Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 1 uro:

@KE RIT se zmeri misliš da so zgornji uporabniki samo ksenofobi?

men grete isto na kurac SJW levaki, ker posiljujete folk s vojo agendo v vseh aspektih in ko kdo drugače razmišlja in ne kot ste si vi zamislili so pa vsi ostali, homofobi, ksenofobi, rasisti, nacisti pa še kej bi se našlo

 

tko da ja

 

duvnite ga

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 5 minutami:

men grete isto na kurac SJW levaki, ker posiljujete folk s vojo agendo v vseh aspektih in ko kdo drugače razmišlja in ne kot ste si vi zamislili so pa vsi ostali, homofobi, ksenofobi, rasisti, nacisti pa še kej bi se našlo

 

tko da ja

 

duvnite ga

treba jim dat goveji zrezek in brokole, ter vzet vse sladkarije tem otrokom, pa bojo hitro začeli razmišljat desničarsko:D

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 19 minutami:

men grete isto na kurac SJW levaki, ker posiljujete folk s vojo agendo v vseh aspektih in ko kdo drugače razmišlja in ne kot ste si vi zamislili so pa vsi ostali, homofobi, ksenofobi, rasisti, nacisti pa še kej bi se našlo

 

tko da ja

 

duvnite ga

lejte tega homoksenofobnega rasističnega nacija

 

 

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 4 urami:

kmalu tudi pri nas

Ev4Oa_1XEAAVewZ?format=jpg&name=large

 

Kr cool, ampak IMO je še jači BlackPeopleTwitter subforum za samo črnske člane reddita, kjer moraš adminom dejansko poslati fotko svoje podlahti ob tvojem reddit login screenu, da ti pustijo postati v skupino :D:D  aja pa zadeva ima 5 milijonov članov, NICE

 

gremo probat narest WhitePeopleTwitter z enakim mehanizmom članstva pa vidmo kaj bo :fun:

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 urama:

@KE RIT se zmeri misliš da so zgornji uporabniki samo ksenofobi?

Men je splošna klima v teh temah res 50-50 tbh. :D

Mislim, sej to ni neki ful čudnega. Slovenija ima to zažrto v svojo zgodovino, tukaj pa večinoma postamo samo fotri, ki smo odraščali v "drugačnih" časih.

Mene bolj kot "ksenofobija" moti splošno nazadnjaštvo in nezmožnost sprejemanja razvoja.

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 15 minutami:

Daneboš mislil, da so bli edini. Te genetike so se šli američani že pred njimi in je trajalo še po vojni.

Ta link mogoče ni najboljši, samo, google je tvoj prijatl. ;)

 

Zanimivo branje:D

Bom jutri še mal pobrskal, samo itak sterelizacija moških se dan danes dogaj kar na globalni ravni.:unsure:

uredilo bitje PS5 Lover
Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 10 urami:

Zanimivo branje:D

Bom jutri še mal pobrskal, samo itak sterelizacija moških se dan danes dogaj kar na globalni ravni.:unsure:

Drgač me čisto tako zanima, kako se ta sterilizacija izvaja v praksi? Ne vem, a sem v takem bubblu, ampak meni se zdi, da napram svojmu fotru imam dosti več opcij in prilik se razvijat v smer, ki si jo želim. Dosti dosti več svobode. Neprimerljivo več. In to težko povežem s sterilizacijo, to bi bolj čutil, če bi mi bile priložnosti odvzete. 

Povezava do prispevka

kva ga sede se basat s surovim zmletim mesom za zajtrk

 

malo je manjkalo pa bi po branju te debate zelo progresivno skakal naokoli v petkah, se drl IT'S MA'AM in si vbrizgaval sojo direkt v zilo

 

ene par vas je pravih vikingov (iz starih casov, ne tej moderni pussyhatterji, ki si v dom pripeljejo migranta, da jim fuka zeno), you have my axe

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...