Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 4 minutami:

A mate drgač kakšne posebne cilje za 2021, al razvaljivat po starem 

vstopit v določeno industrijo:whistle:

[]D [] []V[] []D reče Dne, 31. 12. 2020 at 19:17:

kogar ne bo ob polnoci na forumu je SMETAR

Sorry so me pupe povlekle za en ud:blush:

Povezava do prispevka

Hja, jaz prisežem, da ne pomnim 1. januarja, da ne bi jedel sarme. Mogoče je res že malo "izrojena" ta tradicija, ampak to furam(o) že od nekdaj in dvomim, da se bo kaj spremenilo v prihodnje.

Btw, kaj pa svinjski rilec? Konzumirate kaj to? (Obvezno takoj po polnočnem nazdravljanju,  sicer zgolj par koščkov, ampak tudi ena taka tradicija od kar pomnim).
Verjetno veste za kaj gre, za tiste, ki pa ne: če ob vstopu v novo leto ješ svinjski rilec, boš v tem letu uspešno "rinil" naprej. Za razliko od perutnine, ki se je v tem času NE SME jesti! (ker kura "krampa" nazaj :) ). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Kolega prodaja XB360 + par iger, kontrolerji baje ne delajo, po opisu gre za težavo s kontaktom v battery packu...  Če koga zanima dam kontakt na zs. Lokacija Domžale.
Nisem videl v živo, ampak po moje ni glih veliko rabljeno.
Vse skupaj 50€

received_124574426148661.thumb.jpeg.97a4da257d16b57bfc0ab96e058e2b16.jpeg

 

received_3593840017348356.jpeg.03bac9d5d27a7d9ba21515fa08c4df28.jpeg

Povezava do prispevka

Gledam The Haunting of Bly Manor, kao druga sezona hiše med hribi

 

Prve epizode so mi bile fine, glavna likinja huda, zanimiva lezbo štorija not

 

A od nekje pete epizode naprej tako pade, da sem nehal gledat, pa se res ponavadi potrudim te shortyje pogledat do konca. Kere smeti fak

Povezava do prispevka

Da si malo očistiš paleto poglej Ted Lasso. Nekaj najboljšega, kar sem gledal v zadnjem letu.

 

Sicer pa sem končno začel s 5. sezono Expanse, najprej sem imel plan počakat, da bo v celoti izšla, zdaj mi je žal, da nisem, ker sem teh 5 delov pogoltnil v šusu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...