Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

black187 reče pred 27 minutami:

Kdo ve ali se da dobiti v evropi (TCL 6-Series Roku TV (R635))? Gledam za best price performance za 65 inch, vsi hvalijo TCL serije 6, ampak ga ne najdem da bi kupil v EU?

ne da se

sem probala ene 2 leti nazaj s takrat aktualnim TCL modelom, pa ni blo ne

za evropo morš skor nujno iskat reviewje v nemščini, če hočeš najt kej dobavljivega tuki pa da ni glih Samsung

 

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

mene tudi zanima, koliko so plačani razni indijski fantki in punčke, ki tole šivajo, če je retail cena 5 eur... Tko kot me zanima, koliko dobivajo čilenski pridelovalci grozdja, ko sem gledal v Lidlu 1 L vina iz Čila za 0,90 €, v tetrapaku itak

 

oziroma ne, me rajši ne zanima

Nima to veze v teh čevljih ni stroška razvoja, posrednika, marketinga itd... Ampak dobro za tekstil se ne posznam. Za vino iz Čila pa moramo vedt, da je v primerjavi s Slovenijo res 100x lažje obirat, neskončni vinogradi, strojno obiranje, naravne predispozicije so bolane tam. Tako bolane, da je edina država na svetu, kamor trtna uš ni prišla, ker je taka vukojeibna, sploh ne bi rabili cepljenk. Potem so še davčna olajšave s strani države na vinarstvo in seveda je tukaj dosti pripomore cenejša delovna sila. Ampak na koncu če lahko en dolenček s titimi mali vinogradi na gričih pridela cviček za 2L, kje ne bo Čile za 0,9€. Aja pa še ena zadeva, v trgovini pri določenih cenah igra pomembno vlogo distributer, ki doda svojo maržo. Lidl ima svoje znamke in večinoma ne jebe posrednikov, ampak dela direktno. Zato v Lidlu lahko kupiš,buteljko vina za 3,5€, ki sploh ni za v lijak.

 

Te čevlji so pa skoraj sigurno tudi subvencionarni, ker so pač znamka Lidl, nek interni marketing al neki :)

Povezava do prispevka

Jaz imam po navadi ravno obratno reakcijo pri nakupu, ko izvem, da se izdelek prideluje na trdem delu indijskskih, črnskih, šiptarskih otrok ali revnih kmetov - še raje ga kupim.


Evo če mi daš na izbiro superge za 50 evrov - naredil roboto v USA brez izkoriščanja otrok in na drugi strani superge za 100 evrov, kjer je pri izdelavi trpelo 10 indijskih otrok, ki delajo cele dneve v tovarni ob prisotnosti strupenih plinov, brez vprašanja kupim druge. 

 

Kdo je izumil hardcore kapitalizem, da mu nakažem 20 evrov na račun?

uredilo bitje Feget
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Dons sem delal morsko rižoto in samo še čebulo narežem, nakar ugotovim, da mi je zmanjkalo čebule, pa naredim rižoto brez čebule, sicer je bila odlična, ampak vseeno sem bil malce žalosten. 

 

Potem pa pridem na jokerja in preberem post od Mefista in nisem več žalosten zaradi rižote, ampak sem žalosten zaradi Mefista, ki res na vse možne načine išče pozornost. Človek res ni bil deležen ljubezni v življenju, to je tisto kar je žalostno. :cry:

 

Mefisto, upam da nisi obupal in si najdeš kako punco, katera te bo imela rada.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 minutami:

Dons sem delal morsko rižoto in samo še čebulo narežem, nakar ugotovim, da mi je zmanjkalo čebule, pa naredim rižoto brez čebule, sicer je bila odlična, ampak vseeno sem bil malce žalosten. 

 

Potem pa pridem na jokerja in preberem post od Mefista in nisem več žalosten zaradi rižote, ampak sem žalosten zaradi Mefista, ki res na vse možne načine išče pozornost. Človek res ni bil deležen ljubezni v življenju, to je tisto kar je žalostno. :cry:

 

Mefisto, upam da nisi obupal in si najdeš kako punco, katera te bo imela rada.

Yo, samo random sem se ti hotu zahvalit za un heads up glede Euro Spin paelle. Za tisto ceno je res huda.

Thank you Mr.Food. :D

 

(P.S. Mogoče sem se ti že zahvalu za isto stvar kdaj prej, sam mam small brain capacity in pozabljam stvari.)

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

u u uuuuu, ko smo že pri hrani

 

Vprašanje za vse kuharje: katero čimbolj univerzalno ponev naj kupim (za indukcijo) in kje?

 

Namreč imel sem eno top tier ponev z nekim ninđa želva premazom proti sprijemanju, en miligram hrane se ni prijel gor, vse se je super speklo, uno res top tier 10/10 nakup... ...dokler nisem enkrat bolj podrobno pogledal dna ponve in odkril, da se mi je jebena polovica premaza že odluščila med uporabo in da sem jo očitno že veselo pojedel. M m mmmm, ziher je to zelo zdravo in odlično za organizem :sick: :no:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 20 minutami:

Jaz imam po navadi ravno obratno reakcijo pri nakupu, ko izvem, da se izdelek prideluje na trdem delu indijskskih, črnskih, šiptarskih otrok ali revnih kmetov - še raje ga kupim.


Evo če mi daš na izbiro superge za 50 evrov - naredil roboto v USA brez izkoriščanja otrok in na drugi strani superge za 100 evrov, kjer je pri izdelavi trpelo 10 indijskih otrok, ki delajo cele dneve v tovarni ob prisotnosti strupenih plinov, brez vprašanja kupim druge. 

 

Kdo je izumil hardcore kapitalizem, da mu nakažem 20 evrov na račun?

pizda dobro si to omenil, je za razmislit.. kaje je hujse, ce ti delajo otroci al roboti, ki "kradejo" delo revezem.. I guess otroci.. but tudi uni, so pomoje vsaj deloma veseli, da lahko kej zasluzijo in prinesejo domov.. po drugi strani, ce njihov lajf priemrjas z nasim je sekar bala, da morejo delat.. sam ja, tako je vsaka stvar ima svojo plat jebat ga.. najboljse bi bilo da otroci ne bi delali in roboti niti, tako bi revezi brez izobrazbe v razvitem svetu lahko imeli 1000+ eur place, dodatke in vse pravice in se bi protestirali.. pol na koncu ne ves kdo koga izkorisca in zakaj superge stanejo 200 eur.. ne me narobe razumet sam ta svet je res ironicen..  otroci, roboti, sindikati, res en ves kdo koga jebe in kdo je bolj v kurcu

Povezava do prispevka
Galko reče pred 44 minutami:

u u uuuuu, ko smo že pri hrani

 

Vprašanje za vse kuharje: katero čimbolj univerzalno ponev naj kupim (za indukcijo) in kje?

 

Namreč imel sem eno top tier ponev z nekim ninđa želva premazom proti sprijemanju, en miligram hrane se ni prijel gor, vse se je super speklo, uno res top tier 10/10 nakup... ...dokler nisem enkrat bolj podrobno pogledal dna ponve in odkril, da se mi je jebena polovica premaza že odluščila med uporabo in da sem jo očitno že veselo pojedel. M m mmmm, ziher je to zelo zdravo in odlično za organizem :sick: :no:

Ninja geek nakup je tak, da greš v trgovino z magnetom in pogledaš katera ima najbolj magnetno dno + fino je če je dost debel poden, notranji premaz naj bo nekaj kar zgleda keramično. Sama znamka, trgovina ali cena nimata nobene veze. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 52 minutami:

u u uuuuu, ko smo že pri hrani

 

Vprašanje za vse kuharje: katero čimbolj univerzalno ponev naj kupim (za indukcijo) in kje?

 

Namreč imel sem eno top tier ponev z nekim ninđa želva premazom proti sprijemanju, en miligram hrane se ni prijel gor, vse se je super speklo, uno res top tier 10/10 nakup... ...dokler nisem enkrat bolj podrobno pogledal dna ponve in odkril, da se mi je jebena polovica premaza že odluščila med uporabo in da sem jo očitno že veselo pojedel. M m mmmm, ziher je to zelo zdravo in odlično za organizem :sick: :no:

Ikea ponev s teflonom. Pride cca 20-30€ in je amazing ponev. Pa vsaki 2 leti oziroma ko vidiš da teflon počasi ratuje bogi (odvisno od uporabe) jo menjaš. Ni dobre posode ki bi imela boljše razmerje med časom uporabe in kešem.

Povezava do prispevka

Ne vem men so te komercialne znamke ala Tefal res smeće, vse kar sem imel. To je tanko, se krivi, teflon se spraska itd... Te semi pro ala WMF so res semi pro, robustne za 50 let, ampak to je res a semi-pro kuhunje ne daily uporabo.

 

Tako da sem ugotovil, da sama znamka ima veze, ampak rabiš ponev, ki ti sede. Dobra ponev pa ne bo 10€ nit od WMF niti v IKEJI niti v Hoferju. Prej sem sicer rekel, da cena ni pomembna, zato ker imam dve ponvi iz Hoferja in sem avtomatično mislil, da sta poecni, sam sem ženo prašal zdej in je rekla, da sta bili kar dragi.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

u u uuuuu, ko smo že pri hrani

 

Vprašanje za vse kuharje: katero čimbolj univerzalno ponev naj kupim (za indukcijo) in kje?

 

Namreč imel sem eno top tier ponev z nekim ninđa želva premazom proti sprijemanju, en miligram hrane se ni prijel gor, vse se je super speklo, uno res top tier 10/10 nakup... ...dokler nisem enkrat bolj podrobno pogledal dna ponve in odkril, da se mi je jebena polovica premaza že odluščila med uporabo in da sem jo očitno že veselo pojedel. M m mmmm, ziher je to zelo zdravo in odlično za organizem :sick: :no:

 

litoželezna 4 life

 

drugače teflon ni panike če poješ, teflon je like najbolj ne-reaktivna snov na svetu (najmočnejše kisline na svetu se shranjujejo v teflonskih posodah) in gre skoz tebe afaik. teflon je bolj problem če segreješ do visoke temperature, ker potem se spremeni v plinasto obliko ki pa je nevarna. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 5 minutami:

Ej kdo ve če blu Ray pri zaviju pride s podnapisi? Pri nekaterih piše pri nekaterih ne pa res ne bi kupoval če jih ni zraven. 

 

Saj logika pravi da ang bi morali biti ma zihr je zihr. 

 

imam pomoje vsaj 300 BRjev z zavvija

 

niti enega ni brez podnapisov

 

če  bi pa rad bil 100% pa čekni tukaj: https://www.blu-ray.com/

 

(ne pozabit v search baru nastavit iskanja po uk)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

u u uuuuu, ko smo že pri hrani

 

Vprašanje za vse kuharje: katero čimbolj univerzalno ponev naj kupim (za indukcijo) in kje?

 

Namreč imel sem eno top tier ponev z nekim ninđa želva premazom proti sprijemanju, en miligram hrane se ni prijel gor, vse se je super speklo, uno res top tier 10/10 nakup... ...dokler nisem enkrat bolj podrobno pogledal dna ponve in odkril, da se mi je jebena polovica premaza že odluščila med uporabo in da sem jo očitno že veselo pojedel. M m mmmm, ziher je to zelo zdravo in odlično za organizem :sick: :no:

js sem si par let nazaj nabavila keramično WMF

+ odlično debelo dno

+ večna

- svinjsko draga

- keramika ni najbolj non-stick premaz na svetu, z leti sem se jo sicer naučila uporabljat tko da spečem karkoli not, ampak je velik težje kot s teflonom pa vsake par mesecev jo je treba namočit v koncetrirano sodo bikarbono da se spravi ostanke dol (na srečo ne izgleda, da bi bistveno vplivali na ne-oprijemljivost)

- kadar ni na štedilniku lahko kvihtaš z njo

 

razen nje imam ves čas kupljeni še 2 teflonski ponvi k sta in lažji po teži, manjši in lažji za uporabljat

zdele mam tefal pa hofer

hofer gre na indukcijo sam teoretično, zelo slabo se greje gor, medtem ko na plinu kaže da izredno močno prevaja toploto in se enakomerno greje, tko da škoda za indukcijo

tefal je dobra univerzalna ponev, tud solidno trpežna, dno je eno stopnjo slabše kot WMF ampak še vedno dobro, mislim da jo mam že ene 2 leti in je še v redu, razen un indikator za toploto na sredini se ne vidi več 

pri nakupu morš pogledat da vzameš eno od njihovih boljših linij, k nimajo samo ene in razlike so očitne

 

shure reče pred 2 urama:

Pa s čim vi drgnete po dnu posod? Imam Tefal eno malo višjo "ponev" že vsaj 5 let pomoje, pa se ji praktično nič ne pozna. Kuham pa v njej ene 2-3x na teden.

pri meni je ponavad problem da jo na indukciji slej ko prej pregrejem in teflon pade stran :D problem z uporabo, ne z dejansko trpežnostjo

 

Arbenowskee reče pred 1 uro:

 

litoželezna 4 life

 

drugače teflon ni panike če poješ, teflon je like najbolj ne-reaktivna snov na svetu (najmočnejše kisline na svetu se shranjujejo v teflonskih posodah) in gre skoz tebe afaik. teflon je bolj problem če segreješ do visoke temperature, ker potem se spremeni v plinasto obliko ki pa je nevarna. 

ni čist res

gladek teflon je res popolnoma nereaktiven, ampak ko ga na ponvi raziš in greješ, to neha bit res

če se prav spomnim je bolj problem za vdihavat hlape kot pojest, sam v vsakem primeru načete ponve ne bi več smel uporabljat

je pa imo še kr med stvarmi k te ne bojo ubile :)

Povezava do prispevka
shure reče pred 2 urama:

Pa s čim vi drgnete po dnu posod? Imam Tefal eno malo višjo "ponev" že vsaj 5 let pomoje, pa se ji praktično nič ne pozna. Kuham pa v njej ene 2-3x na teden.

Če hočeš dobr jest moraš met tako da lahk drgnes po njej. 

 

Tko da litoželezna al pa navadna železna so top.

 

Tefal in stvari s teflonom so men uporabne sam za kaka jajca al pa zelenjavo na hitr popečt. Predvsem zato da ti ni treba čakat da se segreje.

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 13 minutami:

ni čist res

gladek teflon je res popolnoma nereaktiven, ampak ko ga na ponvi raziš in greješ, to neha bit res

če se prav spomnim je bolj problem za vdihavat hlape kot pojest, sam v vsakem primeru načete ponve ne bi več smel uporabljat

je pa imo še kr med stvarmi k te ne bojo ubile :)

 

gladek, negladek - teflon je teflon, ena najbolj nereaktivnih snovi na svetu v trdni obliki. kot sem napisal, problem rata če segreješ preveč (nad 300 oz. koliko je že mejna temperatura) in se teflon spremeni v plinasto stanje. 

 

seveda je tukaj potem še vprašanje lepila s katerim je teflon prilepljen na ponev in pa ali odkruški teflona lahko povzročajo probleme zaradi oblike - predvidevam da ni ravno carsko če se ti to zatakne nekje v črevesju za 10 let in draži ...

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 1 minuto:

 

gladek, negladek - teflon je teflon, ena najbolj nereaktivnih snovi na svetu v trdni obliki. kot sem napisal, problem rata če segreješ preveč (nad 300 oz. koliko je že mejna temperatura) in se teflon spremeni v plinasto stanje. 

 

seveda je tukaj potem še vprašanje lepila s katerim je teflon prilepljen na ponev in pa ali odkruški teflona lahko povzročajo probleme zaradi oblike - predvidevam da ni ravno carsko če se ti to zatakne nekje v črevesju za 10 let in draži ...

tbh sem zdele prelena za dokazovanje česarkoli, tko da verjemi kar ti paše

bom se ob priložnosti spomnila pa poiskala kšn vir

Povezava do prispevka

Tudi jaz rabim še eno vredu ponev, ker ne moremo imeti samo ene. Druga se mi je nekaj popraskala in se na tistem mestu še jajca primejo malo in je čas za menjavo. Ima kdo tukaj katero izmed teh dveh in lahko poda mnenje? Pri drugi me malo moti nadstandardna velikost 30cm in menda nimamo take pokrovke doma... bi pa včasih za kake zrezke v omaki prav prišla malo večja.

 

https://www.mimovrste.com/ponve/tefal-titanium-fusion-g1240602-ponev-28-cm?src=bestsellers

 

https://www.mimovrste.com/ponve/tefal-ponev-talent-pro-30-cm?src=bestsellers

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz glede Tefalovih nimam težav že vrsto let. Je pa res, da nikoli in nikdar ne strgam s kovinskimi predmeti po sami ponvi. lol


Btw, ne dolgo nazaj sem poskusil tudi ponev neke druge firme, s kao ultimativnim keramičnim premazom (ekstra proti prijemanju itd., cena vsaj 40 €) ampak k**** .. že ko sem prvič samo jajčke pekel je bilo no-go. Ne spomnim se niti znamke, ker je šlo lepo v smeti vse skupaj. Tako da, za neke povprečne zadeve, ki jih pripravljam doma in načeloma tudi dolgoročno gledano, še vedno najprej počekiram Tefal. :) 
 

edit:
 @tomazek: mislim, da si čisto safe če nabaviš katero od omenjenih. Od Tefalovih imam kar dosti tega in, kot pravim, že res ohoho let brez nobenih problemov. Recimo, imam tudi tiste komplete s priklopnimi ročaji (dejansko mi pridejo prav, ko dam potem še dodatno v pečico in ročaj samo odstranim ;) .) Zdaj če gledam, imam večinoma vse ponve od Tefala. Razen Wok. Tega imam enega res oldschool, konkretne kilaže, original itd. Pa ga ne menjam (sicer pa tudi ne uporabljam ravno vsak dan :) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...