Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Koji kurac je zdaj to... želim se spravit igrat Little Hope in vidim nova posodobitev za Windows je na voljo. Enako zagledam na laptopu, ki ga uporabljam prek TV. Ok, bom naredil to, pa pol igrat. Dam na obeh hkrati in na starem laptopu, polomljenem, ki niti ekran ne dela... že 10 minut surfam. Med tem, ko na dosti hitrejšem desktopu že cel cajt šrota na 92% (oni krogec se vrti). Kaj naj naredim? Na silo ugasnit ne upam.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Koji kurac je zdaj to... želim se spravit igrat Little Hope in vidim nova posodobitev za Windows je na voljo. Enako zagledam na laptopu, ki ga uporabljam prek TV. Ok, bom naredil to, pa pol igrat. Dam na obeh hkrati in na starem laptopu, polomljenem, ki niti ekran ne dela... že 10 minut surfam. Med tem, ko na dosti hitrejšem desktopu že cel cajt šrota na 92% (oni krogec se vrti). Kaj naj naredim? Na silo ugasnit ne upam.

 

Ni nujno, da gre za isto posodobitev - na laptopu je lahko samo nek standardni mesečni update, na dektopu se ti je mogoče spravilo posodabljat na eno od tistih cca. polletnih večjih nadgradenj s kao novimi funkcijami in 'izboljšavami'.

 

Ravno dober teden dni nazaj je prišla ven verzija Windows 10 20H2 (neumno ime), prejšnji build je 2004 iz maja letos.

 

Ti updati na nov build so ful bolj obsežni, en moj švoh laptop z i3 procesorjem včasih rabi nekaj ur, da ga prebavi...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Kva je zdaj to za en update? Meni avtomatsko ni nič javilo, ko pa grem ročno čekirat mi piše, da je na voljo feature update 2004 build ? Čudno mi je,  ker do sedaj mi je vedno avtomatsko javljalo, da je na voljo.. :) 
Winse sem sicer kak mesec dni nazaj dal na novo gor.. (clean install).  

Ruknem ta update ali še počakam? Ne bi rad, da mi kaj za******, ker imam comp za službene zadeve in v tem tednu dela čez glavo. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Ja... kot vsaka baba, ki itak vemo, da so kače. Tako misli tudi Alexa, da nas bo s sladkimi besedami pretentala. Jaz ji že nisem nasedel. Samo še crk, crk, crk in gooodbyee... kot pri terminatorju se je slišalo z nje.


Hehehe, ampak je pa vsaj priznala:
alexa_on_snakes.png.1a098ece1b801ad3581c970888b76f2c.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...