Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

glih pravi dan so izbrali za lockdown

zjutri mi je šef sporočil, da mam potrjen kontakt in dan naj kr lepo še naprej delam od doma, ne sam dans tko k je bil plan

kolega je včeri še mislil da se mu sinusi vnemajo pa je šel prej domov, dans je javil da je covid (jelly sem mu af k ga lahko žena testira in je mel rezultat v tko nekih 12h)

 

Povezava do prispevka

Najbolj sweet pa je, ko imaš službo in po službi pišeš neke stvari, da ujameš roke

 

Ob 00:00 se uležeš, ewo sweet počitek končno ajme, cel dan se je delalo z redkimi odmori za internet, zdaj pa končno relaks in epski spanec

 

In pol ne zatisneš očesa do šestih zjutraj, ko treba se zbudit

 

Da ti jebem

uredilo bitje Ćamir (izbrisani)
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Najbolj sweet pa je, ko imaš službo in po službi pišeš neke stvari, da ujameš roke

 

Ob 00:00 se uležeš, ewo sweet počitek končno ajme, cel dan se je delalo z redkimi odmori za internet, zdaj pa končno relaks in epski spanec

 

In pol ne zatisneš očesa do šestih zjutraj, ko treba se zbudit

 

Da ti jebem

Dobesedno nikol se mi ni to zgodil. Jz zaspim v roku dveh minut, ko se za to odlocm.

Povezava do prispevka

Pol nisi bil še pred proper stresom kolega

 

Jaz tudi zaspim v momentu, kjerkoli in kadarkoli. Pol cajta ko sem se vozil z LPP-jem na faks sem ga powernappal na zicu, highlight lajfa mi pa predstavlja, da sem uspel na busu zaspati v stoje (pač z ramo naslonjen na štango)

 

Ampak kakšen večji javni nastop, kjer moraš na pamet govoriti publiki 20+ minut ali pa prezentacija pred kako upravo, kjer veš da te lahko vprašajo stvari, na katere nisi pripravljen (recimo sam sem premalo podkovan v financah in me hitro sfukajo razna vprašanja o EBITDA, PBT in podobno) - to me pa sfuka do konca. Lurkanje v postelji do 04:00, driska zjutraj, ni da ni.

Povezava do prispevka

Da zdaj enga Gladiusa izvedem, samo pri teh scenah in napadi tesnobe in panika sredi noči je men neverjetno pomagal delat dihalne vaje pred spanjem. Ko se um skoncentrira samo na dihanje, pade v naravni ritem, šteješ vdihe in izdihe, če ti misli odtavajo k drugim stvarem začneš spet pri 0. Dejansko zaspiš, spanec je ful boljši, glava je kul. Probaj. Če pa res ne gre je pa bolj vstat, in spit kozarc vode, it vn iz postle in prekint vzorc pa čez pol ure še enkrat.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Se mi zdi, da vse te nenamerni sleepless allnighterji se končajo z drisko

 

Pri meni se itak, ker je oboje povezano s stresom na jobu :D:D 

 

Al pa s stresom pred izpitom / kontrolko na faksu ali gimnaziji, Bože mili, tisto je bilo tudi čist bad. Se spomnim ustnega dela mature za španščino, ki sem se ga tako bal, da me je zvilo v črevih že pol leta prej, če sem samo pomislil o tem. Potem je pa dejansko prišel dan ustnega izpita in sem šel srat 5x pred izpitom - brez zajebancije, 5x sem šel srat, prov ono ko te že na proper peče šupak. 

 

No ampak je bilo vsaj upravičen strah, ker sem totalno popušil na ustnem (una iz komisije si je kr dvignila časopis pred obraz, tok ji je šlo na smeh zaradi vevškega dialekta španščine) tlko da evo, telo že ve :D 

Povezava do prispevka

pa dobr eno je če vsaj veš, da ne spiš od stresa

js sam randomly včasih ne spim brez nekega očitnega razloga

trenutno je ful boljš in se že mesece ni zgodil, morm prav potrkat

včasih je blo pa skossss in posebej slabo pozimi

še zdej striktno pijem kofe sam zjutri k sam nočem tvegat da bi prišlo nazaj

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 11 minutami:

Da zdaj enga Gladiusa izvedem, samo pri teh scenah in napadi tesnobe in panika sredi noči je men neverjetno pomagal delat dihalne vaje pred spanjem. Ko se um skoncentrira samo na dihanje, pade v naravni ritem, šteješ vdihe in izdihe, če ti misli odtavajo k drugim stvarem začneš spet pri 0. Dejansko zaspiš, spanec je ful boljši, glava je kul. Probaj. Če pa res ne gre je pa bolj vstat, in spit kozarc vode, it vn iz postle in prekint vzorc pa čez pol ure še enkrat.

Tole.

 

Jest ze lep cas nimam tezeav, ampak ko sm mel, sm prakticiral vajo meditacije kjer se koncentriras na dele telesa. Body scan, ne vem kaj bi bil prevod.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...