Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 8 urami:

1616006640852.jpg.7c25e9caa03985aecf00936092218214.jpg

 

Ko si že ravno to nalepil, se lahko pohvalim, da sem včeraj (ponovno) naredil tečaj za prvo pomoč, ker smo rabli met za delo.

 

Lutke sicer nismo kontaktno predihavali ker covid, ostalo pa vse; feels good :)

 

Osebno sem sicer mnenja, da bi moral to vsak človek na kake 10 let ponovit, da nisi pol hladen v resnem primeru.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

A bi kateri JOCKER forumaš imel SNES in NES classic mini. Oboje praktično nerabljeno (SNES pomoje dejansko še ni bil prižgan). Zraven so še škatle in vse pripadajoče plastične smeti

 

Cene se pri retailerjih in na ebayju še vedno zelo držijo, tako da forumašu stisnem za 110 evričev oboje skupaj + stroški pošiljanja, tako da 115 pa roka 

 

Če najdete, da se kje legit prodaja ceneje, mi spustite na ZS, z veseljem spustim ceno na nižjo

 

Ne da se mi odpirat teme posebej v Malih oglasih. Prodajam, ker sta mi konzolici grdi in neuporabni. Pa lep lp

 

EDIT: REZERVIRANO / ODDANO

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 2 urama:

 

Japanese Apex Legend player 7-day-banned for saying "nigero" which means "run!!" in Japanese

 

TPIGx2p.png

>Apex

>EA

 

Theres your answer

Modeli so do grla sjw rasisti

In celotn krog teh butt budyov k rotirajo firme

 

Sicer ce mas smolo te EA za cist normalne stavke bana ker po logu ne ves kontexta

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
kemik reče pred 34 minutami:

A ma kdo izkušnje s prenosno klimo brez odvodne cevi, se obnese? Berem da niso za vlažne prostore (ni panike) in da precej manj ohladijo kot une s cevjo.


Hja, vse moje izkušnje so dokaj slabe. V par ekstremnih primerih je bilo celo več! stopinj (ker pač vroč zrak mora nekam ven it) v prostoru. Načeloma pa tak, povprečno, nevredno €. Mogoče vseeno boljše kot nič, kot je že Pimp napisal. Nekaj boljše je bilo s par komadi, ki so imeli možnost odvodne cevi (ampak to moraš potem spet napeljat ven iz sobe - posledično priprto okno ali skozi kak strop na podstrešje or something). Poleg tega se bo zelo hitro nabral kondenz (no, to je zdaj odvisno od temperatur) in boš moral zelo paziti na redno praznenje posode z vodo.  Jaz v življenju ne bi več neke prenosne klime imel. Razen, če so kakšni novodobni top $ modeli na voljo, kar pa močno dvomim (razen da pač preplačaš), ker fizika je pač fizika.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...