Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mah, bolj gre za to, da ko si starejši se naučiš pomena izbiranja bitk...poleg določenih univerzalnih lastnosti ženskega spola.<_<

 

P.s.

Sej sem rekel da se opravičujem.:D Ampak vam mladičem, kar malo zavidam, ko še celo razmišljate o zadevah kot je zgornja...zato pa rant. In beseda ni bila o dovoljenju btw (tudi malo prestar za takšne fore), ampak o nečem drugem.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 30 minutami:

mladičem? a tole je tvoj rojstni datum 13.09.1976?

Jup. Po skoraj vseh kriterijih nisem več med najmlajšimi (četudi ego ponavadi pravi oziroma trmari da je drugače).

 

Vem, da je kar nekaj "starejših" tule. Vsaj vsi tisti, ki smo skoraj rasli z Jokerjem (prva cifra je bila po spominu še nekje v srednji šoli?).

 

Torej, verjetno po večini kriterijev: starejši.

Kar ne pomeni nujno, modrejši.:D

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
atomic reče pred 49 minutami:

Visoke kazni za kršilce odlokov

 

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174735068?s=mmc

 

Kva bi dal za en sweet zoom intervju na nacionalki o pravnih posledicah, prekomernih vladnih pooblastilih in ustavnih podlagah, v ozadju pa štenge iz kleti, prezračevalne cevi, manowar poster, fridžider s premium pečjak testom in 2.500 Xbox360 špilov, ki čakajo nove lastnike na bolhi :D:D 

 

imo dobimo novega mandatarja < 7 dneh

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 2 urama:

To mi ni bilo nikoli jasno. Ne glede na to kaj si po poklicu, ne glede na to kaj si ves dan počel in kako potencialno naporen dan je za tabo...če se zvečer dudneš na kavč in zalaufaš en spil, jim zaviješ libido na negativno.

 

Si slab vzor otrokom, nikoli odrasel moški, ipd.

Ok, deloma je vse to res...ampak, ne me ****.

 

...no sej dejansko vsakič, ko sedem pred ps4 vem, da slednje odpade, če žena vleti v sobo in boh ne daj spilam fuzbal (še ekstra minus točke).

 

Ko pa one zabijejo uro ali dve pred trenutno najljubšo TV serijo, je pa umik pred realnostjo in začasen odklop, ki se ga nujno potrebuje. Pri čemer je seveda moj čas na zadevi bistveno, bistveno krajši.

 

Glede na to kakšne zadeve imate nekateri očitno doma, imate zgleda bistveno bolj tolerantne žene oziroma dekleta. Ker če bi si šel takole zadevo, kot je zgoraj, rihtat v kabinet, majke mi da mi zagrozi z ločitvijo...hehe.

 

Lp

 

P.s.

Še opravičujem za mini offtopic rant.

to morš met tako ženo, da ko nabijaš fifo ti da še en fin blowjobjob

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Kva bi dal za en sweet zoom intervju na nacionalki o pravnih posledicah, prekomernih vladnih pooblastilih in ustavnih podlagah, v ozadju pa štenge iz kleti, prezračevalne cevi, manowar poster, fridžider s premium pečjak testom in 2.500 Xbox360 špilov, ki čakajo nove lastnike na bolhi :D:D 

 

imo dobimo novega mandatarja < 7 dneh

Glede na to, kakšne argumente ima zakaj je Xbox boljši, zna bit intervju nekako podobno temu:

 

Povezava do prispevka

@Galko ni bil Tonin tvoj sošolec? Kako ste ga žurali, če do 26 leta ni probal kaplje alkohola? :D

 

Je to sploh možno? Da te enkrat samkrat v srednji šoli, na faksu... ne potegne z radovednosti, če ne drugo? Pa pravi, da je še kelnaril po gasilskih veselicah :)

 

https://siol.net/novice/volitve-2018/strasten-motorist-ki-do-26-leta-ni-spil-niti-kapljice-alkohola-video-465734

Povezava do prispevka

@tomazek dosti predmetov smo imeli skupaj ja. Ej čisto možno, ker ga nisem nikdar videl na brucovanjih, Blok A žurih in podobnih zelo veselih zadevah :D 

 

Si ga pa dostikrat videl v predavalnici, ko so ga razni Lukšiči in podoben SD/LDS kader javno redno drkali v glavo pred 300 folka, ko se je izvedelo, da je zagret demo-katolik :D:D  Pa od sošolcev so tud kr kvalitetni taunti leteli heheh, tipo si je izbral res slab faks za furat razne Jezusščke in Peterlete in podobne heroje :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...