Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ko ni blo dosti primerov se je lažje sledilo okužbe in kje jo je kdo fasal. Če bi blo tako kužno kot so pravili v prvem valu in lockdownu, potem bi verjetno imeli kup okuženih trgovcev. Pa takrat ni blo enega trgovca okuženega kar so posebej povdarjali. Tudi sedaj ni nikjer nobenih podatkov, da bi se trgovci kužili preko artiklov, ampak sedaj ob takem izbruhi (kot je povedano) se več ne sledi toliko stikom, ker se ne zmore.

 

Plus to kar pravi Bessie ja.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

To pa res ne vem. Večkrat sem med pogovori o tem zasledil, da je možnost takega prenosa preko artiklov v trgovini minimalna in mi je bilo dovolj. Nikoli nisem potem brskal za podatki. Če te je še vednos trah, pa komot umiješ vse svoje artikle, ki jih nakupiš, da boš lažje spal. Jaz tega pač ne delam :) Seveda pa bo vsak sam storil tisto kar ga bo najbolj pomirilo .

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 17 minutami:

A si sploh pomislil kolk je logistike tle zadaj, en lokalni covidar ti z roko prime mandarino v sparu in ti okuži sadež. Ti to za njim vzameš, neseš v službo in zdaj moraš olupit zadevo. Pri lupljenju pride do prenosa na roko in kasneje, ko v usta neseš olupljen sadež pride do OKUŽBE. :D

Nisem si nikol mislil ampak evo, razkužil sem vsako posebej... sense makes none, sam moram bit za zgled ostalim :D

previdno olupiš, razkužiš/opereš roke, ješ svoje čiste kose s čistimi rokami

 

Kastor reče pred 5 minutami:

A je kje kak seznam teh testov or smth?

seznama glih ne, lahko pa z googlom dobiš kr v redu reporte ven

al pa greš pa pregleduješ arhiv novic na rtvslo :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Al pa enostavno pol leta ne ješ nič drugega kot konzervirano hrano. Kupiš vse v konzervah, fukneš doma v kad polno vroče vode in mila... opereš vse skupaj, na koncu splakneš s tušem... in ješ vso sejf hrano.

 

To sem jaz delal v prvem valu, zdaj se mi pa ne da več :D Prinesel fasungo za 3 gospodinjstva, tko tam tudi do 400€ robe; nalil mrzlo vodo in ful žajfe v kad ter rokavice do komolcev; zmetal vse iteme, ki so bili v neprodušno zaprti, v kad in lepo drgnil. 1 jebeno uro. Vsakič.

 

fun fact, če koga zanima: Domačica piškoti imajo zelo slab, vodoprepusten plastični ovoj :D 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Se mi je kar zdelo, ja :D  Ma predvsem sem to delal zaradi mame (63 let, hardcore astma, preboleta pljučnica iz lanskega leta, kak kilogram ali 30 preveč) in starih staršev (82 in 86 let, od povišanega pritiska do sladkorne), ker se mi je zdelo, da bi jim virus res kvalitetno zabril jajca.

 

Zdej pa res rabim denar in bi mi noro prav prišla kaka dodatna nepremičnina.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

Zdej pa res rabim denar in bi mi noro prav prišla kaka dodatna nepremičnina.

Lol... ja to je tak, ko sem enega vprašal, če ima masko gor, ko je na obisku pri starih starših in pravi - ja veš to pa je odvisno. Po fotrovi strani so bolj siromašni in živijo v najemniškem stanovanju... se mi smilijo in imam masko gor. Po mamini strani pa imajo lepo urejeno bajto, ki me čaka. Tam pa je ne nosim, pa saj mi sam dedek teži, če imam masko gor češ, da kompliciram brez veze, da oni tudi v najhujših krizah niso nosili mask v preteklosti :D

Povezava do prispevka

FUCK :( 

 

Ne sej itak da se hecam okrog nepremičnin, mater in stari starši so edina familija, ki jo še imam (imam še strica, ampak se kot pravi Slovenec z njem že več kot 10 let ne pogovarjam) in jih imam zelo zelo rad, ni glih da kašljam po 1,50 m visoki babici :D:D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ne, fora je da se sestrin fant zarad narave dela testira skoraj tedensko, prejšnjo sredo je blo še vse kul. Najvecja verjetnost je fotr s sihta alpa že prej omenjeni tip. Mal me skrbi za dedota, ki ne zvi z nami in sma ga obiskovala le js alpa fotr, z maskami seveda. Zdej zadnja dva tedna niti v flat nisma šla, tko da upam je blo to dost safe.

Povezava do prispevka

Poznam jih kr dost k so se testiral v zadnjih dneh in so isti dan prsi na vrsto, drive through sicer po vecini, uni ki nimajo moznosti drive through testiranja pa ne vem kako je, sam 4 dni na sam test cakat je imo BS. Ce si Ebola19 pozitiv te isti dan al pa nasledn obvestijo (odvisn kdaj si se testiral) za negativ pa loh traja se kak dodaten dan.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...