Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Še 3 dni karantene yay. Zdravje je pa že nazaj. Še malo utrujen, toj pa to

 

Also Zelda: BOTW replayjam, ampak res ekstra počasi, delam vse neke random queste po vaseh in fotografiram živali :D

 

Side questi so še kar brezvezni, drugače raziskovanje pa je res brutalno v tej igrici. Kok je enih norih stvari v svetu, cel svet pripoveduje neko zgodbo. Velik fan, tole je momcem pri Nintendu res uspelo v nulo 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 18 urami:

čka mi je huda

za kaj gre v reklami pa ne vem

Jaz sem se malo zgrozil, ko sem jo videl na nekih fotkah brez lasulje pa brez makeupa. 

 

To je ko da bi si nek uporabnik mn3njala dajal nogavice v boxarice, da bi njegov paket izgledal večji. 

 

Skratka, martinamartina, pa upam, da sem pomagal. LP.

Povezava do prispevka

Še dva dni izolacije

 

Zelde se mi ne da več igrat. Sicer super igrica and all, samo sem naletel na kombo treh ful frustrajočih shrinov zapored (butasta uganka -> gyro -> fight z robotom) in mi je malo padlo dol

 

Also LOTR 1 ima še vedno povsem proper CGI, nice

 

Also #2 pogledal sem random druge stvari:

- wandavision: presenetljivo cool, res temačna pripoved v bistvu :D 

- twilight zone 2019: sem velik fan starih črno-belih epizodic. Te so za pogledat ajde, sam ni neki

- ragnarok: random skadinavska netflix superhero zadevo. Kar cool, je pa mi smešno, kako je zdaj popularen trend, da v seriji v prvem delu ubijejo en char, ki je kao kul in se ljudem priljubi :D

- haunting of bly house: v redu zadeva, pač druga sezona hill housa

 

Also #3 ful sem koristil WOLT v zadnjih dneh, ker sva pač oba z žensko obležala s korono in sva si kak dan prihranila kuhanje. Sem twistal systeme in vsakič porabil 5 € bon, tako da sem zmeraj imel zastonj poštnino pa še kaka 2 € minusa na naročilo. Včeraj se nisem mogel več zadržat in sem modelčka vprašal, koliko zasluži s tem cikanjem gor pa dol po Ljubljani. Dobijo cirka 5 € na uro + če opravi minimalno 3 dostave v eni uri dobi cirka 2 evriča bonusa, tako da če res divje biciklira in kje dobi še mini napitnino, stisne maksimalno 10 € na uro, ampak v realnosti se vrti tam ene 5-7 € na uro, včasih tudi manj --- še zlasti je problem, ker v bistvu moraš ulovit "plačane termine", ko se razpišejo (baje se v par minutah zafilajo, ko se razpišejo novi), sicer si neke vrste freelancer in ne dobiš tistih 5 € na uro, pač pa samo procent od dostave, kar pomeni, da lahko greš dostavljat in boš celo uro sedel na klopci in dobil 0 € :D. Pizda to mi je res najbolj odlom, kaj delajo ta podjetja. Dobesedno tipo 1 uro sedi na klopci in čaka naročilo in na koncu ne dobi 0 €, firma pa ga ima na voljo, če se slučajno odpre kakšno naročilo. Brave new world. Kakorkoli BRB, danes naročam kitajca :D  

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 18 minutami:

danes naročam kitajca


Mmmm... moja omiljena prehrana. Če že ne bi imel v planu lignjev za večerjo, bi si tudi naročil. Pa tu so res non stop neki popusti pri dostavi, tako da se za mali € res naješ, predvsem pa mi je važno, da je hrana dobra in komplet po mojem okusu.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Pa ne mi rečt, da si opustil Peanut butter "dieto"?


Docela nisem, ker dnevno še vedno pojem vsaj 2-3 toast kruhe s kikiriki namazom. In vrečko mešanih oreščkov :) Ampak sedaj že konzumiram tudi drugo hrano. 

Želodčne težave so se dejansko nekako umirile. Sedaj imam nekaj drugega. Namreč, noge. Par metrov se sprehodim in me mišice začnejo tako boleti, da ni za nikamor. Po stopnicah recimo sploh ne morem. Počutim se kot 90-letni dedek. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...