Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 1 uro:

 

 

Verjetno zaradi slabe grafike. Probaj Immortals: Fenyx Rising, ma mal boljso grafiko za vec feelsov

Saj Zeldo sem že obrnil in je bil to drugi play, ki pa se žal ni zaključil

 

Drugače pa lol@Immortals. Mi je sicer fina igračka, ampak mi je brezveze sploh primerjat kvaliteto, ker je Zelda preprosto toliko kvalitetnejša. Tudi glede feelsov, en memory Zelda posnetek jih ima več kot komplet Penix, pa slednji sploh nima bad zgodbe :D

 

Pač pri Zeldi se je enostavno Nintendu vse poklopilo. Res mojstrovina 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

BOTW >>>>>>>>>>> Penix

 

imo

+1
Pa te igrice od Ubija spljoh igral nisem. V prvi coni (začetek) sem fasal tisti MGS:PP vibe, da gre za igro z veliko mapo in malo vsebine. Potem se pa zadeva odpre :avadodo:
Edino kar mi je šlo na kurac je weapon durability. 
Lahko bi si Nintendo potegnil kurac iz riti in zadevo relisal na drugih platformah.

Povezava do prispevka

A kaj načrtujete dopust za letos? Ne vem, kam bi kaj šel, še manj pa, kako bi šel. Spogledujem se z Irsko
 
Za 2020 sem imel rezervirano Japonsko, pa sem moral odpovedovati, tako da sem jo zaenkrat dal na 2022

 

Najbolj me mori, ker ne vem, a bi šel solo organizacija ali turistična agencija. Doslej sem skos potoval v lastni organizaciji, v korona časih pa se mi naenkrat zdijo agencije bolj fix, čeprav najbrž je varljiv občutek

 

Skratka, a ste vi že kaj nagruntali, kam se bo šlo

Povezava do prispevka

računam zaenkrat isto kot vsako leto te cajte, par dni it neki okol po sloveniji pa pol na morje

kolektivca imam takrat k so kolegi na morju in pol me kr ne potegne da bi probala kšno potovanje organizirat za takrat, izven tega časa mam pa kurac palac dopusta

 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 59 minutami:

Spogledujem se z Irsko


Irska je moja želja že iz "mladosti". Letos sicer ne bo šlo skozi, ampak to si res res želim. V lastni režiji. 
Če ti bo uspelo, naredi in objavi nek "potopis" s slikami itd. da me še bolj nahajpaš. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 urami:

BOTW >>>>>>>>>>> Penix

 

imo

 

pizda sem po svoje jelly vam vsem, ki se lahko ufurate v Zelde in ostale "vedno visoko ocenjene" Nintendo zadeve (mislim, da mi je res dogajal glih Super Mario RPG)

Prav tist, k vem, da zamujam velik del gaming kulture

 

ampak matr, da so mi mučne v 3pm za igrat. Glih Ocarina of Time sem se prisilil obrnit, pa mislim da sem v eno za GBA (Minish Cap?) vložil kar nekaj ur.

Sprobal še več drugih, sam ne gre, fucking ne gre.

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Ja saj vem... žal sem že kar nekaj časa nazaj pogruntal, da nimaš glih nekega šmeka za kaj je dobro :(


Ti misliš, da sem jaz moj foter? Ker on vsak dan peče domači kruh, zelha in dimi meso, pripravlja domače ocvirke in paprika špeh  ... Meni se želodec že obrača, ker vsak dan poskusim (iz vljudnosti) vsaj kak košček. 
Oreščki - to je to! Pa arašidov namaz na žlico. In si safe. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:


Ti misliš, da sem jaz moj foter? Ker on vsak dan peče domači kruh, zelha in dimi meso, pripravlja domače ocvirke in paprika špeh  ... Meni se želodec že obrača, ker vsak dan poskusim (iz vljudnosti) vsaj kak košček. 
Oreščki - to je to! Pa arašidov namaz na žlico. In si safe. 

 

Mas kaj paprika špeha za zdilat?

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 5 minutami:

Mas kaj paprika špeha za zdilat?


Žal ne. Foter je obseden s tem in samo zase dela zalogo. Celo prijateljem/sorodnikom nerad podeli kak kos. 

Btw, ravno včeraj je natulil nekega mesarja v eni random trgovini, ker so imeli paprika špeh po nekih "visokih" cenah. Pa mu je mesar celo sam priznal, da je cena res konkretno pretirana, ampak da na to ne more vplivat. Meni je vse skupaj tako smešno (ali pa žalostno?), da sploh ne vem, kaj bi rekel. Foter gre pač občasno v trgovino in nekega prodajalca obremenjuje s cenami (itak ni imel namena kupit).  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...