Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Meni je kar bad, ker sem mislil, da se bomo s prihodom lepega vremena komot kaj podružili na terasah kakih lokalov in ne bomo rabili nekam domov hodit. Pa saj z najbližjimi frendi se itak non stop srečujemo, bi pa rad kar nekaj tistih občasnih tudi srečal in kako rekel z njimi. No jutri grem na rojstni dan k enemu boljšemu s katerim se itak vidim, ampak tam bo tudi kar nekaj takih s katerimi se bolj redko in komaj čakam. Bomo videli kako bo kasneje. Naj pustijo vsaj to omejitev do par ljudi, da se lahko zbere, da na kaki klopci en dan za vikend spijemo six pack v miru, brez strahu... da bi nas preganjala policija.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Dne, 3/21/2021 at 10:55:

 

pomoje se ubijem, da bi mogu živet tam

mi je pa absolutno #1 kraj v SLO, kjer bi mel vikend <3

 

pa Thirsty River Brewery imo dela najboljši sour pir v Sloveniji

in to ne pravim, ker je šefica moja bivša sošolka :P

 

Evo danes so odprli thirsty river za "prodajo", smo ze 9dlomli slab ducat dvoliterskih, reporting live from inside nkbm bovec :rofl:

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 7 urami:

Strop? 

v dnevni je pa res dost placa da se dajo vse omare odpret pol :lol:

ma ne to je to k je prejšnja lastnica 40 let oddajala garažo k je prišla s flatom eni sosedi in pol k so njeni prodal flat, so garažo pustil njej

morala bi neki najet, sam mislim da so te garaže v naselju itak prekratke za avto

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
Arey reče pred 12 urami:

Moj lajf je identicen lajfu pred lockdownom sam frendov ne vidim nic kar mi gre za popizdit na kurac pa doma probam narest cimboljso kavo ker je ne morem dobit v lokalu. 

Legendary.

 

Men se še po mnenjalniku ne da več pisat, k zdej mi je pa res šlo vse skp čez vse meje...

Enostavno mi preveč stvari manjka:

- fuzbal rekreacija s fanti in pivo

- badminton z ženo mal rekreacije

- zvečer pivo v mestu na terasi s frendi, k sm praktično v mestu doma

- nekam v gostilno neki pojest se vsest, čeprav imam najboljši pogled iz domače restavracije

- it mal južno od Kolpe, korenine pa to...

- da grem normalno v trgovino, kake hlače probat... pomoje si že pol leta nič za oblečt nisem kupil....

 

Skratka pogrešam life preded korono, celoten corona vibe mi gre na kurac, na kurac mi grejo že maske... Sistem mi enostavno ni dober. Raje bi imel 14 dnevne popolne lockdowne, pa če zunaj vojska strelja na kršitelje. Samo daj po 14ni dneh back to normal in par takih ciklov. Tole se mi pa vleče čist predolg.

 

 

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 uro:

v dnevni je pa res dost placa da se dajo vse omare odpret pol :lol:

ma ne to je to k je prejšnja lastnica 40 let oddajala garažo k je prišla s flatom eni sosedi in pol k so njeni prodal flat, so garažo pustil njej

morala bi neki najet, sam mislim da so te garaže v naselju itak prekratke za avto

mislu sm za trugo v garaži :D

 

maš vitlo, na katero daš trugo in jo dvigneš pod strop, dost praktična zadeva, ker je drugače kr neki jebanja z montažo, tako pa sam avto prpelješ odspodi in spustiš dol 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Legendary.

 

Men se še po mnenjalniku ne da več pisat, k zdej mi je pa res šlo vse skp čez vse meje...

Enostavno mi preveč stvari manjka:

- fuzbal rekreacija s fanti in pivo

- badminton z ženo mal rekreacije

- zvečer pivo v mestu na terasi s frendi, k sm praktično v mestu doma

- nekam v gostilno neki pojest se vsest, čeprav imam najboljši pogled iz domače restavracije

- it mal južno od Kolpe, korenine pa to...

- da grem normalno v trgovino, kake hlače probat... pomoje si že pol leta nič za oblečt nisem kupil....

 

Skratka pogrešam life preded korono, celoten corona vibe mi gre na kurac, na kurac mi grejo že maske... Sistem mi enostavno ni dober. Raje bi imel 14 dnevne popolne lockdowne, pa če zunaj vojska strelja na kršitelje. Samo daj po 14ni dneh back to normal in par takih ciklov. Tole se mi pa vleče čist predolg.

Jaz sem zadnjič mal si kupoval za oblečt, v večini trgovin pustijo sprobat in ne jebejo več inšpekcij sploh

 

Drugače pa se strinjam, tudi meni že preveč stvari manjka. Včeraj sem po dolgem času zahangal po policijski uri, in ko sem se vračal domov, sem prav študiral, kako mi sede mal random nočni sprehod pa zvečer bit v mestu

 

Pretežno se sicer še držim ukrepov in razkužujem, pač v neko "višje dobro" al neki, sam teh brezveznih reči ala policijska ura pa da ne moreš it na kosilo ven sem pa res naveličan

Povezava do prispevka

Men je za maske vseen, zarad mene lahko do konca lajfa nosim maske po trgovinah pa kjerkoli ze. To da pa ne morem na jebeno kavo v kafic zunaj mi gre pa res na jetra. Sicer pomoje je problem bolj alkohol k se ga folk nazgenpa se dere pa drug druzga zalivajo s slino ampak za kave bi pa res komot dovolili odpret kafice. Prov zmrazi me ko pomislim kaj folk v gostinstvu pocne ze eno leto ej, fak. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 17 minutami:

Men je za maske vseen, zarad mene lahko do konca lajfa nosim maske po trgovinah pa kjerkoli ze. To da pa ne morem na jebeno kavo v kafic zunaj mi gre pa res na jetra. Sicer pomoje je problem bolj alkohol k se ga folk nazgenpa se dere pa drug druzga zalivajo s slino ampak za kave bi pa res komot dovolili odpret kafice. Prov zmrazi me ko pomislim kaj folk v gostinstvu pocne ze eno leto ej, fak. 

 

Men pa ravno alkohol manjka. Čez dan je sonček spijem kavo v parku na klopci na sončku. Čez dan imam kaj za počet. A kad padne mrak in pride depra iz bloodborna, ki je večraj praznoval 6 rojstni dan. Takrat rabim pirček, dva... V mestih ni folka, ki bi se ga sredi tedna nažgal in pljuval en čez druzga. Razen študentje in njihove žurke. Na vaseh pa to počnejo itak že zdej med korono. Da bi s frendom zvečer pil gosti sok in coca colo, sem opazil, da mi se mi biceps zmanjša...

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 minutama:

Meni je jadno, ker se skos zašetam v trgovino in na sredi ugotovim, da nimam kurčeve maske. Še kar se nisem navadil, da bi jo vrgel v žep, ko grem ven

Skoooz. Zdej se je žena navadla, da mi jo da v žep, ko grem v trgovino, v avto mi je dala rezerve itd...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...