Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 5 urami:

Saj sem že v debato stopil kot nekdo, ki res ne pozna tenisa in nabija na pamet (LAŽ JE NESMRTNA DUŠA KOMUNIZMA) :D 

 

Pač sprožijo me absoluti aka "vse je šlo v kurac, ko se je zgodilo to in to" ali pa "zato pa smo tam, kjer smo" - zraven pa neka minorna stvar, za katero 90 % ljudi boli kurac

Nekateri ne marajo trans/gay/whatever ljudi zato pol pretiravajo in po svoje interpretirajo (beri lažejo).

 

Tko kt naprimer zdej jokajo da je Biden zaukazal da moški lahko nastopajo v ženskih kategorijah, čeprav so si to gladko izmislili. 

 

Men osebno so v športu kategorije po spolu, teži, prostornini motorja, pasmi psa,... itak čista neumnost. InB4 primer kjer je to smiselno: govorim na splošno.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Nekateri ne marajo trans/gay/whatever ljudi zato pol pretiravajo in po svoje interpretirajo (beri lažejo).

 

Tko kt naprimer zdej jokajo da je Biden zaukazal da moški lahko nastopajo v ženskih kategorijah, čeprav so si to gladko izmislili. 

 

Men osebno so v športu kategorije po spolu, teži, prostornini motorja, pasmi psa,... itak čista neumnost. InB4 primer kjer je to smiselno: govorim na splošno.

 

https://www.iwf.org/2021/01/21/biden-eliminates-single-sex-sports/

 

Pametnjakovič Miha spet nabija na pamet.

 

 

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 29 minutami:

 

https://www.iwf.org/2021/01/21/biden-eliminates-single-sex-sports/

 

Pametnjakovič Miha spet nabija na pamet.

 

 

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/presidential-actions/2021/01/20/executive-order-preventing-and-combating-discrimination-on-basis-of-gender-identity-or-sexual-orientation/

Kje tle pise da bodo moski lahk igral v zenskih sportnih kategorijah?

 

Sej razumem da vas mede razlika med gender in sex, sam kaj cmo, snezinke.

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 7 urami:

 

Glede na to da ste me non stop obtoževali da sem static, sem malo preiskal in ugotovil iz kje to izhaja.

 

Če se prav spomnim (in najbrž se, ker sem to prvič bral dosti pred kratkim), vam je tip v TLOU2 temi triggeral mozak tako na hard, da ste ga izgnali iz foruma s svojim grupnim nadlegovanjem in spammanjem minuskov (kot to meni trenutno pogosto dela uporabnik Janša).

 

Tip pisal da mu ni všeč igra in k temu podal proper razloge, obtožen je bil pa vsega živega s čimer SJWji radi obtožujejo.

 
Sam Static je bil feget in o temu tudi odkrito pisal v čisto vsaki temi. Tk da ne vem komu mečeš SJW kamne

Povezava do prispevka

 

MIHA_IS_GOD reče pred 9 minutami:

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/presidential-actions/2021/01/20/executive-order-preventing-and-combating-discrimination-on-basis-of-gender-identity-or-sexual-orientation/

Kje tle pise da bodo moski lahk igral v zenskih sportnih kategorijah?

 

Sej razumem da vas mede razlika med gender in sex, sam kaj cmo, snezinke ste mal posebne.

 

 

Dej dejansko preberi članek predno odpišeš mogoče, je vse razloženo, snežinkica :alma:

 

@AMF O čem je odkrito pisal? Da je gej? Al kao o TLOU2? Jaz nisem zasledil nikjer drugje, pa sem kar par tem preiskal glede TLOU2 tematike. Ostalo kaj ste meli pa ne vem.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 14 urami:

 

 

Men osebno so v športu kategorije po spolu, teži, prostornini motorja, pasmi psa,... itak čista neumnost. InB4 primer kjer je to smiselno: govorim na splošno.

 

katerikoli primer tbh

če nimaš ločenega športa M/Ž, nimaš več ženskega športa

če so ti profesionalke na nivoju starejših dečkov :D

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 16 urami:

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/presidential-actions/2021/01/20/executive-order-preventing-and-combating-discrimination-on-basis-of-gender-identity-or-sexual-orientation/

Kje tle pise da bodo moski lahk igral v zenskih sportnih kategorijah?

 

Sej razumem da vas mede razlika med gender in sex, sam kaj cmo, snezinke.

 

piše da morjo vodje agencij pregledat regulacijo in zakone v zvezi z diskriminacijo na podlagi spola in v navezi z "attorney general". če se ne skladajo s prvim delom - morajo v 100 dneh narest načrt za nove guideline/zakone/predpise ki se bodo skladal s prvim delom.

 

prvi del pa govori da se mora osebe tretirat s spoštovanjem (v šolah, v športu, na delovnem mestu, v zdravstvu etc) ne glede na to kakšnega spola so ali kakšen spol imajo raje in da mora bit to uzakonjeno.

 

to, da bojo moški lahko sodeloval v ženskih športih ni del tega, oz. je kar precejšen preskok v razmišljanju imo (lahko bi rekli celo temu lažna propaganda)

 

bomo pa vidl kaj se bo zgodil v naslednjih 3-4 mesecih in čigava interpretacija se bo izkazala za bolj pravilno. 

 

edit: oz. bolijo nas kurci kaj bojo nardil glupi ameri. dajmo raj mi poskrbet da gnile ideje ostanejo na oni strani atlantika in poberemo dobre ideje. 

Povezava do prispevka

To s tenisom nisem vedel, je kar zanimivo majkemi :D 

 

It v to z nekim argumentom, da so vsi ti ljudje "itak tok bogati in jim je vseeno" je popolnoma zgrešeno. 

 

Po drugi strani pa it v to z argičem, da ženske odigrajo manj setov, pravtako. 

 

Metrika je imo samo ena, gledanost samih tekem, ker dejstvo vseeno obstaja, da je ženski tenis v povprečju manj privlačen kot moški (razen ko je igrala Ana Kurnikova). To je podobno, kot če bi v nogometu vse ekipe dobile isto denarja od TV pravic, čeprav gledajo tekme uniteda in liverpoola dobesedno po celem svetu, burney pa gledajo v burnleyu, po celem svetu pa samo takrat, ko igrajo proti unitedu :P Samo po drugi strani pa brez burnlijev večje ekipe nebi imele lige, tako da kdo ve. 

 

 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

no, pa se tu vseeno lahko spomniš, kako manjša razlika glede TV pravic je v EPL, kot je bila včasih v LL, ko sta Real in Barcelona tolk da ne pobrala ves denar. Ampak tak razmak je seveda dolgoročno slab za ligo, medtem ko pri tenisu ne vidim poante. Najboljš, da še WNBA (ki tolče orenk minuse) zahteva izenačitev plač z NBA :D

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

Mešane M + Ž ekipe v timskih športih so rešitev. Recimo v NBA 3 moški in 2 ženski v dveh četrtinah, 2 moški in 3 ženske v ostalih dveh pa je rešeno :D 

Kako nazadnjaško... Samo 2 spola...

 

Če jih je 5 v ekipi, bi lahko bil vsak član ekipe tudi predstavnik svojega spola.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...