Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 17 minutami:

Jaz sem se malo sprehajal, potem pa naletel na malo večjo strmino in se konkretno zadihal, ko sem se trudil loviti ravnotežje. Enkrat me je sicer skoraj prevrglo, ampak sem se nekako ujel. Potem sem prečkal še nek manjši potok, ampak sem očitno slabo precenil globino / tok vode in me je začelo malce nositi v napačno smer. Ampak se nisem dal in sem se uspešno splazil na breg, sicer ves premočen, ampak vsaj živ in zdrav. Dočim srečal nisem prav nikogar in nobenega, kamor je segal pogled samo neokrnjena narava. Nek osamljen ptič edino v daljavi in visoko na nebu. Grem popoldan spet, ker je kar kulska izkušnja. Če me ne bo dež zajebal, seveda. ;)  

Caki da peides v gore... tisto je res ql

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 18 minutami:

Jaz sem se malo sprehajal, potem pa naletel na malo večjo strmino in se konkretno zadihal, ko sem se trudil loviti ravnotežje. Enkrat me je sicer skoraj prevrglo, ampak sem se nekako ujel. Potem sem prečkal še nek manjši potok, ampak sem očitno slabo precenil globino / tok vode in me je začelo malce nositi v napačno smer. Ampak se nisem dal in sem se uspešno splazil na breg, sicer ves premočen, ampak vsaj živ in zdrav. Dočim srečal nisem prav nikogar in nobenega, kamor je segal pogled samo neokrnjena narava. Nek osamljen ptič edino v daljavi in visoko na nebu. Grem popoldan spet, ker je kar kulska izkušnja. Če me ne bo dež zajebal, seveda. ;)  

 

a si nabavil death stranding :D

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 34 minutami:

Kako drugače preživljate "karanteno" kaj

 

Jaz sem bil malo na sprehodu zunaj, bi rekel da ima cirka 30 % ljudi masko, ostali yolo brez 

padel je v vodo plan da bi šli kostanj nabirat, sem pa bla na rožniku

kr večina folka k se je sprehajala je mela maske, sedeči pa bolj redko

gruntam a bi rajš prižgala bioshock 2 k ga še nisem igrala, al bi šla rajš brat

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 25 minutami:

Kako drugače preživljate "karanteno" kaj

 

Jaz sem bil malo na sprehodu zunaj, bi rekel da ima cirka 30 % ljudi masko, ostali yolo brez 

 

Približno enako, ja - saj meni na trenutke tudi že preseda in dejansko nisem pričakoval, da bo ta jesenski val skoraj hujši ko spomladi, a vseeno ne bi rad, da nam zdravstvo kolapsira zarad preveč obolelih in potem najebejo/umirajo ljudje zarad drugih zdravstvenih težav, ki bi jih sicer z normalno zasedenimi kapacitetami brez problema rešili oz. jim pomagali.

 

Iz mojih izkušenj večina skeptikov (okej , če odštejemo tiste norce, ki verjamejo, da je vse itak hoax) in ljudi, ki se ne držijo pravil dosledno, iz takih ali drugačnih razlogov ne razume ali noče razumet zgoraj omenjenega vidika. ''Saj smrtnost je relativno nizka, pač se nas bo veliko okužilo, pa jih pač umre ali ima posledice tisti majhen %, ki ima sicer itak težave'', če parafraziram.  Kaj se lahko zgodi, ko se ti zdravstvo totalno sesuje, koliko več Covid bolnikov lahko umre zaradi manka oskrbe, in kaj se zgodi z ostalimi bolnimi ali čakajočimi na kak nujen poseg za neko drugo stvar, te širše slike pa veliko ljudi imo sploh ne vidi.

 

To bi jim mogel namesto Kacinovih tiskovk prav neko doomsday sliko v stilu Bergama jasno prikazat, mogoče bi bolj zaleglo. Na koncu pa Galkov red s puškami.

 

Glede karantene smo sicer introvertiranci sigurno na boljšem kot ljudje, ki se jim trga, če ne morejo vsak dan na kavo z nekom in za vikend ven ali po družabnih kosilih in večerjah. Dejansko:

 

Text - DAVID-19 @BlerdHumor Introverts after hearing we got another 30 days on lockdown: UNDISPUTED 2.5.18 LIVE SKIP FS1 : shannon sharpe 7:24 PM · 29 Mar 20 · Twitter for Android

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 minuto:

padel je v vodo plan da bi šli kostanj nabirat, sem pa bla na rožniku

kr večina folka k se je sprehajala je mela maske, sedeči pa bolj redko

gruntam a bi rajš prižgala bioshock 2 k ga še nisem igrala, al bi šla rajš brat

protip

 

greš do Bajerja in pot spominov in tovarištva, po cca. 5 min hoje od bajerja zaviješ desno v gozd (je neka mini potka)

 

količina kostanjev pred par dnevi: pune hamre rore

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 12 minutami:

protip

 

greš do Bajerja in pot spominov in tovarištva, po cca. 5 min hoje od bajerja zaviješ desno v gozd (je neka mini potka)

 

količina kostanjev pred par dnevi: pune hamre rore

šlo je bolj za to da gremo kot za kostanj :D

itak ga imam ful k je babica vsak dan več ur okol po Rožniku in oskrbuje celo familjo

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 17 minutami:

 

 

jst sm u sluzbi se do srede in na splosno ne bo nobenga cakanja :D Ste pa kr bol low end vina pil pol teh flas je krneki haha. Drugač pa hudo, jst bi tud mel take prjatle, pa smo ponavad bol 4je, ki jim ni odveč.

No... ne pretiravej.  Prvih 6 butelje takoj na začetku, so bile 0 vzorec. Ostalo pa so pa res proper vina. Na mizi je za več kot 1000€ vin.

Chenier_ reče pred 6 minutami:

Atomic, koliko vas je bilo? 

 

Ezoterik reče pred 3 minutami:

ma to je 10 ljudi minimalno, k je dost flas podvojenih. Mi s kolegi kadar smo 4je ponavad ene 6-7 buteljkic odpremo :D

7 nas je blo

Ene flaše ni podvojene :)

 

3x ne :)

Povezava do prispevka
atomic reče pred 44 minutami:

No... ne pretiravej.  Prvih 6 butelje takoj na začetku, so bile 0 vzorec. Ostalo pa so pa res proper vina. Na mizi je za več kot 1000€ vin.

 

7 nas je blo

Ene flaše ni podvojene :)

 

3x ne :)

 

 

sm editiru že dost preden si me citiru, sm pogledu še enkrat, ne vem zakaj si citiru prvi navedek :D no fucking way, da je blo za 1000 eur vina lol. To bi pomenil povprečje 20 eur na flašo, kle maš pa 10-15 buteljk sub 10, precej 10 eur buteljk, pa kakšno dražjo zadevo (še zmer v rangu Angel, Tokata, itd, kar so kaj 20-30 eur vina).

 

Kolega je glih prnesu za 1200 eur vina iz brd pa je dobil 54 buteljk od tega 10 res ornk hudobij. Kle so pa sori pač dost tko povprečna vina, niso zdej shit tier, ampak pač te gostilniške flaše, sej maš tud 10 dobrih flaš (predvsem velik Batiča, en šampanjček ze skriva vmes), sam glih tok maš pa dar sonce in podobnih pač koželj cheap znamk, en kupček rozejčkov.

 

EDIT: pač da ne bo izpadl k da neki dissam, sej fajn, sam pač to men zgleda kot neki kar ponavad dobijo kšni distributerji ful nekih teh portfolio vin je, ne zgleda kot da bi se neki kolegi dobil pa pil, ampak so pač dost random vina, kot da bi jih kšn distributer providu, sej čist fajn, pač sam so te flaše k so bolj kot ne po gostilnah kot mal bolša vina. Fajn, sam ne neki kar bi jst furu (če nimamo res tematsko), ponavad mamo bol kšne special flaše od kje, pač ta tier vina lahk itak skoz piješ.

 

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 4 minutami:

 

 

sm editiru že dost preden si me citiru, sm pogledu še enkrat, ne vem zakaj si citiru prvi navedek :D no fucking way, da je blo za 1000 eur vina lol. To bi pomenil povprečje 20 eur na flašo, kle maš pa 10-15 buteljk sub 10, precej 10 eur buteljk, pa kakšno dražjo zadevo (še zmer v rangu Angel, Tokata, itd, kar so kaj 20-30 eur vina).

 

Kolega je glih prnesu za 1200 eur vina iz brd pa je dobil 54 buteljk od tega 10 res ornk hudobij. Kle so pa sori pač dost tko povprečna vina, niso zdej shit tier, ampak pač te gostilniške flaše, sej maš tud 10 dobrih flaš (predvsem velik Batiča, en šampanjček ze skriva vmes), sam glih tok maš pa dar sonce in podobnih pač koželj cheap znamk, en kupček rozejčkov.

 

EDIT: pač da ne bo izpadl k da neki dissam, sej fajn, sam pač to men zgleda kot neki kar ponavad dobijo kšni distributerji ful nekih teh portfolio vin je, ne zgleda kot da bi se neki kolegi dobil pa pil, ampak so pač dost random vina, kot da bi jih kšn distributer providu, sej čist fajn, pač sam so te flaše k so bolj kot ne po gostilnah kot mal bolša vina. Fajn, sam ne neki kar bi jst furu (če nimamo res tematsko), ponavad mamo bol kšne special flaše od kje, pač ta tier vina lahk itak skoz piješ.

 

 

 

Zgleda smo bili res vsi preveč utrujeni že, ker zdej vidim, da je na posnetku 50 steklenic. Na spisku, kaj vse smo probal je pa 40 flaš samo :)

Ampak tko mal grob vpogled. Težko je dobit 50 hipsterskih vin. Pa tudi če ti po pravic povem, nisem nek fan nekih oranžnih vin. Men je recimo Sauvignon Verus ful dober vin in mi ni sram povedat tega nikjer. Vse od Batiča ni slabo ampak overrated. Največje presenečenje je bil Modri pinot Jerman in pa magnum Merlot od Koželja - to je druga klassa.

 

 

Capture.JPG

Capture2.JPG

Povezava do prispevka

Jaz pa sem dejansko čisto spontano začel furat lifestyle praktično brez substanc, kar se tiče vnašanja v telo

 

Okej ajde, pijem alkohol v družbi, samo to je tako - recimo 3x letno, da sem vinjen 

 

Travo sem nazadnje kadil pomoje 5 let nazaj, pomoje bo kar ostalo pri tem do konca lajfa 

 

Ostalih drog tudi nisem že par let 

 

No saj v bistvu mi je bila najjača tekočina ever za vnašat vedno kava, to pa gladko še obožujem, tudi malo testiram različne okuse, čeprav na koncu se vedno vrnem na klasike. Tudi malo droga po svoje, ker kafe pa realno ne vem, če bi lahko skenslal 

Povezava do prispevka

Jest pijem tisto kar mi je dobro. Men je nerodno , ker ne morem žgane.

Vsi mi hvalijo whiskeye in frend mi je rekel, da kupim neka referenčna, da mi bosta všeč. In evo zdej je fotr na obisku in njemu dajem, ker men res ne sede :)

 

vino i pivo pa razen totalnih smeti lahko vse pijem :)

 

IMG_20201017_174000.jpg

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

Če ti alkohol povzorča kake slabosti, da ga ne prenašaš, pa probaj najti neko drogico, ki bi ti sedla za tu in tam. Nekaj bi moral očasno mazniti, da se malo sprostiš :D Da neboš vedno ostal kot pravi BB star in zadrgnjen.

Ma od vedno raje pušim drogice kot pijem. Alkohol so mi na splošno največje smeti za organizem.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Sem bil prej spet malo na sprehodu. Lol @ random prepir ob jezeru. Tako se šetata neka mama in pred-osnovnošolski sin in uleti nek dedek in začne "ZAKAJ PA NIMATA ČEZ NOS?? ZAKAJ NIMATA MASK ČEZ NOS??" (imela sta uno warianto, ko imaš pod nosom masko)

 

Vmes pa šlo mimo 10 ljudi brez mask :D 

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...