Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma sej tudi jaz nisem za Janšo.. nikoli v lajfu volil za njega.. sam mi pa grejo levi ultra na kurac iz več razlogov. Sam pac v stilu W3 ce ima za izbrat slabse zlo raje ne izberem nic.

 

Sicer pa ja bomo morali vračat, ampak to so dobil EU kes oz EURO BOND, EU obveznice namenjena za resevanej te krize, tle bodo obresti zelo nizke, ce sploh bodo in dobili so jih ravno za take reci, te bone, ki jih bodo itak uvedli po vsej EU

ni da ki si je jeansa to izmislill, da podkupi volilce in pokrade kes.. polilce ne podkupujes toliko pred volitvami.. kakorkoli ja nismo nikoli zadovoljni, na kurcac mi gre samo da obravnavajo politiko kot navijastvo na stadijonu in nimajo polja za kaj se gre in pol se volijo, dosti vec od nekogam ki se mu sanja ampak ravno zaradi tega ne verjame vec v to in ne voli

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 11 minutami:

Ne vem no, jaz sem se cisto okej izogibal, dokler se ni ta drek privlekel v gostilno

 

Na dobiš plusek pa se quote, ker vas res prosim, da pofukano odjebete s tem... pejte v belo tehniko pa se tm drkite.

 

Ne rečem, da politične debate niso za v gostilno, sam men se res kozla... nikjer ne moreš pobegnt tem neumnostim.

Povezava do prispevka

Človek da nasvet. Ne hodit v top sezoni julij avgust, ker je gužva in polno azijcev, kolone, čakanje na kavo 1h itd... Samo slaba volja bo, pridte raje marca, aprila, septembra, oktobra... ful lepo, ni gužve, pa itak ne rabte bit 14dni pri nas, če ste max 2h stran.

 

Slovenc:" Potem pa sploh ne bomo hodili, če nismo zaželjeni!"

 

 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 uro:

Holy fuck, sem zdaj pogledal posnetek Šiškota z ekipco na policijski postaji, kaj si ti fukjen, zakaj ti klovni še niso razgnani? :D

 

Yo, zdej k se mal sproščajo tele corona omejitve, bi loh ufural počas spet kak meet. :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Nekaj je enkrat omenjal, da na naslednjega pa mogoče pride. Ga bo Galko spravil, če ga bo prej peljal v Meka.

 

Eh, klasičen Mefi. Vedno so ga polna usta, ko je treba kej dejansko narest, pa sam še polne hlače :)

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 35 minutami:

A badminton tut nabijate na m33tih? :D

 

Mogoc uletim izkljucno za tri sete, da Smrka namaham za tri leta naprej :D

 

Ne vem od kod ti ideja, da se ukvarjam z barbitonom ali imam željo tolči po perjanici z mefistom, tabo ali komerkoli :D:D:D

 

Lahko pa naredim grappling challenge in kdorkoli preživi z mano več kot minuto, brez da skasira choke ali zaklep, se bo potem lahko tolkel po prsih, da je boljši od mene v lifeu :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...