Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 19 minutami:

ti si hotel narocat hrano od kitajcev med karanteno zaradi virusa, ki je prisel iz kitajske?

Mhm, to je tudi res.
Sicer pa, kaj pa imajo te naše SLO kitajske restavracije skupnega z virusom iz kitajske? Pa vse druge restavracije so imele dostavo, še celo veliko novih. Po moje bi prej fasal corono pri naročilu kakšne čisto tretje dostave, kot pa direkt pri "kitajcih". :)

Povezava do prispevka

jaahh ne vem, sam ce gremo po verjetnosti.. je vecja verjetnost, da so uni kitajci in njihova hrana, ki jo dobijo iz kitajske smrznjejo okuzeni.. sicer verjetnost vrjetno ni ful vecja.. saaamm, ok ce ti je vsec mal riskirat in jest mal bolj zacinjeno hrano pol okej

jaz se ce sem anrocil pizzo, sem malo cvikal in se mi ni zdelo pametno.. ki nikoli ne ves uni dostavljalec in kuhar kako se kaj dotika ipd.. sam i guess lahko je zdej bit pameten ko ni vec panike

Povezava do prispevka

Ne vem, Bigboss82, nikoli nisem razmišljal o nekih podrobnostih in variantah "kaj pa če...". Sem pa 100% da v neki zamrznjeni hrani (tudi če bi jo ti naši kitajski kuharji res redno naročali iz kitajske), virus ne bi preživel časa dostave. Ampak saj pravim, v času karantenske izolacije (torej od 13. marca do, recimo 20. maja) nisem sploh imel možnosti izbrati Kitajca pri dostavi na dom. Verjetno so se pač sami zavedali, al kaj pa vem. Dočim vietnamska, tajska, arabska in vsega boga ostalega, pa so imeli čisto lepo dostavo. Da se ne pogovarjam o pizzah in burgerjih ...  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ja itak, da so se sami zavedali.

 

Jaz pa sem malo paranojic in razmisljam o podrobnostih.. 

 

V zrznjeni hrani bi virus pomoje ziher prezivel, sam pol se jo itak skuha.. bolj je problem, da so pac kitajci in imajo stike s kitajci, kjer je bilo pac zarisce in je vec moznosti, da je kaksen okuzen.. pol pa uno hrano, ko je skuhana tikajo, jaz ne vem kako, pa dostava, tikanje embalaze, stik z drugimi, ipd.. 

 

Sej ne recem komot je kaksen nas mujo okuzen in lahko isto, sam pac takrat ko se ni vedlo, kitajci pac, vecja moznost. Enako kot zdaj, ce ti uleti kaksen italijan, italijani pac.. se spomnem ko sem se jih v fitnessu kar izogibal na zacetku, ceprav morem rect, da so bli kar ql in jih vecina ni bilo, vsaj ne kot ponavadi

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Hja, vseeno jaz govorim bolj glede dostave na dom (ki je lahko v vseh primerih oporočena ali pa neoporečna, čisto binarno torej). Ker itak skoraj vsaka priprava jedi sfuka virus. Če pa bi bil res paranoičen (o čemer smo se tudi že pogovarjali) bi pa pač ruknil v mikrovalovko za 30 sekund na najvišji stopnji. ;) 

@bigboss82: no ja, za Gostilno smo vseeno sklenili nek dogovor, da tu ni šerifovanja. Vsaj dokler ne preraste v konkretne (tudi osebne ali kaj vem kakšne) žalitve itd. Ne bom se ponavljal.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@DaCapo

 

Dobro sej mene ne moti malo se zajebavam, sam pac, ce bi blo par modelov, ki bi tako nabijali enovrstivne monologe, tudi ce ni zalitev.. pac hud spam in zalitve so pomoje odvec.. ampak kakorkoli

 

 

Glede kitajcev in hrane, sem ze napisal vse kar mislim.. pac paranoja, zlaganje grane v embalazo, dotikanje embalaze kjer lahko virus prezivi dan dva.. vecja verjetnost, ker so kitajci in italijani.. sej vem ni neke hude panike, tudi sam sem narocil 3x.. ampak pac pomislis.. sploh na zacetlu, ko noben ne ve kaj in kako ipd.. ne vem zdaj se ze ponavljam.. pac napisal sem IMO.. boljse se izognit, dokler ni safe.. 

 

Sej jaz sem celo tak paranojic, da ko sem sow v trgovino z masko in rokavicami, in tikal stvari z rokavicami, bozicek izdelke, mobitel, kljuce, denarnico, volan, kljuko doma, ker sem bil pac malo bumbar in si jih nisem dal prej dol.. al pa tisto embalazo, ki ne ves kdo jo je prej tikal.. pac to so te neke OCD fore.. itak pol v praksi tudi une maske, ne pkmagajo in si reces yolo.. sam, pomislis pac. Sicer kaksen krat je boljse ne prevec mislit.

Povezava do prispevka

Jaz sem bil v štartu še bolj paranoičen kot @bigboss82. Niti v trgovino nisem hodil. In dostave hrane se tudi kar lep čas nisem posluževal. Konec aprila pa je že bilo nekaj naročil: nekajkrat pice in obvezno tudi MC, ker sem te določene premium burgerje že res pogrešal... Pa sladoled sem si enkrat naročil (za 10 €  konkretna porcija, ki je trajala več dni).  
Ah, pa še to moram dodati: v Meku si vedno naročim ameriški krompirček, ki mi je (čeprav sila enostaven in verjetno marsikomu tudi precenjen) enih 200% boljši od tistega klasičnega slamnatega pomfrita. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz sem bil praktično vsak dan v trgovini od uvedbe karantene naprej. Malo pogrešam tisti čas, ko si bil kralj v trgovini. :p haha vsi nekaj presrani čakali po teden dni dostavo iz trgovine in naročevali tocno ob polnoči, če slučajno ujamejo vrsto. 
 

Ene 5x sem naročil McDonalds. 
ene 2x kitajca

+ 5 kg

- letošnji gainsi

uredilo bitje Morski
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 21 urami:

Po branju teh zgodbic o vrhunskih McD burgerjih sem lani enkrat ves nahajpan uletel tole probat, da še moje brbončice okusijo ta kulinarični presežek. Naročim uno najdražjo stvar iz te "Master" linije. Se usedem ves vesel. Sline se mi cedijo kot steklemu psu. Pomanem roke in plosknem od veselja. Odpakiram zadevo iz premium embalaže. Vgriznem. ... In sm sam začel klet. Suho kot kurac. Pleska tanka kot papir. Pol višine burgerja je blo od solate, ki je bla trda in skup zbita kot da je nekdo s kladivom tolku po njej in jo vrgu not, da si nekdo polomi zobe na njej. Zaradi tolikšne količine solate je bil pa tudi okus predvsem solatni. Sem sam pljunu vse skup ven in s praznimi usti še enkrat zaklel. Še dobro, da sem zraven naročil še 2 obična cheesa, da sem mal popravu okus. Slabšega obroka mi še noben šiptar ni serviral v življenju.

 

 

Me veseli, da kljub tryhardanju parih mcfanboyev še vedno obstajajo pravi desci na forumu. Jaz kadar grem sicer vedno naročim bigmaca, pomoje je to res njihova win win formula. Vse ostalo kar sem probal je krneki, premium linija je pa že overpriced kot je omenil atomic in grem raje nekam, kjer mi postrežejo pravo meso. Bi pa tudi BigMac rabil malo več tiste carske omakice, da skrije nagravžen okus mesa, kadar slučajno prebije skozi ostale okuse (včasih jo študent pozabi namazat do roba "kruha"). Kadar pride v dobro sestavljeni obliki gre pa čist proper tovarniški izdelek! 

 

Carski post @Sovica, treba shranit za naslednjič ko nekdo reče, da je to sony fanboy forum, očitno je kar cel svet fanboy neke inferiorne konzole. :/

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 7 minutami:

 

 

Me veseli, da kljub tryhardanju parih mcfanboyev še vedno obstajajo pravi desci na forumu. Jaz kadar grem sicer vedno naročim bigmaca, pomoje je to res njihova win win formula. Vse ostalo kar sem probal je krneki, premium linija je pa že overpriced kot je omenil atomic in grem raje nekam, kjer mi postrežejo pravo meso. Bi pa tudi BigMac rabil malo več tiste carske omakice, da skrije nagravžen okus mesa, kadar slučajno prebije skozi ostale okuse (včasih jo študent pozabi namazat do roba "kruha"). Kadar pride v dobro sestavljeni obliki gre pa čist proper tovarniški izdelek! 

 

Carski post @Sovica, treba shranit za naslednjič ko nekdo reče, da je to sony fanboy forum, očitno je kar cel svet fanboy neke inferiorne konzole. :/

 

Edini res dober McD burger je bil McCountry. RIP in peace.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...