Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Moja mati (63 let) se je cepila prejšnji teden, nič od nič, še vedela ni, da je kaj blo. 

 

Kolega 1, 38 let: prvo noč vročina skor 40, mrzlica, ni spal celo noč. Naslednji dan najhujši glavobol u lajfu. Nekako prespal vse skupaj in se zbudil s tako vrtoglavico, da ni mogel vstati iz postelje. Potem pa v enem trenutku kot ta bi odrezal konec, vse BP.

 

Kolega 2, 38 let: prvo noč vročina skor 40, mrzlica, nevzdržne bolečine v sklepih, še posebno v križu. Zjutraj nič, kot da bi odrezal.

 

Kolegica 3, 38 let: prvo noč vročina, glavobol, vsa u pizdi. Zjutraj vse OK.

 

Vsi cepljeni z Astra Zeneca.

 

Očitno "mlajše" nakrivi čez noč, to je pa to.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 27 minutami:

Moja mati (63 let) se je cepila prejšnji teden, nič od nič, še vedela ni, da je kaj blo. 

 

Kolega 1, 38 let: prvo noč vročina skor 40, mrzlica, ni spal celo noč. Naslednji dan najhujši glavobol u lajfu. Nekako prespal vse skupaj in se zbudil s tako vrtoglavico, da ni mogel vstati iz postelje. Potem pa v enem trenutku kot ta bi odrezal konec, vse BP.

 

Kolega 2, 38 let: prvo noč vročina skor 40, mrzlica, nevzdržne bolečine v sklepih, še posebno v križu. Zjutraj nič, kot da bi odrezal.

 

Kolegica 3, 38 let: prvo noč vročina, glavobol, vsa u pizdi. Zjutraj vse OK.

 

Vsi cepljeni z Astra Zeneca.

 

Očitno "mlajše" nakrivi čez noč, to je pa to.

 

 

žena: pfizer oba odmerka, prvi skor nč, drugi nekje kot kolega 2, sam mal mn

baka: pfizer oba odmerka: sploh ni vedla da so jo cepl

dedi: moderna oba odmerka: sploh ni vedu da so ga cepl

jst: az, mal se mi je vrtel en dan :D

 

tko da ubistvu potrjujem, je pa rekla žena, kjer so se na jobu cepl večinoma s pfizerjem, da so mel eni kr brutalne stranske, ampak valda trajal 1 dan, sam pač u rangu, da 'so ostal doma'.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

evo fegeti, jutri se grem cepit z Astra Zeneco - kritična predavateljska infrastruktura pa sem pa tja

 

če crknem kot drek zapuščam PS3 / Xbox360 kolekcijo Čamirju, redke PS4 špile Slinchu in ram v kompu Maxiju. Želim pa, da se me pokoplje na TV-ju.

Umru sem pri ram za maksija D

 

A lahko jest woofer dobim? Sam prašam.. 

Povezava do prispevka

Ni tud tok fora, gre se za to da so MRNA zdravila izjemno pomembna za industrijo, ne sam za korono, ampak za ful stvari. Govoru sm z dost folka (razni kemija modelčki ipd), ki jim dobesedno prihaja v hlače zarad tega.

 

Pač ne bom reku tud jst, da ni nč na tem, sam blo bi pa res zlo bizarno, da bi dobesedno sam v Nemčiji blo to, pri vseh miljonih cepljenih v Indiji in UK. Pač dobiš res bedn okus, da neke korporativne igrice drkajo zaupanja v zdravila.

Povezava do prispevka

bom tuki vprašu, ker je več gamerjev

 

Podarim original xbox 360 pad z kitajskim donglom za povezavo, driverje vam pošljem na mail al pa uploadam nekam

 

20210331112857.jpg

 

na hitr slikano niti ni sčiščen, uredim ko pridem domov

 

srečni dobitnik plača poštnino

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...