Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Haha...Galko pa se je na skrivaj na stran obrnil, škljocnil in poslal... Čist njemu podobno. Si je mislil evo končno prilika, kjer mogoče ne bo tak čudno izpadlo. (nebo sem spet sprva skup napisal, pa se mi je instant @KE RIT avatar zblisnil v očeh).

 

Pri vseh nas drži: Bolj star, bolj nor. Ni Bessie najstarejši? :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

U bistvu je bilo tako da smo hoteli skupinsko sliko tičev za uporabnika DaCapo. Pa smo že nekaj spili pa vsi smo bili že malo nakrivljeni edino Čamir je bil še trezen in je rekel, da lahko on slika, ampak ima žal samo eno mini nokio 3310 ker je hipster. In sem jaz preveč odkrito bleknil da je to pa ja dovolj velika kamera da bodo vsi tiči prišli gor pa še joške od evite. Pa je ratala taka mal awkward tišina pa evita se je mal hahljala pa nekje sem slišal prijazni Slinčev glas Ma dobro mogoče ima pa dobro tehniko. No pol se pa nismo slikal pa jaz sem šel zelo hitro domov.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 19 urami:

kr kislo, pa kake 2 uri sm prebiral tm izdelke kaj bi / ne bi

 

Evo danes spet nekaj naročil Mimorste že dopoldan (Tefal ponev :D ) in pisalo na zalogi v skladišču, odprema danes... Seveda ni blo odpreme kolikor vidim po statusu. Lani so bli res ekspres in sem menda čez 90% zadev, ki so bili na zalogi dobil naslednji dan. Letos je to katastrofa. Zdaj bojo oni po moje jutri ali v sredo dali pošti, potem pa si pošta vzame cajt in bom dobil v petek ali drug ponedeljek. Naročam samo še zadeve za katere nimam sile pri njih. Zanašat se nobenemu ne priporočam, če nekaj nujno rabi, ker je letos za razliko od lani čez 90% možnosti, da bo par dni in ne naslednji dan kot lani.

Povezava do prispevka

@tomazek pa saj ponev verjetno ne rabiš tako nujno. Bo pač prispela do konca tedna (upam). Čeprav imaš prav. Lani ko sem naročal zadeve NA ZALOGI V SKLADIŠČU (recimo da sem kliknil v petek vsaj do 15. ure) sem v soboto že dobil email/sms, da lahko pridem osebno dvignit..
Ampak ti rajši povej, če si že končno prebral Cerkev :)   Btw, jaz sem ravnokar začel brati Jezero, pa da vidimo to uspešnico, upam da bo kul ... 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Prihaja nova igračkarska revija... Sneti&Co

https://jazbina.si/blogs/zgodbe-iz-jazbine/revija-jazbina

 

Navedek

Ekipo, ki sodeluje pri projektu Jazbinec, tvorijo:

Sergej »Sneti« Hvala,

Jurij »Aggressor« Kristan,

Matic »Kavbojc« Jeraj,

in drugi, ki jih še ne bomo razkrili.

 

Navedek

* predviden obseg je 84 strani (80 strani + 4 strani ovitka),

* gramatura papirja: 200 g mat premaz za ovitek, 115 g mat papir v notranjosti (malo za občutek, da ne bo kdo mislil, da bo papir na ravni kuhinjskih brisačk),

* vezava: broširano (tako je, nič klamf),

* format: A4

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

@tomazek pa saj ponev verjetno ne rabiš tako nujno. Bo pač prispela do konca tedna (upam). Čeprav imaš prav. Lani ko sem naročal zadeve NA ZALOGI V SKLADIŠČU (recimo da sem kliknil v petek vsaj do 15. ure) sem v soboto že dobil email/sms, da lahko pridem osebno dvignit..
Ampak ti rajši povej, če si že končno prebral Cerkev :)   Btw, jaz sem ravnokar začel brati Jezero, pa da vidimo to uspešnico, upam da bo kul ... 

Ja, saj vem. Saj sem napisal, da naročujem samo to kar mi ni nujno. Mi je vseeno tudi če dobim drugi ponedeljek. Pravim o tem kako so se konkretno pokvarili.

 

Ma nisem prebral. Full mam nek problem. Že teden dni me tako boli v vratu (nekaj kot heksenšus), da glave sploh ne morem desno obračat. In če dlje ležim je še huje. Da ponoči spim žrem Ibuprofen 600, pa še to se sred noči budim. Danes sem kupil še Voltaren kremo, da probam masirat... pa še kar naprej boli. Prej sem malo bral pa me je začelo full bolet spet in sem se raje dvignil, ker tablete ne smem prehitro vzet... Nimam pojma kaj je to. Ne bi smelo trajat tak dolgo. Da pa bi sede bral pa mi nikakor ne sede.

 

Jezero sem prebral. Meni je čist vredu knjiga.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 minutami:

Ma nisem prebral. Full mam nek problem. Že teden dni me tako boli v vratu (nekaj kot heksenšus), da glave sploh ne morem desno obračat. In če dlje ležim je še huje. Da ponoči spim žrem Ibuprofen 600, pa še to se sred noči budim. Danes sem kupil še Voltaren kremo, da probam masirat... pa še kar naprej boli. Prej sem malo bral pa me je začelo full bolet spet in sem se raje dvignil, ker tablete ne smem prehitro vzet... Nimam pojma kaj je to. Ne bi smelo trajat tak dolgo. Da pa bi sede bral pa mi nikakor ne sede.

 

Jezero sem prebral. Meni je čist vredu knjiga.


Saj bo .. staramo se pač.  :) 
Jaz sem pa danes dobil veliko škatlo vseh Karl May knjig (tiste prve izdaje v SLO, ohranjenjene kot nove). Pokojni stric mi je to zapustil in sem dobil res solzne oči ... Moram pa seveda jutri še police počekirat, da si lepo zložim.

Pa želodec me (spet) muči že ves dan. Včeraj sem preveč pikantno jedel al nekaj ... 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...