Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ebay go drunk, you're home

 

6DBZq1u.png

 

Multi Items

1x - Sony PlayStation 5 Disk Edition

2x Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizon Edition

8x - Lay Z Spa Miami Hot Tub

1x SportsPower 10ft Trampoline with Enclosure Net

1x Gardenline Outdoor Log Burner

2x Opti Folding Magnetic Exercise Bike

1x Domyos 20Kg Dumbbells Kit

5x PROIRON 20Kg Adjustable Dumbbells Kit


All New, Boxed & Sealed Items

Delivered Next Day or Collection also available!

Open To Offers!

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 40 minutami:

Raje kupji večjega kot premalega. Ker v primeru, da boš kupil premalega, se bo zmrdnila in bo užaljena, da tak malih joškov pa spet nima. Če pa kupiš večjega in bo prevelik... pa ji rečeš, da niti ti kriv, da ma tak male joške. Win-WIn situacija, samo sebe ven zmažeš.


Vlke ma, za moj okus skoraj prevlke.  Čeprav še vedno ne tako vlke kot npr. moja bivša žena. Problem je, ker si teh črkovnih oznak nikoli ne zapomnim, pa je kak je (v bistvu modrčkov nikoli niti nisem kupoval ). Za omenjen izdelek bi iz glave sicer rekel nekje med C in D. Zdaj pa trofi res pravo velikost brez da vprašaš / brskaš po predalih... :) 

@PS5 Lover: ja, zdaj zvečer bom hitro skočil "na kavico", ji v mraku odprl modrc, si ga nato pol ure ogledoval (ker brez očal, ki jih itak nimam, v slabi svetlobi ne vidim enega k**** drobnega tiska), opravil svoje, jutri zjutraj pa že pozabil kaj je sploh pisalo na etiketi. In potem jutri zvečer ponovim, v upanju na boljši rezultat. Na koncu pa bom itak ugotovil, da sem zamenjal B z E. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

brez da vprašaš / brskaš po predalih

 

vprasi jo, ce ima en star modrc, da rabis za eno foro na zurki al neki, glede na tvoj cringe party history, ti bo verjela

 

pa se creepster ne bos izpadel, ce te zaloti pri brskanju po predalih s spodnjim perilom

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 minutami:

Vlke ma, za moj okus skoraj prevlke.  Čeprav še vedno ne tako vlke kot npr. moja bivša žena. Problem je, ker si teh črkovnih oznak nikoli ne zapomnim, pa je kak je (v bistvu modrčkov nikoli niti nisem kupoval ). Za omenjen izdelek bi iz glave sicer rekel nekje med C in D. Zdaj pa trofi res pravo velikost brez da vprašaš / brskaš po predalih... :) 

@PS5 Lover: ja, zdaj zvečer bom hitro skočil "na kavico", ji v mraku odprl modrc, si ga nato pol ure ogledoval (ker brez očal, ki jih itak nimam, v slabi svetlobi ne vidim enega k**** drobnega tiska), opravil svoje, jutri zjutraj pa že pozabil kaj je sploh pisalo na etiketi. In potem jutri zvečer ponovim, v upanju na boljši rezultat. Na koncu pa bom itak ugotovil, da sem zamenjal B z E. :) 

 

Kupi ji ti raje kaj drugega :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

 

Kupi ji ti raje kaj drugega :D


Saj, zdaj po premisleku, tudi bom. Slinch me je pač malo nahajpal in sem pomislil: wau-to-bi-bilo-kul darilo. Konec koncev, verjetno bo tako kot lani: buteljka, kila barcafeja in čokolade za otroke.

edit: sicer bi upošteval Amnesiin nasvet, ampak jebat ga, če zdaj ni nekih žurk ..

edit2: Poleg tega, zdaj me je pa sploh vse minilo! Samo velikosti modrcev sem guglal, pa mi Fejsbuk in gmail že servirata nešteto reklam za žensko spodnje perilo. Mrš... Da to vidi moj pubec se mi bo večno režal in me še obsodil za nekega čudaka. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 22 minutami:


Saj, zdaj po premisleku, tudi bom. Slinch me je pač malo nahajpal in sem pomislil: wau-to-bi-bilo-kul darilo. Konec koncev, verjetno bo tako kot lani: buteljka, kila barcafeja in čokolade za otroke.

edit: sicer bi upošteval Amnesiin nasvet, ampak jebat ga, če zdaj ni nekih žurk ..

edit2: Poleg tega, zdaj me je pa sploh vse minilo! Samo velikosti modrcev sem guglal, pa mi Fejsbuk in gmail že servirata nešteto reklam za žensko spodnje perilo. Mrš... Da to vidi moj pubec se mi bo večno režal in me še obsodil za nekega čudaka. :) 

 

močno dvomim 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 24 minutami:

močno dvomim 


Kako to misliš? Sicer pa nima veze, ker je že šlo mimo.
 

Pubecu sem namreč pokazal zgornjo sliko modrčka in ga vprašal, če bi jaz to mogoče kupil kot darilo za prjatlco (itak jo dobro pozna), pa se je samo nasmehnil. Konec debate, očitno. No, vsaj za danes.  Ker njemu je zdaj bolj pomembno, da čim ceneje najde Cyberpunk, da ga že končno nabaviva.  :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 urama:

A za GOTY 2020 naredimo v začetku decembra

 

Al gremo all in in naredimo 5 dni po releasu Cyberpunka, da se lahko nominira tudi slednjega? :) 


Obe varianti sta zame komplet sprejemljivi in dobrodošli. Kakorkoli se boste pač odločili... :) Se že veselim glasovanja!!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...