Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Arbenowskee reče pred 25 minutami:

 

da ne fašeš živčnega k uporabljaš njihov software :D mobile app od sparkasse je res jajc, ne vem zakaj jih je mogla evropska direktiva prisilt v to da so implementiral biometriko. 

 

tud spletna banka ni boh ve kaj. imeli so tudi precej varnostnih bugov v njihovi spletni aplikaciji. ena taka carska je bla, da so bili IDji uporabniških kreditnih zaporedne številke in si lahko v urlju menjal cifro in gledal podatke kreditnih random ljudi - ime priimek, porabo, stanje, limit. vse. še ena taka je bla, da ko si iskal iban-e podjetij je bil client side filter in če si odprl dev toolse si v json-u v network toolih videl tudi ibane fizičnih ljudi. 

dobr pol vidim da se ni kaj bistveno spremenilo :D 

sberbank je sicer mal počasna spletna banka, app ful malo uporabljam, niso mi še javil da bi bla kšna varnostna napaka okrog kere bi morala kej naredit

tako da safe

sem pa mal gledala da bi šla nazaj na sparkasse zdej k sem bolj bogata pa bi lažje imela jurja na osebnem računu, včasih sem morala velik bolj skrivat keš pred sabo in to ni šlo

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 27 minutami:

sam res težijo s tem, oz. moraš jim povedat za kaj boš imel račun drugače ti lahka zaprejo. 


Jaz sem jim samo enkrat javil, da ni zakonske podlage in da me ne zanima njihov drobni tisk. Je pač moj TRR, ki ga imam pri njih že ohoho let. In seveda, če želijo, lahko komot menjam banko. No, od takrat naprej imam mir. (vsaj zaenkrat, potrkam po nekem lesu :) ). 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 24 minutami:

Dejansko ti lahko mirno recejo da spizdi drugam ja. Sam jim verjetno to ni v interesu. 

Ma, saj je simple:
Najbolj ne marajo tistih, ki so večinoma na nuli (0), teh se res hitro radijo znebijo. Tistih, ki so v minusu se itak ne želijo znebiti, vsaj dokler ni minus pokrit. Dočim, ko pa je vsaj nekaj več prometa na TRR, pa te imajo že radi. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 27 minutami:

 

da se nem za brezveze prijavljal, a so cele sezone al je po posameznih epizodah?

sej drgač bo pač pel Youtube :)

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 7 urami:

Točno to. Trenutno iščem alternativo, imaš kak predlog Raveer?

 

Treba je vedeti, da je bila Abanka informacijsko pomoje vrh slovenske ponudbe tega področja, NKBM pa je - na drugi strani - precej blizu dna. 

To more biti ironija, da so dobili nagrado za najboljšo spletno banko 2020 :D

 

Navedek

Nova KBM – v letošnji raziskavi E-laborata ocenjena kot banka z najboljšo spletno banko – s Paketom Komplet ponuja vrsto bančnih storitev, med drugimi tudi tiste, ki omogočajo preprosto digitalno poslovanje za najboljšo ceno. In največ vrednosti za vaš denar. Kakovost in konkurenčnost storitev ponudbe Nove KBM potrjuje tudi naziv Najugodnejša banka, ki so ga prejeli lani.

 

Poglete ocene na google storu za njihovo mDenarnico.Sami probljemi. Torej,  NLB, Sparkasse?

Povezava do prispevka

Uni filozof je streljal res gluposti, ce tipu ni jasno zakaj policiska ura zaradi nocnih zabav in da se na takih domacih zabavah lahko najbolj siri virus.. mislim najbolj.. najbolj se siri na kaksnih tekmah, koncertih ipd ko je velika mnozica.. al pa v raznih lokalih, tudi trgovskih, ko se nabere dosti ljudi.. ampak takoj zatem so razne domace zabave, kjer se lahko dobi karnekaj ljudi napije in pol itak je kaos.. anyway uni filozof je krneki streljal, hujse ko Štefanec na Tarci oz kamorkoli gre.

 

Kar pa se tice pravnega vidika ukrepov.. ne vem, ce bi parlament odlocal bi bil isti k, itaki majo vecino samo, da bi vec trajalo vse skupaj.. edino, ne vem, ce bi kdo vlozil predlog za referendum al karkoli.. sam dejansko bi se zavlacevalo in itak ne bi bilo ukrepov oz bi slo vse mimo al pa bi blo tako hudo, da bi rekli yolo in pol bi se pizdli, da niso prej ukrepali.. kakorkoli, se ve. EU rekla ce hocete dnar, tojto pobici

 

Ne vem, pac vsi pravniki se bunijo, da ukrepi niso ustavni, vrjerno res niso.. sam pogresam, da bi to malo bolj razclenili iz vidika izrednih stanj.. ker ne vem.. so dolocena stanja, vojno stanje, razne naravne katastrofe, ipd.. ko ne mores cakat, da se sprejme zakon, zato imamo predsednika I guess?? oz je zakon glede tega ze urejen, vsaj priblizno vrjetno.. ne vem kaj za te epidemije, pandemije, ni nic urejeno? Naj dajo Mefiju 500 eur, da jim napise zakon pizda al pa naj mu dajo xboxa itak v trgovini se ga ne dobi.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

te domače zabave so se pač sam raztegnile, da se začne pred 9 in konča po 6 in se pač tolk dolg žura oz. prespi ...

sej  o tem smo že :D

 

so pa verjetno res največji krivci to, službe in seveda neizdajanje karantenskih odločb

ampak oblast itak izpostavlja samo prvo, tisto za kar so krivi sami pa raje ne 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

te domače zabave so se pač sam raztegnile, da se začne pred 9 in konča po 6 in se pač tolk dolg žura oz. prespi ...

sej  o tem smo že :D

 

so pa verjetno res največji krivci to, službe in seveda neizdajanje karantenskih odločb

ampak oblast itak izpostavlja samo prvo, tisto za kar so krivi sami pa raje ne 

 

ma res kr neki tupijo, ko je blo očitno da se okužba širi po delovnih mestih, je blo use drugo krivo razen to, zdej, ko so za novo leto sprostili ukrepe, kjer se je virus spet bolj prenašal na teh manjših druženjih, je pa spet neki tretjega krivega....

 

vglavnem, vedno smo krivi mi, vlada pa nikoli :rofl:

 

pa da ne omenjam najbolj debilnega komentarja vlade, zakaj je vseskozi policijska ura; zato ker ljudje hočejo konsistenco in ne moremo kar tako vsakič malo pravil spreminjati...

a me ti jebeš :pinch:

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 8 urami:

Ne vem kdo je bil takrat, ampak par minut po dnevniku se je na nacionalki svetilo čelo drugega najuspešnejšega pravnika na forumu.

ex-forumaša*

 

drgač pa Mefisto res v nulo odfural kamero, pa še kvalitetno nosi plešo. Me kar čudi tbh, da dobivamo samo neke fantasy storyje o bejbikah, ne pa nekih real :D 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 11 minutami:

Tehnično gledano mu ga bolj ti, ker si en od redkih, ki pali na njegove zgodbe :D

Tehnično gledano moraš gledat zelo ""tehnično"", da razumeš moje zgražanje kot pušenje kurca (oz. pihanja na dušo (da boš še ti razumel metaforo)).

Mislim, da je izraz, ki ga iščeš 'hranjenje trolla'.

 

P.S. Ne palim na njegove zgodbe v smislu, da bi mu verjel. Men je tip pač samo u izi moten. Ne, k res ne razumem v čem je poanta neumnosti, ki jih piše. Humor kao? Mislim, če je tako, pol mora tip mal step upat svoj 2003 game.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
carek reče pred 13 urami:

Poglete ocene na google storu za njihovo mDenarnico.Sami probljemi. Torej,  NLB, Sparkasse?

 

meni je uspelo usposobit denarnico, do te mere da lahko s telefonom plačam čeprav imam:

1. odklenjen bootloader

2. rootan telefon

3. naložen xposed framework

4. nimam nobenega googlovega  services frameworka

 

sploh ne upam pomislit, kaj si NKBMovci predstavljajo pod pojmom safetynet in kako ga pravilno implementirat. ampak glede na videno do zdej, boljše da se tega ne sprašujem.

Povezava do prispevka

Kar svoj "Top Shop" kanal imajo torej. Zanimivo :) Čeprav... dejansko kdo kupuje preko TV? Verjetno že, drugače se jim ne bi splačalo, ali? No, mene to vseeno spominja na neke Top Shop reklame, čeprav je vsaj spletna stran/trgovina na voljo. Dočim glede cen nimam pojma, ker nisem delal primerjav. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...