Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

V Firefoxu se mi zaenkrat ni pokazal tudi z izklopljenim uBlock Origin (ampak ga imam raje vklopljenega dokler ne bo moznost 100% blokade uporabnikov) medtem ko v Chrome in Edge brez uBlock pa na vsake toliko klikov vrze cez cel zaslon tisti oglas.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka

Na domeni je od starih časov Javke in mn3njalnika še vedno ostala Googlova reklamna skripta. In ta se je danes zjutraj odločila za 'avtomatični eksperiment' celostranskih reklam med nalaganji strani, s čimer naj bi dobil '20% več profita'!! Jao. Skratka, zadevo sem, upam, izklopil za vekomaj. Mi je žal za to ogabnost (sem jo kasiral tudi sam in me je skoraj po božje vrglo).

 

image.thumb.png.1e9dc4fa877c57f35a8090c256506d37.png

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 3 urami:

Vesele velikonočne. In ne pozabite, daruje se toliko, da vsaj malo zaboli, tako kot je Kristusa zabolelo za vas :D

845d647ed2fdf64f9ab5_62538501.jpg

 

Tole je slično onemu, ki ne-sramno sprašuje mladenke za fuk. Veliko zgražanja, ampak tudi nekaj akcije. Oziroma več akcije, kot če bi bil tiho.

 

Zatorej izkoristim priliko za apel, da se v svojo sramoto ne ogibaj pušice. Vrzi vendarle vanjo toliko, da te vsaj malo zaboli oziroma, če sem tudi sam malce nespameten, toliko, da prekosiš @andrejus in se s tem lahko pobahaš. Blagor velikodušnim, saj njih je nebeško kraljestvo!

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 1 uro:

Nikakrsnih oglasov nisem vklopil :nicjasno:

My bad. Ni mi jasno kaj so tejle google ads. Dobivam jih randomly izključno na Mn3.

 

EDIT:

LordFebo reče pred 55 minutami:

Na domeni je od starih časov Javke in mn3njalnika še vedno ostala Googlova reklamna skripta. In ta se je danes zjutraj odločila za 'avtomatični eksperiment' celostranskih reklam med nalaganji strani, s čimer naj bi dobil '20% več profita'!! Jao. Skratka, zadevo sem, upam, izklopil za vekomaj. Mi je žal za to ogabnost (sem jo kasiral tudi sam in me je skoraj po božje vrglo).

 

image.thumb.png.1e9dc4fa877c57f35a8090c256506d37.png

Aha, ok. Thx. Sam tolk, da vem, da se mi ne meša. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Tale biser z Googlom me spomni na nedavno Galkovo zgodbico, ko so ga lepo svinjsko za hrbtom hotli odrezat kot middleman oglaševalca in svoje reklamne storitve neposredno prodat njegovi stranki mimo njega :D

 

Očitno kar mojstri scum poslovnih praks.

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...