Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 2 urama:

Dons se je mojmu dvoletnemu sinu uspel poscat na Dualsense. Ga treniramo da bo brez plenice, mu je uslo, se je laufal skrit, zbil kontroler iz kavca na tla in zaključil nad njim. Scanje dobesedni tece iz vseh lukenj. 

 

Rip dualsense i barely knew you.

v riž ga dej :D

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 urami:

Dons se je mojmu dvoletnemu sinu uspel poscat na Dualsense. Ga treniramo da bo brez plenice, mu je uslo, se je laufal skrit, zbil kontroler iz kavca na tla in zaključil nad njim. Scanje dobesedni tece iz vseh lukenj. 

 

Rip dualsense i barely knew you.

 

za poscat smešno

Povezava do prispevka

Drgač a na to policijsko uro pa kdo iz vlade konkretno drka al kaj jim je taki fetiš, da še kar velja :D FFS, trgovine odprte, občine levo desno, sam državljani pa obvezno do 21:00 doma, po 21:00 se dogaja RAZVRAT 

 

Mislim ja, saj je pomoje cool power trip, ko preko Twitterju vklopiš policijsko uro za 5 mesecev, sam počasi bi lahko ta erekcija minila :D

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Vsaka cast tistim k znate to furat. Sj verjetn furat  ni problem, ampak gor stopit nanj, hjao 


Furat res ni problem. V bistvu niti gor stopit ni problem. Najtežje je stopit dol. Ampak, ko se enkrat navadiš je tudi to OK. Spomnim se, da sem prvič naredil napako in stopil dol prepočasi (eno nogo sem imel predolgo na boardu) in me je tako vrglo, da sem si skoraj zlomil hrbet. :) 

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 21 urami:

Also, če je komu za šetnjo, na cerkvi na Rožniku je nalepljen Tonin na kakorkoli se že reče tej napravi :D 

 

3ff265b933d6d23d86ae_62518011.jpg?v=e720

Ne sej dobra fora..

 

Sam jaz pri teh stvareh vedno pomislim kako bi se pocutil, ce bi mi kaj takega zalepili na mojo bajto, tako za smeh

 

Tako da dejansko bi bila se boljsa fora, ce bi tipi, ki so to narediti, tudi placali za popravilo.. pol bi bla res dejansko ful huda fora

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...