Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 7 minutami:

@tomazekZ določenimi filtri lahko izboljšaš kakovost low res fotk. Če recimo pogldaš un moj izrez, ki sem ti ga pokazal, vidiš, da nima "kock", ampak je uporabljen nek photoshopov sharpening algoritem za povečavo. Če se nek grafični oblikovalec malo poigra s povečano fotografijo, se da zihr dobit še boljše rezultate. Sam to je pol od tebe odvisno kolk so ti taki filtri všeč. Definitivno pa ne boš mogel ohraniti ostrine originala pri tako veliki povečavi.


Ena firma s katero delam je kupila nek program, ki so ga zadnje čase zelo oglaševali po internetih. Točno to glede resize iz slabše kvalitete preko naprednih "ai" algoritmov. Ni fotošop, ampak je samostojna namenska zadeva. Dejansko sem bil skeptičen, ampak rezulati so bili potem odlični. Žal je pa problem, ker sem pozabil ime programa in ker je bolj ali manj "karantetna" tudi ne morem do tistega kompa kjer je zadeva inštalirana. Se bom pa pozanimal. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

Dones lahko filme upscalajo, pa barvajo, pol ne bodo mogli ene slike :)


Filmi so v originalu zajeti na filmski trak, ki ga lahko skenirajo v dobesedno poljubni resoluciji... to je nekaj čisto drugega kot digitalna fotka v pikslih.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
sekretar reče Dne, 31. 10. 2020 at 0:51:

A igra kdo kaj na iPhonu, je kak omembe vreden presežekna Apple Arcadu? Zdaj imam dostop, samo bolj kot gledam, bolj mi vse izgleda isti generičen jajc; ampak najbrž delam krivico.


Grindstone je simpatična miselna igrica.

Bleak Sword je malo težji, ampak kul za igrat (s kontrolerjem).

Creaks (ki je tudi na drugih platformah).

Pa še bi se našlo...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...