Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 5 urami:

Jaja hoja/kolesarjenje mi je top način gibanja

 

Saj ne vem, zakaj Koroške ne poznam neki, samo nekako me iz Štajerske ni vleklo tja, zdaj iz Ljubljane pa spet ne :D 

 

A predlagaš_ta_te kakšno specifično pot? 

tbh ne kej velik k večinoma sam šetava po sg in okolici

kolesarska steza je potegnjena od Mislinje do Dravograda in ne moreš falit z njo, razgledi skosss razen kadar je hmelj previsok

Uršlja gora mi je bla tud lušten izletek pa cerkev gor je tud za pogledat

Povezava do prispevka

kaj pa to ko očitno obstajajo ponudniki storitev, ki imajo strežnikov za napolnit jebeni stanovanjski blok z njimi :D 

 

in to je v Franciji s koliko, 60 mio ljudi?

 

me zanima kako izgleda kaj podobnega na Kitajskem z njihovimi 1,4 milijarde prebivalcev :D 

 

hello and welcome to Ser Ver Ci Ti, št. prebivalcev 100, poraba elektrike: 2 terawatta

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 21 urami:

Jaja hoja/kolesarjenje mi je top način gibanja

 

Saj ne vem, zakaj Koroške ne poznam neki, samo nekako me iz Štajerske ni vleklo tja, zdaj iz Ljubljane pa spet ne :D 

 

A predlagaš_ta_te kakšno specifično pot? 

Evo, jas te pa vabim na kolesarjenje v prekmurje, če še nisi bil 😁

Maš ogromno stvari si za pogledat, pa vse je več ali manj ravno. Če pa hočeš malo brega, se pa zapelješ še do Vinariuma v Lendavskih goricah. Ali pa goričko (Ledavsko jezero in naprej)

 

Glede hoje pa imaš tudi mnogo lepih poti. Recimo poti ob Muri. 

Če ti je malo do avanture, lahko prehodiš do 30km ob Muri po gozdu, tu pa tam rabiš malo mačeto, da si pot spucaš. :happy:Pa sedaj na spomlad je še super, ker ni komarjev ter obadov.

Povezava do prispevka

Dajte mi prosim nasvet kako se odvadit, da rajši fuknem stvari v smeti kot pa da jih dam na bolho? Prav uno srce me boli, ko vem kolk keša fuknem v smeti, ker se mi faking ne da jebat z retardi :D Ps4 bi moral prodat sam me gre prav na kozlanje... ob misli da fuknem oglas na bolho :S (a je to zadnja cena, a če vzamem sam mašino brez kontrolerja je cenejš, a lahk pridem sprobat k vam domov pa da dobim še večerjo, a vam ga lahk povlečem namest da plačam,....)

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Kastor reče Pravkar:

Dajte mi prosim nasvet kako se odvadit, da rajši fuknem stvari v smeti kot pa da jih dam na bolho? Prav uno srce me boli, ko vem kolk keša fuknem v smeti, ker se mi faking ne da jebat z retardi :D Ps4 bi moral prodat sam me gre prav na kozlanje... ob misli da fuknem oglas na bolho :S (a je to zadnja cena, a če vzamem sam mašino brez kontrolerja je cenejš, a lahk pridem sprobat k vam domov pa da dobim še večerjo, a vam ga lahk povlečem namest da plačam,....)

 

Feel you! Enak sem... smrtna muka!

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 minuto:

Dajte mi prosim nasvet kako se odvadit, da rajši fuknem stvari v smeti kot pa da jih dam na bolho? Prav uno srce me boli, ko vem kolk keša fuknem v smeti, ker se mi faking ne da jebat z retardi :D Ps4 bi moral prodat sam me gre prav na kozlanje... ob misli da fuknem oglas na bolho :S (a je to zadnja cena, a če vzamem sam mašino brez kontrolerja je cenejš, a lahk pridem sprobat k vam domov pa da dobim še večerjo, a vam ga lahk povlečem namest da plačam,....)

Jest kar je manj, kot 50€ tud ne dajem na bolho. Ne da se mi jebat.

ZA 100€+ pa že dam, ampak ja i can feeel you. PO PS4 je prišel en bajs, k so mu noge smrdele, da sem še 2 dni flat luftal.

 

Pol interakcije se izogneš, da daš samo mail in samo tam odgovarjaš.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

Pol interakcije se izogneš, da daš samo mail in samo tam odgovarjaš.

 

Aboslutno samo mail. Zmeša se mi, če moram prejemat zatežene SMS-e in klice pa teženje. Raje ne prodam. Telefonsko dam edino, ko je vse fiks zmenjeno, če se morava kje dobiti. Če gre preko pošte pa nikoli.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 9 minutami:

Dajte mi prosim nasvet kako se odvadit, da rajši fuknem stvari v smeti kot pa da jih dam na bolho? Prav uno srce me boli, ko vem kolk keša fuknem v smeti, ker se mi faking ne da jebat z retardi :D Ps4 bi moral prodat sam me gre prav na kozlanje... ob misli da fuknem oglas na bolho :S (a je to zadnja cena, a če vzamem sam mašino brez kontrolerja je cenejš, a lahk pridem sprobat k vam domov pa da dobim še večerjo, a vam ga lahk povlečem namest da plačam,....)

lahk jih meni pošlješ

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Dajte mi prosim nasvet kako se odvadit, da rajši fuknem stvari v smeti kot pa da jih dam na bolho? Prav uno srce me boli, ko vem kolk keša fuknem v smeti, ker se mi faking ne da jebat z retardi :D Ps4 bi moral prodat sam me gre prav na kozlanje... ob misli da fuknem oglas na bolho :S (a je to zadnja cena, a če vzamem sam mašino brez kontrolerja je cenejš, a lahk pridem sprobat k vam domov pa da dobim še večerjo, a vam ga lahk povlečem namest da plačam,....)

rajš pol podari al pa odnesi v Center ponovne uporabe na Povšetovo oz. ekvivalent

zate je isto pa vseen boljš da gre v druge roke kot v smeti

Povezava do prispevka

Glih sm od enga kupu telefon za 550€ in mi je razlagal kako ga kliče folk da pride takoj iskat za 300€ pa take, fucking shit :D   Sej te neumnosti ala ne menjam itak napišeš notr v oglas sam retardi so retardi in ne znajo brat tko da bore malo pomaga. To je pač cena k jo plačaš ko prodaš na bolhi, jebiga.

Naj @Slinch pove kok se splača to dat na ebay.

Povezava do prispevka

ma največja tugica je prodajat avte pod 1000€

 

kaj pa je to nadležno, vsi ti pišejo da še isti dan pridejo pogledat, pa da če daš dol oglas, pa a je zadnja cena, a za 700€ ga dam, ga pride samo še odpeljat in to je to, ...

 

pol pa itak večina teh je preprodajalcev, ki ti naknadno še zbiva ceno pa se ti tam joka da za ta denar pa ga res ne more vzet ....

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...