Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 6 minutami:

Drugače bo tale najdaljši vikend mojega življenja.

Hmmm... Kaj to čakaš? PS5 ziher ni tak hitro :D

 

Edit:

P.S.: Aja.... Neo Geo :D

DaCapo reče pred 4 minutami:

@KE RIT: torej ravno pravi čas za "lockdown". Skoraj sem ti malo "fauš". :) 

A ti veš kaj to pričakuje?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
lizz reče pred 1 uro:

te kurci od komarjev mi se zdej brencijo po dnevni al pa spalnci

a misl to kej pocrkat letos


Neke netopirje si nabavi v bajti. Jaz imam mir pred komarji, ker imamo na podstrešju že ohoho let netopirje. In verjemi, da pomaga, če tudi se smešno sliši. 
Namreč ni, da bi zdaj netopirji letali po dnevni/spalnici, ampak komarjev je okoli hiše enostavno tako malo, da tistega enega na par dni (če že res slučajno uspe priti v notranje prostore) enostavno ploskneš in je to - to. :) 

Povezava do prispevka

Jaka muda zalit 2 mio nizko potencijalnih kupcev

 

Ze zadnjic je reku back to Slovenija kao da so picke tle grde.. ocitno ni lih tako, ce si je njihon predsednik izbral slovenko

 

V glavnem tip je zabe bumbar.. zid pac.. naj si pogkeda malo picke v izraeklu kaksne so, da ne govorim o tipih.. hujse najdes samo se v indoneziji

Povezava do prispevka

Ma ne vem no, meni so izraelke res dobre. Gal Gadot in Natalie Portman bi verjetno pustil, da mi sereta v usta XD

 

Drugače valjda se ne greš res užalit za take stvari haha. Meni je tip res car. :D

 

 

Pa tle bolj dissa Trumpa, kakor Slovenijo (imaš prav drugače, pač easy tarča zaradi neprepoznavnosti). Tip je kao govoru o shithole countries, pol pa kao poročil slovenko, ki je iz tam (shithole v smislu, da je neki bogu za ledžima in noben ne pozna). XD

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Verjetno res neka fora ja. Priznam, da je meni Borat tudi full fun. Mam rad tak humor. Med tem, ko sta mi pol diktator in Bruno bla daleč slabša. Tnx za tip, že vlečem dol in mislim, da bom kar danes pognal... čeprav se mi malo že spi :D


Borat 1 je bil meni top. Bruno mi je bil precej preveč "pretiran" ali kako bi rekel,  oz. mi tematika enostavno ni sedla. Dočim Diktator mi je bil pa čisto nasprotje in je deloval preveč hollywoodsko, sploh s tisto romantično noto itd, ničkaj kul v glavnem. 
Borat 2 sicer še  nisem pogledal v celoti, zgolj prvih nekaj minut (ki pa so mi načeloma top). Zna bit res dobro čez ves film.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:


Neke netopirje si nabavi v bajti. Jaz imam mir pred komarji, ker imamo na podstrešju že ohoho let netopirje. In verjemi, da pomaga, če tudi se smešno sliši. 
Namreč ni, da bi zdaj netopirji letali po dnevni/spalnici, ampak komarjev je okoli hiše enostavno tako malo, da tistega enega na par dni (če že res slučajno uspe priti v notranje prostore) enostavno ploskneš in je to - to. :) 

oh DaCapo no.. 

kera bajta pa nima netopirjev v Slo?

also ponoci ko ne vem kje leta mal tezje ploskam se ti ne zdi?

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 urami:

Jaka muda zalit 2 mio nizko potencijalnih kupcev

 

Ze zadnjic je reku back to Slovenija kao da so picke tle grde.. ocitno ni lih tako, ce si je njihon predsednik izbral slovenko

 

V glavnem tip je zabe bumbar.. zid pac.. naj si pogkeda malo picke v izraeklu kaksne so, da ne govorim o tipih.. hujse najdes samo se v indoneziji

maaaaarija smo uzaljeni

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...