Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 7 minutami:

Poznam jih kr dost k so se testiral v zadnjih dneh in so isti dan prsi na vrsto, drive through sicer po vecini, uni ki nimajo moznosti drive through testiranja pa ne vem kako je, sam 4 dni na sam test cakat je imo BS. Ce si Ebola19 pozitiv te isti dan al pa nasledn obvestijo (odvisn kdaj si se testiral) za negativ pa loh traja se kak dodaten dan.

 

sej sm glih včeri pisal za drive-through

osebni zdravnik obveščen v ponedeljek ob 8.10 (po mailu, ker se ne javi)

v torek me poklicali, da imam test v četrtek ...

Povezava do prispevka

Hvala vsem! Mat fotr pa sestra so že zgubili okus, najprej so me kurcal da je pire premalo soljen, ok I can take that, ko so pa začel jamrat da je zelje brez okusa pa smo vsi vedl kok je ura. Jutri nekje od 1 do 2 mamo test, js v enem avtu, ostali v drugem, bomo vidl kaj bo. :D

uredilo bitje Doppelganger
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 3 urami:

Poznam jih kr dost k so se testiral v zadnjih dneh in so isti dan prsi na vrsto, drive through sicer po vecini, uni ki nimajo moznosti drive through testiranja pa ne vem kako je, sam 4 dni na sam test cakat je imo BS. Ce si Ebola19 pozitiv te isti dan al pa nasledn obvestijo (odvisn kdaj si se testiral) za negativ pa loh traja se kak dodaten dan.

kako pa zdaj testirajo, še vedno palčka v nos do možganov?

Povezava do prispevka

Nabrale so se mi random steam igračkice, nekatere zelo random, druge manj random. Potalam, dajte quotat kar želite in dobite na ZS Steam key

 

Boundless
Wargroove
Yooka-Laylee and the Impossible Lair
Lethal League Blaze
Fun With Ragdolls: The Game
Generation Zero
Sunless Sea
Fae Tactics
BASEMENT
Goat of Duty
Shadow: Awakening
Blood: Fresh Supply

uredilo bitje Ćamir (izbrisani)
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 48 minutami:

Mi je pa najbolj smešno, da je od vseh šerifov vzel Šimšo, to mi je res umor :avadodo: 

 

 

Ni bil izbran naključno, temveč je šimša z njim vzpostavil stik, edini poleg sadhuja  pa seveda febota, samo febo ga je neprostovoljno, ko mu je šilc začel utrujat :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 minuto:

Ni bil izbran naključno, temveč je šimša z njim vzpostavil stik, edini poleg sadhuja  pa seveda febota, samo febo ga je neprostovoljno, ko mu je šilc začel utrujat :D

Aja okej, pol je manj carsko. Sem mislil, da je model vzel košaro s šerifi in ven izvlekel Šimšo :D 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 7 minutami:

Jop, tole: https://store.steampowered.com/app/304650/SUNLESS_SEA/

 

Mislim, da ena izmed ljubih iger uporabnika @Ezoterik, tako da bo znal potencialno kaj nahypat :D 

 

Sem ti spustil na ZS

 

Basically je IF s survival igranjem. Hud writing, mal mn hud gameplay. Sm zdej tud velik igral Sunless Skies, ki je upgrejd na vseh frontah, manj random, še bolj tight writing. Vsi, ki so jim kul narativni špili, Lovecraft in survival je to a must. Ne vem na mn3 je mal spregledan, verjetno ker je vseen dost tak blesav špil :D Ampak jst sm res užival in ubistvu se še zmer občasno poigračkam.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 49 minutami:

Nabrale so se mi random steam igračkice, nekatere zelo random, druge manj random. Potalam, dajte quotat kar želite in dobite na ZS Steam key

 

Boundless
Wargroove
Yooka-Laylee and the Impossible Lair
Lethal League Blaze
Fun With Ragdolls: The Game
Generation Zero
Sunless Sea
Fae Tactics
BASEMENT
Goat of Duty
Shadow: Awakening
Blood: Fresh Supply

Tole je še na voljo

 

Huh. Bi rekel, da ti nič od tega ne bo dogajalo, žal

 

Meni je highlight tukaj Wargroove, ampak ne maraš taktičnih strategij :D 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 3 minutami:

Moj stik s šilcem je bil ban accounta, zato sem tud zdaj shekan do nadvideznega diska.

Si to res ti? :nicjasno: Shekan račun... lahko je tudi...

 

Galko reče Pravkar:

Pa si to res ti ali piše navidezni disk ali celo sam krompir??

 

Jebo te :D Par sekund si me prehitel.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Nabrale so se mi random steam igračkice, nekatere zelo random, druge manj random. Potalam, dajte quotat kar želite in dobite na ZS Steam key

 

Boundless
Wargroove
Yooka-Laylee and the Impossible Lair
Lethal League Blaze
Fun With Ragdolls: The Game
Generation Zero
Sunless Sea
Fae Tactics
BASEMENT
Goat of Duty
Shadow: Awakening
Blood: Fresh Supply

 

Nice!

Prosil bi za Lethal League Blaze :) Sem skoraj kupil ko je izšlo. Kakšna sreča! :):)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...