Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Res je. Skleci so mi bili neke vrste hobi. V par letih sem prešel iz 10 na 500+ . Potem me je že malo minilo, ker ni bilo več izziva (vse možne variante sem dal skozi) in pa... piko na i je dalo predvsem to, da sem začel sedet v pisarni (služba, kariera kao itd.) Škoda v glavnem. Včeraj sem jih recimo komaj 15 kupaj spravil in me še danes vse boli.  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Mene bi ravno zato še dodatno skrbelo. Mogoče, mogoče pa so tvoje nove prehranjevalne navade povezane s pridobljenimi težavami s premikanjem, ker imaš katastrofalno prehrano. Spokaj se že enkrat k dohtarju, trma trmasta.:no:

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Mene bi ravno zato še dodatno skrbelo. Mogoče, mogoče pa so tvoje nove prehranjevalne navade povezane s pridobljenimi težavami s premikanjem, ker imaš katastrofalno prehrano. Spokaj se že enkrat k dohtarju, trma trmasta.:no:

 

Ce pa lahko samo peanut butter je da prezivi no kaj tezis :D

Povezava do prispevka
shure reče pred 2 urama:

Mene bi ravno zato še dodatno skrbelo. Mogoče, mogoče pa so tvoje nove prehranjevalne navade povezane s pridobljenimi težavami s premikanjem, ker imaš katastrofalno prehrano. Spokaj se že enkrat k dohtarju, trma trmasta.:no:

Kaj tocno mu lahko zdravnik kle novega pove? Pac manj dreka naj jé pa vec naj se giblje, drgac bo do petdesetga k vecina fotrov nabral dnevni subscription na par tablet za zbijanje pritiska, holesterol, ono, ovo... 

 

hvala in lep lp pozdrav, prim. dr. PiMP

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Kaj tocno mu lahko zdravnik kle novega pove? Pac manj dreka naj jé pa vec naj se giblje, drgac bo do petdesetga k vecina fotrov nabral dnevni subscription na par tablet za zbijanje pritiska, holesterol, ono, ovo... 

 

hvala in lep lp pozdrav, prim. dr. PiMP

lahko ga pošlje kri pogledat, če bo laboratorijski izvid s podatki o deficitih vitaminov pa mineralov kej bolj prijel kot sam tkole posti po forumu

Povezava do prispevka

ne stara, ne mu dajat tako slabih nasvetov

 

bolje je ostati doma, furati očitne znake samodestruktivnosti in depresije, 4 mesece žreti peanutbutter in gledati kako se ti telo dobesedno sesuva pred tabo

 

ne daj se dacapo, keep it real, kar lepo ostani doma, boš vsaj crknil dostojanstveno in na svojem. Po prebranem sodeč ne boš čakal dolgo :D 

Povezava do prispevka

@DaCapo Če te tako hitro začnejo bolet noge pejt zdravniku, ker lahko da imaš kaj zjebane žile in slabo prekrvavitev, kar niti ne bi bilo presenečenje če si baje peanut butter dieto fural :D. Ko se pri takih stvareh kaj zakomplicira se lahko režejo noge ali pa še kaj hujšega tko da ne se zajbavat! Sonce ti ne bo kar čudežno pomagalo, nisi krokodil.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 29 minutami:

A ni tako da vsakemu državljanu pripada 1 redni generalni pregled pri dohtarju na leto? Kri, holesterol in take malenkosti... 

pokličeš svojga dohtarja pa rečeš da bi en checkup naredu... dozdej nikol niso kompliciral.

 

men se zmeša če ne migam vsak dan... tud po 13 urah šihta bom šel na vsaj 6 km sprehod. Mam pa 3 na mesec totalno pavzo, tudi če je zunaj lepo brez oblačka bom tisti dan počival.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 3 urami:

A voham mal jellyja od Kočevca, ker DaCapo (oz. more like DaKita, am I right eyyyy) naredi več sklec kot on 

 

 

Priznam, da ne naredim 500 sklec v celem dnevu, oz bi mogu v prevec serijah delat, da se mi bi sploh dalo. Tudi 100 v susu jih ne naredim, 50 imo tudi ne, ker ne delam na kondiciji sklec. Sm pa za foro prejsnji teden amrap sklec iz 20kg na hrbtu naredil in jih naredim 18. Neki je. Ce hocs ponovitve pokat, pol mors tko vadit, mene pa bolj absolutna moc zanima. Tko da nisem jelly, mu dajem pa propse, sam to da si 20 let nazaj 500 sklec dnevno pokal, nima prakticno nic vec vpliva na tvoje telo po tem casu. Detraining effekt se zacne po 14 dnevih

Povezava do prispevka

Iz časov, ko sem bil že profesor, sem našel en kup gimnazijskih učbenikov in beril. Rad bi malo popucal predale. Če ima kdo kakšnega potomca/sorodnika/whatever, ki nuca berila in učbenike/DZ za jezik/književnost na gimnaziji, prosim ZS. Dam vse zastonj. Če bom spet kdaj profesor, bom itak dobil nove 

 

Aha, pa tudi za zgodovino imam vse učbenike, sem zdaj ugotovil. 1-4 letnik gimnazije 

Povezava do prispevka

Imam obe berili - Branja in Umetnost besede 2, 3, 4. Preveri katere se uporablja, pa rezerviram

 

Pomoje tam ene 2018 verzije. Vse dokaj brezhibno ohranjeno, ker sem uporabljal šolske učbenike. Ene 2 snovi sta morda malo počečkani z dodatnimi podatki, ker sem pozabil šolski učbenik doma :D 

Povezava do prispevka

Čak @Chamir, lej tole je od letos:
2.

SLOVENŠČINA
BRANJA 2, berilo in učbenik za 2. letnik gimnazij in štiriletnih strokovnih šol, več avtorjev, katerakoli izdaja, DZS, leto potrditve: 2007
Barve jezika 2 (1. in 2. del), samostojni delovni zvezek za slovenščino v 2. letniku gimnazij in srednjih strokovnih šol, Založba Rokus Klett, leto potrditve: 2017
Mateja Gomboc: Mala slovnica slovenskega jezika, DZS, katerakoli izdaja (Priporočljivo za vse štiri letnike.)

 

3.
SLOVENŠČINA
    BRANJA 3, berilo in učbenik za 3. letnik gimnazij in štiriletnih strokovnih šol, več avtorjev, katerakoli izdaja, DZS, leto potrditve: 2010
    Barve jezika (1. in 2. del) 3, samostojni delovni zvezek za slovenščino v 3. letniku gimnazij in srednjih strokovnih šol, Založba Rokus Klett, leto potrditve: 2018
    Mateja Gomboc: Mala slovnica slovenskega jezika, DZS, katerakoli izdaja. (Priporočljivo za vse štiri letnike.)
 

4.

SLOVENŠČINA
D. Amborž et al.:
BRANJA 4, berilo in učbenik za 4. letnik gimnazij in štiriletnih strokovnih šol, več avtorjev, katerakoli izdaja, DZS. letnik: 4.                  Leto potrditve: 2010
    Priprava na jezikovni del splošne mature iz slovenščine, Rokus Klett.

letnik: 4.                  Leto potrditve: 2018
 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 1 uro:

Iz časov, ko sem bil že profesor, sem našel en kup gimnazijskih učbenikov in beril. Rad bi malo popucal predale. Če ima kdo kakšnega potomca/sorodnika/whatever, ki nuca berila in učbenike/DZ za jezik/književnost na gimnaziji, prosim ZS. Dam vse zastonj. Če bom spet kdaj profesor, bom itak dobil nove 

 

Aha, pa tudi za zgodovino imam vse učbenike, sem zdaj ugotovil. 1-4 letnik gimnazije 

a fotkaš za zgo? me zanima kateri so, a so un zelen moder rdeč oranžen al kakšni drugi

 

če maš od repeta za 4. letnik npr :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...