Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Po prvih treh delih zadeva postane zelo carska, če so ti dogajali prejšnji marvel filmi

Pa easter eggi v obliki kitajca ki v ant-manu Scotta sprašuje kako čara s kartami se zamorki predstavi tako, da "šafla" svojo izkaznico.

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 minutama:

 

kvaj blo?

X oseba je bila brez sojenja poslana v zapor, ker je uporabila napačni zaimek. Isto, kot počne twitter ipd., ki kaznuje uporabnike, ki uporabijo he namesto they ali zee. O tem je že enkrat potekala debata

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

Hogwarts Legacy je itak že imel "ne bom kupil igrice" članke na Polygonu, ker je Rowlingova kobajagi transfobna. Samo ne štekam, koga te modelčki s tem ozaveščajo. Ya transfobija je real in dajmo se fightat proti njej, samo bojkotirat izdelek na kirem dela več deset zaposlenih iz priljubljene franšize, ki jo obožujejo milijoni po svetu ... Kaj pa mislijo, da bodo s tem dosegli? Dobesedno vse ljudi bodo odbili od svojih motivov, za katere verjamem, da so v osnovi dobri, samo njihovi means of executions pa so res beyond bizzarde ajme. Pač ta Amerika je res nerealna. Kaj bi dal, da ne bi rabili prisilno vsi spremljat njihovega klovnšova. 

 

Dobesedno cela ZDA right now:

Clowns at the annual Great Circus Parade, Milwaukee, Wisconsin, USA Stock  Photo - Alamy

Povezava do prispevka

Gledel sem analizo Rowlingove, da je praktično edina oseba, ki se je ne da scancelati, ker drži vse avtorske pravice na Harry Potter imenu. Pomeni, če jo studiji scancelajo ne smejo več prodajati Harrija, tako da se ji nihče ne upa nič. Ima moj totalni suppot, še bolj pa pravnik, ki jih je zrihtal res cool pogodbo.  

 

Najbolj cancelable pa so igralci in profesorji na faksu.

uredilo bitje Feget
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 18 minutami:

... ker je Rowlingova kobajagi transfobna. Samo ne štekam, koga te modelčki s tem ozaveščajo. Ya transfobija je real in dajmo se fightat proti njej, ...

 

 

Itak je pa imo "problem" s temi SJW tematikami, da so vse po principu vse ali nič

zato si potem ti nazi za "true SJWjevce"  js pa transfoben nazi, ker se ne strinjam z izjavo "trans women are women" :D 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

Itak je pa imo "problem" s temi SJW tematikami, da so vse po principu vse ali nič

zato si potem ti nazi za "true SJWjevce"  js pa transfoben nazi, ker se ne strinjam z izjavo "trans women are women" :D 

Vsak pameten moški ve, da morajo vedno pustiti ženskam zadnjo besedo.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 27 minutami:

Also čamir kako si ti? Kej bolš? Že okusiš tiča?

Prej sem ravno mislil, da sem že top uno jači od sudbine razbijem bossa na podpalubju v Nioh BP 

 

Šel v kuhinjo, imel še nekega random piščanca pa zelenjavo m m mmm bom vse uštimal in vrgel v pečico, sweet and easy combo, samo narežem zelenjavo, začinim piščanca in gremo

 

Po tem, ko sem začinil piščanca in narezal zelenjavo, se počutim kot da bi lihkar s petkami prilaufal na Šmarno goro. Uno samo zgrudil sem se v posteljo brez moči :D 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 25 minutami:

Itak je pa imo "problem" s temi SJW tematikami, da so vse po principu vse ali nič

zato si potem ti nazi za "true SJWjevce"  js pa transfoben nazi, ker se ne strinjam z izjavo "trans women are women" :D 

 

tole ja. Popolno pomanjkanje želje oziroma celo odkrit prezir do poslušanja druge strani, dialogov in medsebojnega spoštovanja. Kaj šele da bi dal nasprotni strani prav v kaki točki, Boh pomagaj. In to pač ne bo šlo na dolgi rok, ker pač ne moremo iti na tri različne svetove skrajno levi, skrajno desni in tisti bolj na sredi. 

 

Pa ful je žalostno, ker tako malo avtoritet spodbuja kulturo poslušanja in dialoga. Ali da bi celo upal kdo nagovoriti ekstremno levico, da naj že končno umirijo konje. Teh glasov dobesedno ne sliši nikjer, mislim da sem zadnjič prvič zasledil nekaj v tej smeri od parih angleških komikov na čelu z Rowanom Atkinsom in Johnom Cleesom.

Povezava do prispevka
Navedek

Resetera goes FULL RETARD mode lol. Res sem vesel da ne živim v državah kjer je dobesedno vsako nestrinjanje z LGBTQ!#$"#%$"# ideologijo transfobija in sovražni govor.

 

Eu9FFL8VEAQIHR4?format=jpg&name=medium

"Na reseteri nikoli nism zasledil nic sjw"

 

LP slinch :D

 

Navedek

kvaj blo?

X oseba je bila brez sojenja poslana v zapor, ker je uporabila napačni zaimek. Isto, 

Hahahahaha, tip delal prevale ob rokav izjavi se en teden nazaj ker je naci domnevat da norcem prvi kos torte ne bo dovolj  :avadodo:

 

 

 

Fak, cant make this shit up

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 minutami:

"Na reseteri nikoli nism zasledil nic sjw"

Cope modelcek, cope. Ti se nadaljne refresham spomin da si to prbil v debati ko je blo "narobe" da je dev sel odgovarjat na 8ch. 

 

Isto si bil pameten pa nasikan za tlou, da se je po parih mesecih izkazal da si nehu igrat tocno tam kjer jaz zaradi tocno istih razlogov ; v pittsburgu.

 

Pac ce bi fural enovrsticnega pc master race elitneza z 200+IQja (primer;jaz) saj nared domaco nalogo namest da si nonstop nasikan, k pol se moras zatekat k zgornjim postom (Sad!)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...