu če boš gledal v previsokem rangu. Tako da pretiravat z kvaliteto nima nekega smisla.

 

Čim bolj enostaven HD tv bi bil ok, sam ne pozabi če bo prevelik in samo hd, se bo poznalo ...

 

@Arey Zgleda.

uredilo bitje darksaga
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 5 minutami:

Odvisno kaj gledata. Večina programov še v HD ni, in slika bo potem v kurcu če boš gledal v previsokem rangu. Tako da pretiravat z kvaliteto nima nekega smisla.

 

Čim bolj enostaven HD tv bi bil ok, sam ne pozabi če bo prevelik in samo hd, se bo poznalo ...

 

@Arey Zgleda.

Saj sem povedal, kaj gledata ...

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 2 urama:

Jo. Ker bosta starca imela 40 let poroke plus v znamenju prihajajoče karantene, bi jima kupil nek nov TV. Dnevno sem zadnjič na stealth izmeril in je 65 inčev načelni maksimum, brez da režeta steno. Dajte mi povedat, a za neko casual uporabo je sploh smiselno kaj posebej čekirat, al greš v trgovino in pač kupiš nekega low-to-middle budget 65 inčerja? Uporaba je res omejena na fotrove random dokumentarne serije ala Ancient Aliens in mamine RTV SLO sredine filme. Morda jima z novim TV-jem kupim zraven par mesecev HBO naročnine, ampak dvomim, da bosta podaljševala :D 

Tole je baje best PP

https://www.amazon.it/TCL-65EP640/dp/B07SQYTLZW/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=TCL+65EP640&qid=1602513985&sr=8-1

 

Škoda, da poštnina ubija. :\

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Nisi ti drekaril in nakladal o nečem na kar pol ne odgovoriš? 80% tvojih postov v bilokateri temi (gnoja sploh ne štejem) je smeti. Ti maš pač srečo, da si Febotu v rit zlezel in dobil neko moč. On teleban pa je to sprejel... Haha...

 

Kaki sestanki? Tak majmun ne more znat kaj sploh to pomeni.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...