Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 9 minutami:

Ne mi rečt, da ti nisi opazil chata na vrhu izbe igrovje? Enak chat (ne isti, ker je druga vsebina) kot je na gnoju, je tudi tukaj.


Uh... zdaj ko si me spomnil. Opazil sem res, ampak to enkrat že pred nekaj časa. Potem pa sem minimiziral in pozabil na vse skupaj. 

To imate torej v mislih:
85376065_at.thumb.png.03f29e4beb2032331d1cc99997473cea.png

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Ena iztočnica za nov topic: seznam SLO trgovcev (v gaming branži). Seveda na hitro iz glave, zato vabljeni k dopolnjevanju/urejanju seznama:

Anni
Big Bang
Comshop
eIgre
eLeclerc
Funtech
Gamecenter
Goblin
Harvey Norman
Igabiba
Jazbina
Konzolko
Links
M Tehnika  Mercator
Mimovrste
Mlacom
PCplus
Playgame
Shoppster
TechTrade
...

God

Povezava do prispevka

Pred cajtom sem tukaj spraseval za pomoc pri donaciji moje stare PS4ke. Zanjo se je našel dom v pediatrični kliniki v lj, še vedno pa mi fali primernih špilov, ki bi jih lahko dal zraven. Zaenkrat je z darili pomagal @Jake the Mess (hvala!), ce imate kak spil viska tudi ostali (v postev pridejo predvsem kaksni local mp, co-op al pa hot seat friendly spili, vec kot dobrodosle tudi kaksne stare fife/nba/itd.) in ste ga pripravljeni podariti oz. prodati za neko simbolicno ceno, vam bom nadvse hvalezen

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...