Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 3 urami:

Saj je bilo uradno objavljeno na gov.si:

Poveljnik 15. polka vojaškega letalstva podpolkovnik Janez Gaube:
Vsem vam, ki ste tako ali drugače sodelovali pri preprečevanju širjenja covida-19, so se skupaj zahvalili pripadniki 15. polka vojaškega letalstva Slovenske vojske in 31. lovskega polka vojnega letalstva ZDA, ki deluje iz vojaške baze v italijanskem Avianu. ...

https://www.gov.si/novice/2020-06-01-zahvalni-prelet-slovenskih-in-ameriskih-letalcev/

 

 

Sicer sem s sosednje regije in tudi občine. Ampak obrnili so se mimo vseh nas - Ljutomer je imel skoraj največ okuženih v SLO, Prekmurja se taknili niso... So pa zato na lastno pobudo (in verjetno stroške) dečki pod taktirko Podlunška zleteli z Rakičana in preleteli ta del, pozabljen od "NATA". Ta simbolika brez reklame, po SV Slovenije je 300x več kot oni šminkerji. Če glih rabili nismo nič. Kje so sploh obrnili in pozabili ostale? MB al Ptuj?

 

P.S.: Nisem pomurec (prekmurec), ampak je to vse farsa, če so oni bli "simbolično" pozabljeni. Al je naša kurja glava SLO tu premala za obrniti?

Povezava do prispevka

no sj je logično, kere news outlet bo pa dal na front page sonyjev videorekorder če pa lah molzejo virute signaling in ogorčenje s clickbaiti še vsaj kak teden

 

a bi ga res hotu zdej splovit da je novica "v senci" pred vsemi super casual normalneži

 

veš kok manj hypa bi generiral

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

ker klosarski anus je tale soyny

 

to se zgodi, ko predas vodenje firme sjw retardom iz kalifornije

 

kje so cajti japonskih samurajev, ki jih boli kurac za take pizdarije

 

sam en kurcev marketing, dobesedno isto kot za pride month, vse firme takoj mavrice v logote in slogani v stilu "we care about you", mhm itak, ja

 

give me a fucking break, naj raje dobavijo par tisoc ps4k v stacune, da jih drhal pokrade in spizdi domov igrat igrice in delat bonge pa pipe za crack iz kontrolerjev

  • Račka +1 3
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 5 urami:

ker klosarski anus je tale soyny

 

to se zgodi, ko predas vodenje firme sjw retardom iz kalifornije

 

kje so cajti japonskih samurajev, ki jih boli kurac za take pizdarije

 

sam en kurcev marketing, dobesedno isto kot za pride month, vse firme takoj mavrice v logote in slogani v stilu "we care about you", mhm itak, ja

 

give me a fucking break, naj raje dobavijo par tisoc ps4k v stacune, da jih drhal pokrade in spizdi domov igrat igrice in delat bonge pa pipe za crack iz kontrolerjev

Ne vem, od marketinga je dobesedno odvisna prodaja izdelka ki ga zamenjas enkrat na 7 let. Jz tega tudi ne bi delal v casu ko obstaja velika sansa da sploh ne bom prisel v news cycle. Kje si tle našel SJW tudi ne vem.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 6 urami:

ker klosarski anus je tale soyny

 

to se zgodi, ko predas vodenje firme sjw retardom iz kalifornije

 

kje so cajti japonskih samurajev, ki jih boli kurac za take pizdarije

 

sam en kurcev marketing, dobesedno isto kot za pride month, vse firme takoj mavrice v logote in slogani v stilu "we care about you", mhm itak, ja

 

give me a fucking break, naj raje dobavijo par tisoc ps4k v stacune, da jih drhal pokrade in spizdi domov igrat igrice in delat bonge pa pipe za crack iz kontrolerjev

Sjw je reku. Sej je samo prestavljeno.

 

Prestavljeno je zato ker sred protestov večmesečno al pa letno delo marketing ekipe nima takega učinka če jim noben ne posveča pozornosti.

 

Kt da se korporacije dejansko obremenjujejo z družbenimi problemi.

 

 

Povezava do prispevka

o ne, igrc ne boste vidl...konc sveta ... <_< grdi grdi črnci took away my gamezz, le kaj bom sedaj počel cele dneve. (verjetno gledal samo tiste dele twitterja, ki kažejo protestnike v slabi luči, in kot tipičen rasist bom rekel, ker nekateri črnci lootajo in razbijjajo, so vsi isti, in to v državi, ki je zrasla z začetkom takega dejanja zaradi "nefer pogojev")

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Ne vem ker genij bi launchal konzolo medtem ko ti en od močnejših trgov doživlja največje pretrese zadnjih 100 let, sem pa ziher da bi bil iz mn3njalnika

Pa kaj ma SJW veze če pred kamero slow chokajo človeka in to sproži nemire v 140 mestih, pa ne uno gremo s kolesom z zvončki zvonit pol pa na unija v park, ampak momci razbijajo, lootajo, zažigajo in pretepajo 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Naj raje talajo free ps4pro z GTA V po soseskah, da mularija ne bo šla uničevat in lootat trgovine, kot pa razne hashtage po internetu.

 

Majke mi, da ta novodobna generacija je šla po slabem.

 

Itak je samo marketing pa dnar, hočejo imet vse naslovnice za event in z norijo,ki je v Ameriki bi jim to škodilo. Tako pa še cool izpadejo. Win win zanje.

Povezava do prispevka

No ja, vsaj Sonyevi accounti so šli veliko dlje od nekega PR sporočila(odgovorja na očitne provokacije, matchajo donacije ipd.). Še vedno lahko rečeš "good look for them", medtem ko nekatere (predvsem firme v Disneyevi lasti) so pa res dale ven samo neko brezvezno generično sporočilo.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 31 minutami:

Majke mi, da ta novodobna generacija je šla po slabem.

Je rekla vsaka generacija ever. Ne bit tok star.

 

Hattori reče pred 2 minutama:

Vsi experti za vse. Mnenjalnik največji gnus od ljudi daleč okoli. 

Kaj ti pišeš model :D

Povezava do prispevka

a zakaj sjw?

 

ker niso zmozni napisat "due to the current events, we have decided to postpone the ps5 reveal."

 

pika, konec

 

ampak ne, treba se je dokazat, da nam je mar on objavljat take kretenizme

 

0di7cdc7gb251.jpg

 

pa da se uradni sony account na twitterju preprira s folkom in jim soli pamet

 

BkpWEj5.png

 

gtfo s takimi forami, george floyd je ze zdavnaj pozabljen s strani drhali, ki krade in unicuje

 

sem videl posnetek crnca, model je jokal pred kamero, ker so mu razsuli lokal, v katerega je vlozil svoj lajf, upam, da mu bo sony pokril skodo, sicer je z njim konec

 

ampak his life doesn't matter, ocitno

 

 

Povezava do prispevka

yep, najlažji je vse skupaj zreducirat na "ueuue, looters".  Meni so zgornji Sonyevi odgovori čist proper, in dejansko predstavljajo korak več, kot pa druge znamke. Ne vem, kako je lahko nekomu težko reči Black lives matter!

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...