Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

also ko smo glih že pri Rožniku - kam kej hodite na izlete, če hodite?

 

Jaz sem bil teden ali dva nazaj na polhograjskem Sv. Jakobu, včeraj pa na Grmadi na istih koncih. Kr kul, sam preveč folka - na (zelo ozki) poti do Grmade smo se na nekaj mestih drenali ko jebene sardine.

 

Dans pa razmišljam da bi šel kam bolj u izi, recimo kako jezerce pogledat al pa kej

Povezava do prispevka

Meni je v okolici LJ najjači ravno Sv. Jakob. Pa nasploh je tam okoli milijon nekih poti, midva res rada raziskujeva tiste kraje, skos odkrijeva neko novo pot za šetnjo. Res goldmine

 

Za jezero sva bila predprejšnji vikends na Podpeškem jezeru in od tam dokaj izi vzpon na Sveto Ano. Jezero v trenutnem letnemu času 2/5, pač poleti je nice, ljudje se kopajo itd., Sveta Ana pa 3/5, good enough za nedeljski sprehod

 

Drugače pred korono sva šla skoraj vsak vikend nekam na šetnjo, zdaj pa niti ne. Sem ful vesel odprtih regij, ker razne scene ala Sv. Jakob so meni prav neprijetne postale, ker je bilo milijon folka gor. Pizda no, dve leti nazaj je bil res chill sprehod tam okoli, zdaj pa je že pločevina povsod, čim malo posije sonce 

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 10 minutami:

Meni je v okolici LJ najjači ravno Sv. Jakob. Pa nasploh je tam okoli milijon nekih poti, midva res rada raziskujeva tiste kraje, skos odkrijeva neko novo pot za šetnjo. Res goldmine

 

Za jezero sva bila predprejšnji vikends na Podpeškem jezeru in od tam dokaj izi vzpon na Sveto Ano. Jezero v trenutnem letnemu času 2/5, pač poleti je nice, ljudje se kopajo itd., Sveta Ana pa 3/5, good enough za nedeljski sprehod

 

Drugače pred korono sva šla skoraj vsak vikend nekam na šetnjo, zdaj pa niti ne. Sem ful vesel odprtih regij, ker razne scene ala Sv. Jakob so meni prav neprijetne postale, ker je bilo milijon folka gor. Pizda no, dve leti nazaj je bil res chill sprehod tam okoli, zdaj pa je že pločevina povsod, čim malo posije sonce 

 

Začnem pisat o podpeškem jezeru in s kotičkom očesa vidim, da ti pišeš isto :D 

 

Skratka, to jezero je res kul ja. Poleti se hodim tja tut kopat, sicer zgleda kot mlaka ampak zadeva je ful globoka, eno od najglobjih jezer v SLO, zaradi lijakastega izliva spodaj. Tako da je voda lepo frišna in ne rata kot blejska mlakuža. 

Povezava do prispevka

 

tkolele smo pol zrihtal danes - Palško jezero , ful lepo in mirno, nikjer žive duše (srečala 4 ljudi v dveh urah, od tega so bili 3-je žlahta od ženske lol)

 

image.png

 

also wtf @presihajoča jezera, sem mislil da je to neka 10m2 luža, ne pa fucking giant lake s sidequestom in s hidro bossom na sredi wtf, in to potem zginje v 2-3 tednih, thank you very much jaz se bom raje držal Vevč kjer razumem vse pojave :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

PC banda konzolca, zdajle sem dobil zadevo, ki bi jo sicer ful rad igral, sam moj pc ne bo tole poganjal pa da me jebeš... Zdaj če bi kdo hotel igrat Kingdom Come: Royal Edition ga lahko dobi za džabe, ga preigra in odda naprej nekem gamerju, tako kot smo že enkrat naredil z no mans sky. 

 

TOREJ če bi kdo rad PC Kingdom Come Deliverance: Royal Edition naj napiše, fizično sem v centru Ljubljane vsak teden dopoldne, tako da bi bilo res fajn, da bi se zmenili nekje tukaj, ker na faking našo pošto ne grem da me ubiješ :D

Povezava do prispevka

Mimogrede, en moj update glede prehranjevalnih "navad": jaz sem trenutno na arašidovem namazu (+ bel random toast kruh ali direkt na žlico) in raznih mešanih oreščkih. V bistvu že več kot mesec dni sploh ne jem drugega in zaenkrat še funkcioniram dokaj normalno. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 minutami:

Kak to misliš? Samo oreščke ješ že mesec dni??? Nič sadja, zelenjave, mesa? Veš kolko maščob to poješ? Sfukalo te bo en dan.

 

Zakaj pa?


Kaj pa vem. Zaluštalo se mi je in zdaj kar ne morem odnehat. Poleg tega sem imel neke želodčne težave in mi skoraj do nobene druge hrane ni bilo (ali pa je pustila slabe posledice v smislu bolečin v želodcu, nasplošno slabega počutja itd.). Ta kikiriki pa zaenkrat deluje v nulo (beri: ni želodčnih težav, nisem lačen oz. me dovolj nasiti, nasploh dobro počutje...) :) 

Dolgoročno verjetno ne bo šlo, to imaš prav. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Fak no... ne predstavljam si. Sama mast. Ok, kaj ti čem pamet solit.


Ne, saj kul da se kaj pogovorimo. Ker itak vem, da dolgoročno to ne gre. Bom jutri poskusil dodat kakšno solato, pa itak imam v planu, da postopoma (spet) uvedem še druge jedi.  ;)
Pred "terapijo z oreščki" sem recimo nazadnje jedel kitajsko (chop-sui govedina z veliko riža), kar mi niti ni kaj dosti škodovalo. Tak da... variante za preživetje še obstajajo.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Jasna stvar. Al pa gas do zdravnika in gastroskopija, da vidijo kaj je. Rano na želodcu hitro pozdravijo, če maš dolgo nezdravljeno pa se komot v raka razvije.


Ne kliči hudiča :) Dejansko imamo trenutno na sumu dvanajsternik (ne spoznam se veliko na medicino), ampak bojda še ni nič konkretno kritičnega. Vsaj po posvetovanjih online in s par bližnjimi znanci (zdravniki...).
Bo pa treba res fizično do zdravnika za karkoli več info.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@tomazek ja saj. Maš prav. Fora je tudi v tem, da sem prav dobil nek odpor do hrane (ker karkoli sem jedel mi je delalo težave). Sploh v zadnjih treh mesecih. Tako, da sem tudi po 3 dni preživel brez koščka hrane, ker sem se enostavno (psihično?) bal. Zdaj se pa stanje že kar izboljšuje. No... nem zdaj jamral tukaj. Kebab se mi že lušta, pa kakšni kitajski pečeni rezanci z zelenjavo, itd. ... :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 8 minutami:

Dacapo, mogoče je tudi kaka bakterija (Helicobacter pylori npr.). Obvezno se pejdi pokazat k zdravniku :)


Res bo treba. Pa tudi če mi javijo kakšno slabo novico. Ni dolgo, kar je umrl moj stric zaradi raka na grlu, pred njim moj najdražji stric zaradi raka na slinavki in pred tem še en stric (ajde, tu je bila parkinsonova v igri).  Lepa bera v kratkih treh-štirih mesecih :( 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...