Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

In kaj je narobe s to upodobitvijo Pohujšanja? Ne štekam. Meni je zelo všeč. Upam da bi bil tako triggered tudi v vsej zgodovini do pozne renesanse, ko so ženske like dejansko začele igrat ženske, ne moški z maskami :rofl:

 

Also kaj je narobe z metoo? A naj žrtve zlorab raje molčijo? Ja. Seveda ni prav, da mediji brez kriminalističnih preiskav koga linčajo, ampak prav je tudi javno govoriti o zlorabah

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Kaj vem, ne bi rekel... Ne moti me gledat črnca v filmu, moti me ko je npravilno umeščen v film. Če ni predvedena vloga zanj, ne razumem zakaj ga je potrebno riniti notri. Zakaj se toliko zgledujemo po ZDA? 

True. Slovenski film se ne bi rabil zgledovat po ZDA, pismo v vsakem slovenskem filmu najmanj 10 črnskih likov. Kr neki nerealno :D

Povezava do prispevka
Sovir reče Pravkar:

TIL črnci so lahko pravilno ali napačno umeščeni, nikakor pa ne morejo enostavno biti

Seveda ne. Ker pol so snowflakeji tipa Gojc triggered, da so v slovensko predstavo v vlogo Jacinte dali črnko in tako uničili njegovo najljubšo Cankarjevo delo! Ampak drgač je umetnost za pedre in gledališče za pičkice, sam črnke pa vseeno ne sme biti v predstavi 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 urami:

. Recimo nimajo kej iskat v azijskih filmih, prav tako belci ne. Ching chong chink v filmu ne more bit belec, crnec ali latinos.

Očitno ne gledaš dovolj filmov. Enega je imel recimo Bruce Lee v filmu Enter the Dragon (1973) in Game of death  (pa tudi belce so mel not;). Sicer so bli filmi iz Hong Knoga, ki je bil takrat še pod Britanci ...

 

Pa še en mogoče malo bolj domač: Dolina miru iz leta 1956

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 17 minutami:

Seveda ne. Ker pol so snowflakeji tipa Gojc triggered, da so v slovensko predstavo v vlogo Jacinte dali črnko in tako uničili njegovo najljubšo Cankarjevo delo! Ampak drgač je umetnost za pedre in gledališče za pičkice, sam črnke pa vseeno ne sme biti v predstavi 

Kolturniki pijavke, ki jih moramo zaščititi pred črnci, ki kazijo Cankarja, ki ga nismo nikol bral, ker je bil zatežena pijavka brezdelna lewičarska

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Hmnja no... malo si pobrkal zadeve. To velja za sodobno umetnost. Staro bi nam lahko pustili kot je bla, ne pa avtorjev v grobu vznemirjat, da se obračajo.

Sam neki. Jaz kot priznan forumski homoerotik sem imel pred korono par let letne abonmaje za dramo, dve leti pa še za opero in balet. Zakaj ti, ki - tako sklepam, če pa se motim, pa me prosim ulovi na nabijanju - ne obiskuješ gledališča govoriš, kako bi moralo biti (pač tale primer s Cankarjem in Jacinto)? :D

Povezava do prispevka
Chamir reče Pravkar:

Sam neki. Jaz kot priznan forumski homoerotik sem imel pred korono par let letne abonmaje za dramo, dve leti pa še za opero in balet. Zakaj ti, ki - tako sklepam, če pa se motim, pa me prosim ulovi na nabijanju - ne obiskuješ gledališča govoriš, kako bi moralo biti (pač tale primer s Cankarjem in Jacinto)? :D

 

Ne motiš se. Saj to je cel point kaj razlagam :D Ne zanima me več, ker nikoli ne vem kdaj bom naletel na degenerirano zadevo in mi bo žal. Sodobna pa me niti najmanj ne zanima. Ne mečem si peska v oči, če si to mislil :)

 

Da grem gledat kralja Leara in je on črnec, baba pa azijka... crknem kar tam :D Potem bolje, da doma gledam Seinfelda in se režim.

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 32 minutami:

Seveda ne. Ker pol so snowflakeji tipa Gojc triggered, da so v slovensko predstavo v vlogo Jacinte dali črnko in tako uničili njegovo najljubšo Cankarjevo delo! Ampak drgač je umetnost za pedre in gledališče za pičkice, sam črnke pa vseeno ne sme biti v predstavi 

 

Najprej se umiri malo s temi insinuacijami. Kdaj sem rekel da je umetnost za pedre in pičkice :nicjasno:  To kar ti iz riti vlečeš neke zaključke in neke svoje fobije projeciraš na druge.

 

Neverjetno kako zabit si res bravo :worship:

 

Celotno delo so namenoma in to se avtorji dobro zavedajo zreducirali na to, da je Jacinta črnka !  Kako pogumno, kako progresivno :rofl: 

 

Kar mi pa gre res na kurac in predvidevam da tudi ostalim tu gor (razen SJW mn3njalniški smetanci) je da se obstoječe fantazijske in celo zgodovinske karakterje dela črnce. Ker to je očitno cel bit določenega karakterja. 

 

 

tomazek reče pred 23 minutami:

Staro bi nam lahko pustili kot je bla, ne pa avtorjev v grobu vznemirjat, da se obračajo.

 

Michael Scott The Office GIF - MichaelScott TheOffice ThankYou - Discover &  Share GIFs

Povezava do prispevka

Jest ne gledam filmov in serij. Ampak mi je zanimivo, ko imata govedino na mizi člana konzolne smetane in se n moreta zment in pol mal berem in ne rezumem čisto kaj hočeta en drugmu povedat.

 

Zato bom jest bolj direktno vprašal.

 

1. Ali obstaja film / igra, ki je sicer zelo dobra. Ampak vsebuje res na polno cringe in nepotrebne SJW vložke?

2. Ali obstaja film / igra, ki bi bila brez SJW vložkov dejansko dobra, tako je pa zaradi SJW crap?

 

Ker jaz imam oblj filing, da crap zadeve vsebujejo crap SJW in tam to še bolj bode.

Aja, še en vprašanje. Včasih, ko sem gledal filme, mi je ibl Robin Hood movie 1991 dost proper film. A vas Morgan Freeman moti al ne. Mene recimo sploh ni in nikoli nisem razmišljal. Zdej sem se na to spomnil :)

Povezava do prispevka
gojc reče pred 2 minutama:

 

Najprej se umiri malo s temi insinuacijami. Kdaj sem rekel da je umetnost za pedre in pičkice :nicjasno:  To kar ti iz riti vlečeš neke zaključke in neke svoje fobije projeciraš na druge.

 

Neverjetno kako zabit si res bravo :worship:

 

Celotno delo so namenoma in to se avtorji dobro zavedajo zreducirali na to, da je Jacinta črnka !  Kako pogumno, kako progresivno :rofl: 

 

Kar mi pa gre res na kurac in predvidevam da tudi ostalim tu gor (razen SJW mn3njalniški smetanci) je da se obstoječe fantazijske in celo zgodovinske karakterje dela črnce. Ker to je očitno cel bit določenega karakterja. 

 

 

 

Michael Scott The Office GIF - MichaelScott TheOffice ThankYou - Discover &  Share GIFs

Uizi s triggeranostjo kolega. Sej ti dam prav, ker vidim, da si čist penast. Sam dihaj in umiri sproženost

Povezava do prispevka
atomic reče pred 26 minutami:

 Robin Hood movie 1991 dost proper film. A vas Morgan Freeman moti al ne.

Ne. Je tudi razloženo v filmu zakaj je Morgan v filmu. Tako, da zelo slab primer.

npr. Bi te "motilo", če bi bil Robin Hood črn? Ali pa... Kaj (vse) je bilo narobe s tistim filmom o Kitajskem zidu? Pa ne vem, ker nisem gledal, ampak če me spomin ne vara sta bila glavna protagonista belca.

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

 

Jaz sem že večkrat naletel na forumu na lajno, da bomo kamlu ugotovili, da nam v modernem času več ni potrebno ubijati živali za preživetje... In da je to ven iz mode in naj začenemo drugače. Nazadnje včeraj ali prekvčeraj od Whore-ja. Jaz nikoli nisem zatežil veganu zakaj ne je mesa in me ne briga. Ko pa omeni to, da ubijamo živali in jih jemo... pa, da bomo pogruntali, da to ni prav... pa mi dvigne plafon. V živo bi ga že pripalil verjetno :D Daj mi mir, jaz pa ga dam tebi.

Gre predvsem zato da nase mesne razvade izjemno pustosijo planet. Ce bi lahko pogruntali okusno prehrano ki ne vkljucuje rejenja in ubijanja zivali bi blo dejansko za naso prihodnoat kot vrsto res zakon. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 8 minutami:

Gre predvsem zato da nase mesne razvade izjemno pustosijo planet. Ce bi lahko pogruntali okusno prehrano ki ne vkljucuje rejenja in ubijanja zivali bi blo dejansko za naso prihodnoat kot vrsto res zakon. 

Zmeri, kadar je govora o proizvodnji mesa se zmeraj govori o govedini, koliko onesnažuje itd... Ampak v bistvu je daleč največ mesa perutnine, ki onesnažuje res ful malo v primerjavi z govedom.

Že prašič je ful manjši problem, kot govedo.

 

Načeloma bi ful naredil, če bi se samo govedini odpovedali. Druga stvar so potem črvi in insekti. Verjamem, da pleskavica iz črvov pečena lepo na žaru bi znala bit zelo dobra.

Povezava do prispevka

Crickov mors ful velik pobit za neko normalno kolicono beljakovin. Ne sam da so cist lahki, tko prakticno tricetrt teze nima nutritional value  k je rozevina al kk se rece oklepu pa tem. Prakticno se ne splaca, neki cajta je bil ful waw, pa sj vids da se ni prjelo. Pac new age hipster shit

Povezava do prispevka

No ja, na kitajski tržnici sem videl pečene kobilice, škorpijone, ... ala ražnjič stil. Sicer nevem glede hranilne vrednosti samo jejo pa se. Če bi jih prav redil, al pa pobiral tiste roje ki jih imajo vse polno zdaj po afriki bi se dalo vrjetno še kaj drugega nardit kot gnojila.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Kar mi pa gre res na kurac in predvidevam da tudi ostalim tu gor (razen SJW mn3njalniški smetanci) je da se obstoječe fantazijske in celo zgodovinske karakterje dela črnce. Ker to je očitno cel bit določenega karakterja. 

 

*dvigujem roko

 

In spet moram dodat, da nimam nič proti afroameričanom (da ne bo kdo jezen) v glavnih vlogah, če so tako napisane - eden mojih najljubših superherojskih filmov je Spawn, recimo.

 

Kar mi pa gre na jetra je to, da se v nekem določenem zeitgeistu vsi začnejo spotikat head over heals, kdo bo najbolje panderiral trenutni "občutljivi" ciljni publiki. Ravno kak teden nazaj sem gledal nove trailerje in naletel na dva nova Petra Pana, ampak začnimo pri novi filmski adaptaciji Čarovnic avtorja Roalda Dahla:

 

Navedek

 The story is set partly in Norway and partly in England, and features the experiences of a young English boy and his Norwegian grandmother in a world where child-hating societies of witches secretly exist in every country.

 

 

Pol pa še nova dva Pana (oz. en je Wendy):

 

 

 

Inb4 "uizi triggered", ja, take stvari me pač razkurijo; komaj čakam na transspolno gluhonemo Petro Pan s turkizno frizuro :rolleyes:

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
atomic reče pred 28 minutami:

Kako te lahko v filmu, kjer gospa iz rokava stresa zmije in otroci letijo trigera rasa enga mulca?

 

Kot sem že rekel, trigera me to ful očitno zeitgeistovsko panderiranje trenutni "občutljivi" ciljni publiki.

 

Leta 2016 so bile to ženske in so head over heels delali gender-bender remake (Ghostbusters) ter rebootali filme ala Charlie's Angels s spremembo protagonistk v močne neodvisne ženske. Aja, pa serije ala Batgirl in žensko dr. Who.

 

Leta 2019/2020 so (po zaslugi BLM) to temnopolte osebe, ki se jih turi v razne remake in odvrtke, kot so ti zgoraj.

 

Pismo, proti Blade-u in Black Pantherju tudi nimam nič; bila sta napisan kot črnski karakter in s tem ni nič narobe, me pa razkuri spreminjanje spola in rase tradicionalnim likom zaradi pihanja na dušo trenutnemu družbenobrižnem fokusu - zdi se mi plehko in nepotrebno. Just my 2 cents :)

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...