Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

kemik reče pred 21 minutami:

Hvala za made in france tip, dvomim da frenčijem lansirajo tako govno kot sem imel jaz 

 

Jaz sem zdaj pred novim letom vzel to spodaj. Zaenkrat nimam dovolj izkušenj, ampak kot nova dela kot mora :D Ne prijema se ipd. Sem pa izbral, ker piše, da je ojačana in tudi primerna za uporabo kovinskih kuhinjskih pirpomočkov (vedno se najde kdo, da rovari s kovino)... je pa tudi izdelana v Franciji vidim, ampak ob nakupu nisem bil pozoren na to. Mogoče ima Evita isto.

 

https://www.mimovrste.com/ponve/tefal-ponev-talentpro-c6210652-28-cm?src=bestsellers

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

Ja ja to je ta 28 cm premer aka Driska XL, imam isto kot ti :D

 

Priznam pa da ima ponev skritega aduta - ko po tej fake ponvi primeš tiča v roke je res lepo težak in s prijetno teksturo, m m mmm

 

:D Jaz se žal nisem mogel navaditi na litoželezno (razen za kak stejk jo uporabim). Mogoče bi se moral dalj časa priučiti zadevi. Meni gre full na kurac prijemanje, vedno sem jo moral drgniti ko hudič na koncu in full paziti, da se kaj ne zažge. V teh teflonskih pa dam čebulo pražit in grem na čik... pa malo premešat... pa spet malo okrog po dnevni...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

:D Jaz se žal nisem mogel navaditi na litoželezno (razen za kak stejk jo uporabim). Mogoče bi se moral dalj časa priučiti zadevi. Meni gre full na kurac prijemanje, vedno sem jo moral drgniti ko hudič na koncu in full paziti, da se kaj ne zažge. V teh teflonskih pa dam čebulo pražit in grem na čik... pa malo premešat... pa spet malo okrog po dnevni...

 

litoželezno moraš pripravit, pa se potem nič več (oz skoraj nič) ne prijema. je pa res da moraš bit v vsakem primeru malenkost bolj radodaren z maščobo. 

 

pa tud k jo pucaš uporabiš samo vodo in eno mehko ščetko. če ostane kaj gor (ponavadi če si notri delal kaj sladkega - recimo papriko ali kaj podobnega) malo posoliš pa podrgneš s soljo. 

 

jaz skoraj ekskluzivno delam vse v litoželeznih, enostavno ni isti okus in tudi ko hočeš nekaj lepo zapeči se res lepo zapeče. 

Povezava do prispevka

Ofak v tej rupetini je res nemogoce zmagat

 

Neki narocam online, ne mores placat ker nesposobna abanka nkbm zdej hoce neke dodatne pizdarije za online placilo tko da nism mogu drgac kot po povzetju

 

Delavnik banke pa da bi rabu dobesedno dopust

 

Dam na paketomat po paket ker zakaj bi stal v vrsti ce lah poberem tam, na dom mi itak prpele vedno k me ni in pol konca na posti.

 

Paketomat;

Zadeva zabugana kr neke napake javlja :lol:

*pocakajte na nek listek z napako"

Nobenga listka ker je itak tudi tiskalnik zgleda v kurcu *zvok glave ki drgne v prazno*

Ofak mars v kurac 

caki zdej do pondelka, se pol v vrsti gužvaj do blagajne, da una itak ne bo vedla kaj storit in popuši še kako uro časa

 

Boli zivet v rupetini

 

uredilo bitje Sovica
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Meni niso poslali Vise Electron? Samo debatno, s katero pa, koliko vem, ne moreš plačevat po spletu?

 

Prej sem mel maestro za po Sloveniji etc. in viso electron za online nakupe

 

Sedaj so mi poslali samo viso debate, na kateri prime PIN koda od bivšega maestra

 

A vam so poslali tudi novo electron? 

Povezava do prispevka

Jaz sem tudi pri bivši abanki. Zdaj moraš vsak nakup potrdit še preko telefona (mdenarnica)....

 

Kako pa zdaj deluje plačilo izdelka ko trgovci trgajo šele, ko pošljejo :nicjasno: 

Ker ta potrditev je mislim, da samo par minut aktivna. 

 

Recimo amazon je tak.   

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 9 minutami:

moram pa priznati, da je ena ogabnejših kartic, sem včeraj na banki spraševal, če ponujajo možnost custom kartic, kot nekoč abanka, pa je rekla lol nope


Jaz sem imel še srečo, ko je NKBM omogočala custom kartice. Pa sem si dal pubecovo sliko gor ;) in imam zdaj unikat. 5 € se mi zdi, da je stalo.
 

karta.jpg

  • Na jagodo +1 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka

Sej zato sprašujem :D

 

Kaj enkrat sredi noči ko trgajo dobiš na telefon in ker itak spiš bo plačilo zavrnjeno :rofl:

 

No sej verjetno bo šlo skozi bp ampak ta potrditev naj bi bila obvezna pri vseh vsaj v EU

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 40 minutami:

ta debetna je nadomestek vise electron, z istimi funkcijami

 

https://www.nkbm.si/debetna-visa

Aha torej samo nove podatke vnesem in grem, cool

 

Je treba kartico kaj potrjevat aktivirat itd., doslej sem enkrat dvignil 20 € z njo, to je pa to 

 

Pa v mobile app sem se prijavil, v desktop app še ne 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 40 minutami:

 

kralj :avadodo:


Samo spontana odločitev za hec je bila. Ampak prvi poslan osnutek so mi zavrnili. Sem moral izbrisati napis na stolu in državni grb, ki je bil na zastavi (zato sem zastavo enostavno povečal), potem pa je šlo skozi. :)  

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

moram pa priznati, da je ena ogabnejših kartic, sem včeraj na banki spraševal, če ponujajo možnost custom kartic, kot nekoč abanka, pa je rekla lol nope

 

Zdaj spet malo bolj razumem zakaj lahko firme služijo stotine milijonov s prodajanjem skinov. To mi je namreč blo vedno neznanka, da kdo sploh pomisli na to.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz sicer na skinih nisem še € zapravil (razen kar sem jih dobil v kakšnih season passih, ampaj tam je bil namen kupit kakšno dodatno kampanijo, skini so pač bili zraven), ampak mega rad oblačim protagoniste v različne obleke :D. Tako da sem sicer kar fan kostumov, ampak žal premajhen, da bi jih plačeval :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 43 minutami:

 

Zdaj spet malo bolj razumem zakaj lahko firme služijo stotine milijonov s prodajanjem skinov. To mi je namreč blo vedno neznanka, da kdo sploh pomisli na to.


Neka fizična zadeva, ki jo imaš velikokrat s sabo / na sebi / ob sebi je čisto nekaj drugega kot skin v igri.  Kustomizirane bančne kartice so tu še najmanj. Kaj pa recimo porečeš npr. o unikatni majici?  Ali pa o celo o avtomobilskih tablicah? ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...