Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče Pravkar:

ajd, tist je blo še vseen bolj epic, k si mel posnetke folka, ki v vrsti čaka pred knjigarno

in pol drive-by spoilanje

Jaja, saj to drive-by spoilanje sem mel v mislih :D 

 

To mi je uno performens nivo smešnosti

 

Medtem ko TLOU 2 spoilanje "motijo me transgenderji v igricah in bo spoilal vsepovsod" mi je bilo huliganstvo in najbolj bedna oblika razkrivanja vsebine

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Sem si ob 22h reku, da bom malo polurkal pred spanjem. :whistle:

 

Isto sem jaz rekel za FF 7 R včeraj, evo itak mi neki baš, eno misijo nardim pol mi bo pa itak dolgčas...

 

...v naslednjem momentu je ura 03:00, jaz pa na foromo pišem kako je svinjsko dober špil  :D:D:D

 

 

BTW, točno tako zadevo kot si si jo ti kupil sem planiral imeti v pisarni (ko je še bil gnar). Isto. Ampak na žalost sem edini tip na firmi pa z naskokom najstarejši, tko da bomo zdej rajši imeli kavni avtomat in polno nekih rastlin :D:D :(  :( :( 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

 

Isto sem jaz rekel za FF 7 R včeraj, evo itak mi neki baš, eno misijo nardim pol mi bo pa itak dolgčas...

 

...v naslednjem momentu je ura 03:00, jaz pa na foromo pišem kako je svinjsko dober špil  :D:D:D

 

 

BTW, točno tako zadevo kot si si jo ti kupil sem planiral imeti v pisarni (ko je še bil gnar). Isto. Ampak na žalost sem edini tip na firmi pa z naskokom najstarejši, tko da bomo zdej rajši imeli kavni avtomat in polno nekih rastlin :D:D :(  :( :( 

 

hud kompromis :D

Povezava do prispevka

Ma veš kok so kisle face letele, nisem mogu tega narest. Tko imamo meet z arhitektom pa začnem jst razlagat da vidim pisarne v ful gaming stilu, uno neki tamo vamo moramo biti playful emmm s samimi pisarnami povedati da smo igrivi ampak resni emmm no tamle bi dal arcade avtomat. Ma kako ne veste kaj to je to je tak kabinet za igrice, pa itak pade taka tišina od sodelavk pa arhitekta da je takoj padel lajn Ne ne sej to sem se sam hecal dajmo rajši kaj bolj eko bio vegan pa sam fuck yeahh tako sr govori gospod šef res si neustrašen odločen in močan

 

Prekleti polž pofukan en :D

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Sicer je gaming fantov, mož, sodelavcev itd. v zadnjih X letih ratal veliko bolj mainstream sprejemljiv za ženske, imo, samo je še vedno daleč čas, ko ne bi bil deležen čudnih lookov, če bi neko ful očitno geekovsko periferijo in dekoracijo šel na veliko montirat v pisarno ali dnevno sobo :D

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

pizda čeprav Sekiro sword in Bloodborne lampa sta res umor, fak prov vidim faco od ženske kaka exxxtreme kislica bi padla ko bi uletel kake frendice na babji žur pa to zagledajo sredi dnevne :D:D:D 

 

IMO ti baba še isti večer zajaše po enega zamorca za vsak gaming item, evo ti zulu sword po moji faci sinko

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Sej se zavedam v svoji odrasli, zaposleni moški glavi, da to verjetno izpade res glupo :D Še dobro, da imam viška sobo, tam pa bo marsikaj neprimernega za vsakdanji babji žur :D

 

Da ne govorim, da sem dnevno načrtoval glede na velikost PS5, in me je ze skoraj zato pokopala 2x :D

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

js sem črto potegnila pri razstavi mečev v dnevni (lahko bo v spalnici :P)

 

Galko reče pred 56 minutami:

BTW, točno tako zadevo kot si si jo ti kupil sem planiral imeti v pisarni (ko je še bil gnar). Isto. Ampak na žalost sem edini tip na firmi pa z naskokom najstarejši, tko da bomo zdej rajši imeli kavni avtomat in polno nekih rastlin :D:D :(  :( :( 

kaj a ročni fuzbal ni bil na mizi kot opcija

to je imo najboljša stvar k jo maš lahko v firmi

 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 minuto:

 

no ja pač vseen nisi tipična ženska k dela po teh pisarnah, ne sam da si super nerd, tvoj hobiji so neka neumna borilna veščina, mečevanje in pitje piva :D I think you would fit right in.

ni glih nerdovstvo razlog, sam smo pa res carska ekipca <3

 

Povezava do prispevka

Jaz sem imel god tier sodelavce in sodelavke na prvem jobu (nekje pri 24ih), ful nas je bilo starih tam med 24 in 30, vsi ful za žur, hodil smo skupi v Štirko pa v Cvetko pa po lokalčkih pa sem pa tja, ampak potem je bila pa kr konkretna drama, ko smo pa mal preveč začel skp ven hodit in so začeli hormoni sekat... In pol je bila ena sodelavka z drugim sodelavcem, s čimer je mal v zelje skočila tretji sodelavki, neki četrti sodelavec je bil tudi živečn ker je upal da bo on zašilil tiča, čez 14 dni se je en drug duo lizaril na WC-ju in je bila spet cela drama, mel smo celo en fajt na plesišču itd itd :D:D 

 

U glavnem, lahko rata konkretno pestro na jobu 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...