Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 8 minutami:

Bravo! Končno si prešaltal na McCountry dieto! Pusti zdaj malo oreščke pri miru ;)


Ma, saj še jem tudi oreščke. Ampak 1 McCountry na dan, odkar jih imajo spet v ponudbi mora bit. Moram povrnit za nazaj in nadoknadit za naprej (če ga bodo slučajno spet ukinili). :) 

  • Račka +1 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Klošarske veverice. Kakšen je pogoj za to da rataš klošarska veverica? Se moraš iz Yosemita preselit v New York, živet nekje na podstrešju, pol ti gre pa neki slabo v lajfu, verjetno ti kuna squata v tvojem placu, tvoj mož veveriček spizdi s seksi sosedovo veveričko nazaj na podeželje, tebi pa ne preostane nič drugega kot da greš v Central park, živet na random drevo. 

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 28 minutami:

DeCapo morm rečt da sm ta vikend užival v Star Trek A Final Unity sm pršu že na tret planet. Res priporočam no. Res so ujel Star Trek, tega ne delajo več.


Tnx, da si me spomnil. Res moram ta vikend  (končno) začet z igranjem. Unity

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 36 minutami:

@Chenier greš za vikend kaj k staršem? Te pridi ob 16h v soboto k Kođaku v MB, te boma z @DaCapo tam počakala :D


Zakaj pa glih v soboto ob 16 pri Kođaku? Namreč, če bo vreme zneslo imam že planirano druženje s starimi kolegi ob 17.00. Te pa zdaj težko odpovem, ker se nismo vidli že tudi po več let. Čeprav... mnenjalničarjev v živo še pa sploh nisem niti videl.  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

O fuj, kako sovražim te proteste. Pa glih MB (spet), da si štajerci ja delajo še večjo sramoto. grrrr

btw. @Chenier: slučajno sem se spomnil, ker si omenjal neke razstave in ker načeloma rad bereš. Tu je en brezplačen PDF knjige 100 let društva likovnih umetnikov Maribor. Moj sosed je to v večji meri uredil in sestavil. Dugače pa tiskana izdaja stane 50 € (samo jo je sila težko dobit). Pač, če te slučajno zanima ... :) 
DLUM-100let-Book-web4.pdf

 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

O fuj, kako sovražim te proteste. Pa glih MB (spet), da si štajerci ja delajo še večjo sramoto. grrr

 

Hjooooo zaj pa si me razočaral... bi meli Matijo Gubca, če bi vsi rekli brez veze, bi govorili danes tu slovensko, če bi vsi rekli brez veze se upirat, bi narod imel kaj pravic, če od nekdaj ne bi bilo revolucij... Najbolj glupo je glih bit pridna ovčka, ki tiho golta vse kaj jim reče elita.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 minutami:

O fuj, kako sovražim te proteste. Pa glih MB (spet), da si štajerci ja delajo še večjo sramoto. grrrr

 

+1

 

Veliko ljudi je neumnih, zato jih neumnosti primamijo. Človek mora biti res debilen retard, da v času pandemije podpira kakršnekoli proteste.

 

Da jaz vodim slovensko vlado, potem pošljem vojsko na protestnike brez debate in ukažem ogenj osebno. Lahko nas tudi vržejo iz EU hurr durr človekove pravice, don't give a single fuck.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

@tomazek Hehe, sorry no. Jaz pač tako razmišljam. Ker s temi protesti ne bodo ničesar dosegli (razen tega da se bo "lockdown" samo še podaljševal). Politike ne spremljam kaj dosti, pač ni moje področje, ampak nekako imam občutek, da ni to neka vladna elita, ki bi "zanalašč" izvajala ukrepe in sama sebi dejansko pljuvala v skledo. Saj te ni SLO edina država na svetu, ki se "bori" proti virusu itd. P****, če bi narod med tem 11-dnevnim Ldownom bil malo bolj strpen, bi bilo ziher boljše. Sem gledal malo prek ograje, igrišče tu zadaj za bajto je bilo vsak dan POLNO. In to konkretno polno. Pa avti parkirani, da niti iz garaže nisi mogel. Redarji? Ma kje ..  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

@tomazek Hehe, sorry no. Jaz pač tako razmišljam. Ker s temi protesti ne bodo ničesar dosegli

 

A se ni na podoben način Kanglerja fuknilo in radarje skinilo? Brez nič ne bi bilo nič. Tak mam poln kurac ukrepov, da me boli đon kaj bo, naj se vse odpre. Če tako verjamejo v cepiva, potem so najbolj rizični (nad 70) itak že v večini zaščiteni, saj so cepljeni.

 

Evo zdaj pa dovolj o politiki. Sem bolj s heca omenil vama s Ćamirjem, ampak vseeno podpiram zadevo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

 

A se ni na podoben način Kanglerja fuknilo in radarje skinilo?


Tričetrt tistih, ki so fuknili Kanglerja je potem najbolj jokalo nad Fištro. In potem nad Arsenovićem. Oz. še zdaj jokajo. Nekaterim ljudem pač nikoli nič ne paše. Meni to zgleda že skoraj kot da apriori protestirajo nad vsem, kar je pač možno.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...