Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 8 minutami:

mislim, da si čisto safe če nabaviš katero od omenjenih. Od Tefalovih imam kar dosti tega in, kot pravim, že res ohoho let brez nobenih problemov. Imam tudi tiste komplete s priklopnimi ročaji (dejansko mi pridejo prav, ko dam potem še dodatno v pečico in ročaj samo odstranim ;) .) 

 

Ja, tudi te z odstranljivim ročajem sem gledal, ker zna bit uporabno. Zanimalo me je, če ima kdo kero od onih dveh, da vprašam kak se obnese na indukciji, če je debelejše dno ipd. Ker praktično edina, ki mi je doma ostala zdaj, je dokaj tanka in lahka, pa ni glih super za ohranjanje temperature.

Povezava do prispevka

Že vsaj 2 leti leti imam indukcijsko plato. Vse Tefalove (tudi starejše) mi delujejo BP.  Točno ne vem, če imam ravno te, ki si jih linkal. Ampak vsekakor si "safe", ker že v opisu piše, da so za indukcijo.

Hja, pri ponvah sem jaz še kar OK, večje težave imam pa pri loncih. Imam samo par komadov WMF in vse to so manjše zadeve. Recimo za skuhat juhico za največ 3-4 osebe. Ali pa za zavret vodo za kavo/čaj. En večji lonec bi obvezno rabil, da lahko naredim pasulj/bograč/čili/itd.  Moram nabavit zdaj ko so te "niggertag" akcije . :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 21 minutami:

Že vsaj 2 leti leti imam indukcijsko plato. Vse Tefalove (tudi starejše) mi delujejo BP.  Točno ne vem, če imam ravno te, ki si jih linkal. Ampak vsekakor si "safe", ker že v opisu piše, da so za indukcijo.

Hja, pri ponvah sem jaz še kar OK, večje težave imam pa pri loncih. Imam samo par komadov WMF in vse to so manjše zadeve. Recimo za skuhat juhico za največ 3-4 osebe. Ali pa za zavret vodo za kavo/čaj. En večji lonec bi obvezno rabil, da lahko naredim pasulj/bograč/čili/itd.  Moram nabavit zdaj ko so te "niggertag" akcije . :) 


Ja za indukcijo vem da dela... samo so razlike v kakovosti, enakomernem gretju in zadrževanju toplote. Bom kar vzel eno, za teh 30€ bo ziher ok za nekaj časa.

 

Kar pa se loncev tiče, pa nisem tak zahteven. Tu se itak kuhajo zadeve. Meni je pri loncih najbolj važno, da imam pri roki različne velikosti, za različne potrebe. Lani sem vzel en tak set in je čist super...

 

https://www.mimovrste.com/seti-posod/tefal-intuition-set-10-kosov-a702sc85

Povezava do prispevka

tfw hočeš kupt par pičkarij na mimovrste

vmes še npr ssd nosilec za v laptop da vn končno vržem cd rom

označš da bi vse pršu iskat ker kdo vas bo čakal

polovica izdelkov od "partnerjev"

tam lah samo označiš dostava na dom ?

ja itak, 1,9€ nosilc bom na dom naročeval :D

wat is this shit ? zdej je treba še gledat kaj ni od partnerjev drgač so itak samo posrednik/polica, dobesedno merkator

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ja so se konkretno poslabšali letos. Ne vem, če res korona al še kaj. Včasih sem res izdelke praktično vedno dobil naslednji dan (tiste z oznako na zalogi). Moraš pa seveda gledat kaj je pri njih na zalogi in kjer piše pri dobavitelju. Če nekaj nujno rabiš, potem ne naročaj "na zalogi pri dobavitelju".

 

Pred kakim tednom pa sem tudi 5 dni čakal na izdelek označen "na zalogi". So si oni vzeli dobra 2 dni za pripravit in oddat pošti, potem pa še pošta 2-3 dni. V kurcu je to v teh časih. Da ne omenjam, da poštar zdaj ogromno krat samo listek fukne v kaslc, čeprav je nekdo doma.

 

Za poštnino se mi na srečo jebe, ker sem kao VIP kupec in imam brezplačno. Sem že par krat naročil neko malenkost za par €. Drugače se itak nebi splačalo.

Povezava do prispevka

ne sj sm gledu da je na zalogi, na konc mi je pa 2 izdelka hotl pod dostavo za druge mi je pa datum napisal kao čez 2 dni.. mah sj kul :D

par mescev nazaj so me pa tut "nategnil" k če maš 1/5 prpravljen, dobiš takoj msg da te čaka blago

sm valdu šu prevzet brez da bi bral naprej, in itak dubu samo 1 od večih stvari

pol nism šu sploh pobrat drugih ko mi je drug dan spet piskalo

 

kr kislo, pa kake 2 uri sm prebiral tm izdelke kaj bi / ne bi

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:

Jaz glede Tefalovih nimam težav že vrsto let. Je pa res, da nikoli in nikdar ne strgam s kovinskimi predmeti po sami ponvi. lol


Btw, ne dolgo nazaj sem poskusil tudi ponev neke druge firme, s kao ultimativnim keramičnim premazom (ekstra proti prijemanju itd., cena vsaj 40 €) ampak k**** .. že ko sem prvič samo jajčke pekel je bilo no-go. Ne spomnim se niti znamke, ker je šlo lepo v smeti vse skupaj. Tako da, za neke povprečne zadeve, ki jih pripravljam doma in načeloma tudi dolgoročno gledano, še vedno najprej počekiram Tefal. :) 

jajca so najtežja stvar za narest na keramiki, men je vzel ziher 2 leti treninga da grejo zdej vedno lepo dol

 

Sovica reče pred 9 urami:

kaj se zghodi če v difuzor/vlažilec nalijem vape arome

cel flat maš masten čez neki časa

odvisno kolk je naliješ not pa kolk močno to izpareva

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 urami:

Ja so se konkretno poslabšali letos. Ne vem, če res korona al še kaj. Včasih sem res izdelke praktično vedno dobil naslednji dan (tiste z oznako na zalogi). Moraš pa seveda gledat kaj je pri njih na zalogi in kjer piše pri dobavitelju. Če nekaj nujno rabiš, potem ne naročaj "na zalogi pri dobavitelju".

 

Pred kakim tednom pa sem tudi 5 dni čakal na izdelek označen "na zalogi". So si oni vzeli dobra 2 dni za pripravit in oddat pošti, potem pa še pošta 2-3 dni. V kurcu je to v teh časih. Da ne omenjam, da poštar zdaj ogromno krat samo listek fukne v kaslc, čeprav je nekdo doma.

 

Za poštnino se mi na srečo jebe, ker sem kao VIP kupec in imam brezplačno. Sem že par krat naročil neko malenkost za par €. Drugače se itak nebi splačalo.

 

Drži res, Mimovrste so ratali slabi ravno tam, kjer so bili prej vrhunski in poleg vsega tega tudi niso več tako ugodni, kot so bili...oz. so ugodni na vedno manj področjih/izdelkih.

 

Če bodo še naprej takole spali, lahko, da jih čaka težkih nekaj let...

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 7 minutami:

 

desno zgoraj sredinski knof, lahko izklopiš zvok + komplet zapustiš chat

 

upam da slednje pomeni da se mi ne bo več odpiral, sploh

 

Ne dela oziroma si ne zapomni..... 

Vsakič znova ga moraš izklaplajt...

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...