Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@DaCapo jao... hehehe...

 

Sam boš moral ocenit, če se ti zdijo debate tukaj primerne za njega. In da bo potem redno špegal tudi to kar ti pišeš. Kaj jaz vem, če je primerno. Dosti debat je, ki se mi ne zdijo primerne in jaz recimo nikakor nebi želel svojega sina tukaj zraven. Tudi publika je tu prestara za njega. Sigurno ima kake bolj sebi primerne forume. :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 25 minutami:

Btw, tako malo off-topic: pubec me je že večkrat vprašal, če se lahko pridruži temu našemu forumu. Zaenkrat sem mu pač govoril, da je premlad (14) in da so prijave/registracije tako ali tako zaprte. Nimam sicer pojma, če bi se vključeval v kakšne debate :) ampak nekako sem pač skeptičen glede tega, da se pojavi tukaj. Sem pa prepričan, da bo slej kot prej napočil ta čas. Hm, mogoče kak nasvet? :) 

Če se pridruži, ne bo uspel v lajfu. A res hočeš, da sta dva v familiji? :D

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 1 minuto:

Resno fantje. Zahtevam da se držite nekega reda.

 

Sporočil ne pišite enega za drugim. Ne morem vsakemu združevati ali brisati postov. Če vidite, da je vaše sporočilo zadnje in ste nekaj pozabili, potem uporabite funkcijo uredi.

 

Zaenkrat samo brišem.

ti ti debelušček, a kr brišeš

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 30 minutami:

Btw, tako malo off-topic: pubec me je že večkrat vprašal, če se lahko pridruži temu našemu forumu. Zaenkrat sem mu pač govoril, da je premlad (14) in da so prijave/registracije tako ali tako zaprte. Nimam sicer pojma, če bi se vključeval v kakšne debate :) ampak nekako sem pač skeptičen glede tega, da se pojavi tukaj. Sem pa prepričan, da bo slej kot prej napočil ta čas. Hm, mogoče kak nasvet? :) 

ne morem se odločit med 'naredil mu bomo travme in pokvaril moralne vrednote' in 'dej to je dobr za širjenje obzorij'

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 2 minutama:

Resno fantje. Zahtevam da se držite nekega reda.

 

Sporočil ne pišite enega za drugim. Ne morem vsakemu združevati ali brisati postov. Če vidite, da je vaše sporočilo zadnje in ste nekaj pozabili, potem uporabite funkcijo uredi.

 

Zaenkrat samo brišem.

Dej spizdi. Eno je floodanje (Dejch), eno pa, če napišeš dva posta zapored. Samo še tvojega avtističnega moderiranja se nam manjka tle ja.

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče Pravkar:

 

Ni nobene razlike, zato ker jasno vidiš, da je tvoj post zadnji a kljub temu pišeš nov post. Funkcija uredi ni za brezveze.

 

umiri se pa hitro poisci tablete, ocitno si ze cel teden brez

 

vsa leta si na polno zlival gnojnico po celem forumu, se posebno pa v konzolcu, niti pomisli ne, da bos ti normalnim ljudem zdaj tezil z nekimi debilizmi, ok?

 

odfukaj se kamor hoces in pusti folk pri miru

 

furaj admina, rihtaj forum, odpiraj teme in pisi o igrah, odlocanje o tem, kaj je prav in kaj narobe, pa prepusti drugim

 

 

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 13 minutami:

Resno fantje. Zahtevam da se držite nekega reda.

 

Sporočil ne pišite enega za drugim. Ne morem vsakemu združevati ali brisati postov. Če vidite, da je vaše sporočilo zadnje in ste nekaj pozabili, potem uporabite funkcijo uredi.

 

Zaenkrat samo brišem.

 

Zakaj je to pomembno v eni gostilni? Kaj ima forum omejeno število postov, ki jih lahko sprejme in se bojiš, da se kapaciteta zabaše?

Povezava do prispevka

Bom počakal še kakšno leto preden mu "dovolim" dostop. Sicer bi on kao bral o kakšnih (predvsem online) igrah in mogoče kdaj kaj pisal/vprašal glede serverjev, skriptanja in modanja v igrah. Ampak ja, se strinjam z večino glede mnenja.
edit: drugače pa ima na Discordu frende in te skupine. FB in sploh ničesar drugega ne uporablja (razen mesenđer da si kaj napiševa). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Zakaj je to pomembno v eni gostilni? Kaj ima forum omejeno število postov, ki jih lahko sprejme in se bojiš, da se kapaciteta zabaše?

 

Gre se za preglednost in tudi če se recimo do neke mere tolerira floodanje, potem to predstavlja precedens za še hujše floodanje.

 

Se pravi dovoli se 2 konstruktivna posta skupaj, potem pa se nekomu zbriše tretji post, ker pač "razlogi". To meni zveni nepošteno, da se na tak način ustvarja neke nenapisane preference.

 

Ne toleriram, da se moderira tole temo z nekim "občutkom" za tok pogovora in osebne preference, ki jih izražajo posamezniki. Gre za greznico in zato si ta tema ne zasluži privilegijev.

 

Držite se pravil.

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Nekul -1 5
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...