Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 2 urama:

Včeraj se pa pripeljem v Maribor, grem na kavo na petrol, se pripelje policija in sprašujejo čigave so celjske tablice. Se javim, pokažem stanovanjsko pogodbo in je bilo okej. Ampak res konkretno čudno.

 

Ne vem kako je to mogoče sploh. Maribor ni rdeča regija in rečeno je blo, da se iz oranžne regije lahko potuje kamorkoli! Ne samo, da komot potuješ iz MB v CE, ampak iz oranžne regije so rekli, da lahko potuješ tudi v rdečo regijo, obratno pa ne. Zato ne vidim nobenega razloga, da ne bi smel znotraj regije potovat. Saj ni nič omejeno na občine ipd.

Povezava do prispevka

Ma celotna scena je konjska

 

Najbolj carsko pa mi je, da so pripravili un seznam ukrepov, od A do Ž razdelane faze, vse po korakih s ciframi, ni da ni

 

Pol pa pridejo do momenta, ko bi morali sprejet prvo alinejo

 

In vse gladko fuknejo v smeti in sprejemajo xyz ukrepe :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 58 minutami:

 

Ne vem kako je to mogoče sploh. Maribor ni rdeča regija in rečeno je blo, da se iz oranžne regije lahko potuje kamorkoli! Ne samo, da komot potuješ iz MB v CE, ampak iz oranžne regije so rekli, da lahko potuješ tudi v rdečo regijo, obratno pa ne. Zato ne vidim nobenega razloga, da ne bi smel znotraj regije potovat. Saj ni nič omejeno na občine ipd.

Jaz sem šel iz Žalca (kjer delam) nazaj v Maribor (kjer živim). Včeraj okoli 16:00 , torej ukrepi sploh še veljali niso. So me pa vseeno vprašali ali živim v mariboru oz od kod prihajam. Kregal se pa res ne bom z njimi. Se je pa vse skupaj dogajalo na Petrolu takoj ko greš Maribor jug z avtoceste.

Povezava do prispevka

Aja, ti si že savinjska statistična regija. Pol pa res... Za prehod iz rdeče v oranžno rabiš nek razlog ja. Mi pa še lahko gremo na morčija na kavico :mafija: Kak dan al pa dva hehe.

 

Zraven vseh trgatev, ki so ble pri nas mimo vseh pravil in pitja iz istih kozarcev sem sicer pričakoval, da bo pol štajercev do sedaj priklopljenih na ventilatorje... pa ni blo... nekdo nas čuva :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Aja, ti si že savinjska statistična regija. Pol pa res... Za prehod iz rdeče v oranžno rabiš nek razlog ja. Mi pa še lahko gremo na morčija na kavico :mafija: Kak dan al pa dva hehe.

V torek gre podravska na rdeče :). Kriterije je že dosegla, ampak se bodo zemljevidi updejtal ob torkih, tako da ste safe, drgač bi šli danes :D 

Povezava do prispevka

Lol... sveto mašo po spletu so odsvetovali, ker to potem odvrača ljudi od temeljnega načela, da se k maši hodi v cerkev. Ljudje so pričeli enačiti spletno mašo z mašo v živo in se bojijo, da bi potem ljudje prenehali hoditi k rednim mašam.

 

Molimo zvečer doma z otroci, da ne izgubija stika s cerkvijo. Samo mi sami smo odgovorni, da naši otroci ne pozabijo cerkve v teh časih. Ljudje lahko prejmejo obhajilo pred cerkvijo, ker v cerkev jih ne more dovolj... Jao, jao...

 

Spoved pa tudi žal ne bo šla preko Zooma hahaha...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Lol... sveto mašo po spletu so odsvetovali

Ne vem, če se katera organizacija zna tako ustrelit v lastna kolena kot RKC. Model je javil, češ da naj duhovniki ne prenašajo maš, zato ker imaš uradne (na EXODUS TV). Me je zdaj mama klicala zgrožena, da ne bo mogla poslušat unga mladega duhovnika, ki se je streamal in je ful popularen

 

Zdaj pa dve stvari:

 

— Mladi duhovniki z morda celo zanimivimi svežimi pridigami, ki bi dejansko lahko prinesli svež veter, so tako efektivno utišani (ker so vodstvu najbrž šli v nos). Ostane tako spremljanje folka, ki pridiga basically iz smrtne postelje

 

— Da mlad človek dejansko neironično prižge EXODUS TV in to gleda, mora pomoje imet hude psihične probleme in bi jaz raje načekiral, če v prostem času ne reče mačkam glave proč al pa neki. Sem ene dvakrat gledal zraven babice in je to taka depresija, da je še mene prijelo, da bi šel po štrik 

 

Skratka, namesto mladih ljudi z živo in zagnano pridigo raje boostat neke okostnjake ... In pol se čudit, da noben ne hodi v cerkev. Ya ya

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...