Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 uro:

pozabil si na ultimate mccountry fana, kolega

 

kikiriki mož

aka

Pol Noge

aka

DJ Schranz 

aka 

hitlerjeva usta

 

številna so imena, ki jih po tihem šepetajo ženske in se jih ne upajo izgovoriti sovražniki

 

 

Chenier reče pred 44 minutami:

Meni je McCountry najjači McD burger ever, tako da support 

 

DaCapo reče pred 31 minutami:

O fak! To je to! Po ne vem koliko letih sem ga dočakal!!!! Yes. Zdaj si moram pa zalogo nardit, če ga bodo spet ukinili...

O tolk fanov al kaj? Ne bi si mislil. Nice!

 

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 urami:

Iz Bazena.

A to je isto, kot tisto pri Roni oz. obratno?

Enkrat sem si ponevedoma naročil raztrganca kao goveje meso iz župe. No tisto meso so 100% skuhali v navadni vodi brez začimb ali zelenjave, ker je bila zadeva čisto brez okusa.
Pa tista kartonasta škatla v katero zapakirajo burger... spodnja polovica je bila nafilana s sokovi in sem moral zadevo najprej odliti, da sem lahko zagrabil hamburger.

Na bazenu mi je drugače bil čisto ok, če mi ne bi dali notri surovo meso.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

 

Na njihov Facebook poglej.


V čem je finta te Mek aplikacije? Uporablja kdo?
Ker jaz načeloma na telefonu nimam nobenih dodatno naloženih aplikacij (in niti nimam namena imeti). Sem pa vseeno radoveden, ker bi lahko hitreje do McCountrya prišel :) 

Povezava do prispevka

Evo upadeva s frendom v mcdrive, jaz se že od daleč derem "a mate res spet mccountry?!?", in prbije ja, ampak sam na kupon. Jebo jih kupon, na srečo je model mel app na telefonu in sva dobila dva lačna modela en mccountry, ostalo sva mogla pa nadoknadit z neko peasant ponudbo. Sem stisnil rit, plačal cel račun in claimal countrya. Mal so škrtaril z omako, samo kralj se je vrnil.

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Mal so škrtaril z omako, samo kralj se je vrnil.


Je vsaj res tista prava omaka? Ker mislim, da je ravno to dalo specifičen okus.

Npr. Tasty je bil nek dober približek, ampak še vedno ni bil to, kar je bil Country. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...