Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

lizz reče pred 20 minutami:

resno?

janzevc pa radenska v konzervi vam je vredna nakupa?

 

janzevc je byproduct pijanca, ko je pozrl usedline iz dna soda


Meni je čisto kul, pač iz vidika "zajebancije". Špricer v konzervi, hehe.
(zdaj, če je res vredno teh par € pa ne vem). Poleg tega se kar močno oglačuje na internetih in kot pravim, ima tudi žegen Društva svetega špricerja (kar ni kar tako :) ). 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 23 urami:

Novo igrco sem naredil, ce bi kdo probal. Tokrat arcade top-down shooter v vesolju. Predlogi za nadgradnje/izboljsave dobrodosli. Zaenkrat imam v planu dodat nove renderje za laserje, popravt mal pathinge/spaw pointe (ker se eni pokrivajo) in pa ksne powerupe/nove wave/enemye za arena (endless) mode.

 

https://njacke.itch.io/purrpocalypse

 

(mal traja, da prvic naloada)

 

 

Sem dodal se easy difficulty, ce bi kdo samo story rd vidu (en level + boss).

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Jep, čista resnica. Če igraš igrice nisi pravi moški in imaš majhnega kurca. 

 

Če bi bil jaz ženska, bi v sekundi scancelal vse tipe, ki so:

a) plešasti

b) revni

c) spački ali pokveke

d) igrajo igrice

 

 

gejmrji so zelo zgledni partnerji

ne hodijo veliko okoli

imas jih skoz na dohvat ruke

dovzetni so za perverzije

imajo predvidljiv hobi

veliko njih je submisivnih

 

kaj ces lepsga

 

Povezava do prispevka

Mal se poigravam z idejo, da bi kak videoesej o kakšni igrici_igračkici naredil. Zanima me, koliko se vam zdi optimalna dolžina za te zadeve? Koliko minut nekje zdržite ob njih, ker mal sem se igračkal in prebral en tekst, ki sem ga imel na lagerju, pa res hitro nabiraš minute ... Pač rad bi se tudi malo nadrkal montaže videov, ker mi je kul aktivnost, pa se mi zdi to res dobro prijetno s koristnim ... učim se premiere pro in istočasno še kaj dobrega naredim. 

 

Koliko se vam torej zdi nek optimalen watchtime enega esejčka?

 

Pa a mate raje kritični vpogled ene igrice/serije, kjer se ta igrica analizira v podrobnosti, ali analizo nekega koncepta, kjer se aplicira primere iz več igric? 

 

Ti dve vprašanji recimo da sta najbolj ključni, sam iskreno me še najbolj zanima prvo.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 56 minutami:

Koliko se vam torej zdi nek optimalen watchtime enega esejčka?

 

Pa a mate raje kritični vpogled ene igrice/serije, kjer se ta igrica analizira v podrobnosti, ali analizo nekega koncepta, kjer se aplicira primere iz več igric? 


Jaz bi rekel ca. 10 minut (+ - minuta ali dve) maks. 
Glede vpogleda / analize pa: vsaj 80% za eno igro/serijo, 20 % (ali pa tudi manj) pa za kakšno krajšo primerjavo, analizo koncepta itd.

Samo predlagam, tako na hitro iz glave, ker bi mi pomoje to najbolj ustrezalo :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ce mas v mislih kej dalsega, lahko pogledas mal ta kanal.

 

https://youtube.com/user/broadcaststsatic

 

Men ma res hude videe, so pa 1ura+ usi, nekateri pregledi fransiz se precej vec (RDR, kot mislm da najdalsi, npr. 4ure). Je pa seveda publika za tako dolzino precej manjsa. Sam men sede, ker gre zelo in-depth, pa pogledam magar v vec delih.

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka

Noaha poznam, kar car. Sam sem imel bolj v mislih 20 minutni format, ki mi je res dobro razmerje. Je še vedno relativno kratek, obenem pa je to recimo cirka 20.000 znakov v Wordu, kar omogoča vsaj približno razdelovo tematike. Ampak praktično s komerkoli se pogovarjam, se vrti nekje v DaCapo vodah, skratka 10 minut. Ljudje rečejo, da so včasih gledali daljše YTB stvari, zdaj pa zmeraj krajše :D

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 23 minutami:

se vrti nekje v DaCapo vodah, skratka 10 minut.


To je sicer relativno, ker je odvisno od dinamike, predvsem pa od vsebine oz. same predstavitve. Nekatere zadeve se mogoče da predstaviti tudi hitreje, nekatere potrebujejo več časa itd.. Sicer pa, če je video ves čas dinamičen, drži svoj fokus in ne postane monoton (razvlečen) je komot lahko čas tudi daljši. Vsekakor pa se zavedaj, da bo pri daljših stvareh (žal) velik procent gledalcev "skipal", torej preskakoval naprej. Razen, če bo končna zadeva res taka bomba, da bo držala gledalca dobesedno nepremičnega. Kar je pa, po moje, kar težko doseči. Govorim seveda o popvprečjih. Najprej si dobro zamisli, kdo bo tvoja primarna ciljna publika. Casual igralci? Pro gamerji? Specifični zanesenjaki? Nekaj vmes? Mogoče tudi kaj v starostnem rangiranju (mlajša, starejša publika...). :)  

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 urama:

Mal se poigravam z idejo, da bi kak videoesej o kakšni igrici_igračkici naredil. Zanima me, koliko se vam zdi optimalna dolžina za te zadeve? Koliko minut nekje zdržite ob njih, ker mal sem se igračkal in prebral en tekst, ki sem ga imel na lagerju, pa res hitro nabiraš minute ... Pač rad bi se tudi malo nadrkal montaže videov, ker mi je kul aktivnost, pa se mi zdi to res dobro prijetno s koristnim ... učim se premiere pro in istočasno še kaj dobrega naredim. 

 

Koliko se vam torej zdi nek optimalen watchtime enega esejčka?

 

Pa a mate raje kritični vpogled ene igrice/serije, kjer se ta igrica analizira v podrobnosti, ali analizo nekega koncepta, kjer se aplicira primere iz več igric? 

 

Ti dve vprašanji recimo da sta najbolj ključni, sam iskreno me še najbolj zanima prvo.

men je v principu bolj zanimiv koncept s primeri iz več iger kot analiza ene, sam mi je oboje dobra ideja

o času ne bom, ker sem letos pogledala 2 4+ urna videa o Witcher seriji pa računam da bo obravnava tretjega dela še daljša :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...