Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Navsezadnje z radarji samimi tudi ni blo nič narobe, samo omejitve morajo dvignit za 20km.

 

Vprašanje za @tomazek, koliko ljudi pa sti zdi je ok pomorit zato, da ne rabiš lockdowna? A to še vedno velja če ti ubijejo družinskega člana ali prijatelja? A se rad igraš z življenji družinskih članov in prijateljev ali pa maš samo 'dont give a fuck' mišljenje.

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 17 minutami:

@tomazek zdaj mi je jasno zakaj to počenjaš. :(

 

Glej ne morem se nekak resno menit z nekom, ki enači Covid s črnimi kozami recimo (pa kaj se hecaš z nekimi morilci al kaj)... v času covida poznam 5 ljudi osebno, ki so umrli zaradi drugih bolezni (raki, kap) in en bo zgleda vsak hip (so ga 10 dni nazaj z rešilcem ponoči odpeljali - full razširjen rak želodca in okolice). Ker niso prišli pravočasno na vrsto. Za covid ne poznam enega samega, oziroma sem slišal za neke ostarele sorodnike od kakega znanca. Osebno ne poznam niti enega, ki bi bil na intenzivni zaradi covid. In tudi, če bi moj dedek al pa babica umrla za covid pri 85 letih, ne bi nič posebej krivil covida, ampak starost in bolezen. Ena babica mi je šla za pljučnico, pa ne skačem zdaj v luft hudobna pljučnica.

 

Absolutno ne dajem covida v nič, pač zgolj trdno verjamem, da bojo posledice covida (vse obstranske) pustile dosti, dosti hujše in dolgotrajnejše posledice kot sam covid.

 

To pa je tudi vse o tej temi tukaj, ker je že prek preveč krat blo vsepovsod po forumu.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Aja, pol pa sem se zmotil, ker po navadi tej protestniki in teoretiki zarot delujejo enako glupi.

 

Ma ne. Covid je in je problem. Ampak sam pač mislim, da je veliko večja škoda človeštvu storjena s vsemi ukrepi kot tistim revežem, ki so bolezni podlegli. Še posebej zdaj, ko bi naj bila velika večina najbolj ogroženih že cepljena. Če tak verjamejo v učinkovitost cepiva kot nam pravijo (Pfizer 96%), potem itak pri teh več ni možnosti za hujši potek bolezni.

 

Malo pa verjetno pripomore res tudi to kar sem prej napisal, da osebno ne poznam niti enega, ki bi res najebal od covid, umira pa ravnokar šesti (s katerim smo ga še oktobra pili), ker ni prišel na vrsto pa se mu je rak razpasel po celi trebušni votlini.

Povezava do prispevka
Kosinus reče Pravkar:

Če ne bi bilo ukrepov, bi prej prišel na vrsto?

 

Itak. Saj normalni pregledi niso delali mesece zaradi covid (samo urgentni so bli) in so se čakalne dobe full podaljšale. Tudi sam čakam 2 pregleda že ohoho.

 

Če si pri zdravniku pojamral, da te nekaj želodec fuka, še napotnice ni dal celo večnost. Pa probajte to, pa ono, pa prehrano spremenit...

Povezava do prispevka

Evo še ena zadeva. Podatki so me šokirali in jim praktično ne morem verjet...

 

https://www.rtvslo.si/slovenija/dusevnih-stisk-studentov-je-vedno-vec-vsak-cetrti-razmislja-o-samomoru/575630

 

Zdaj pa res končujem o covid, ker sem že dolgo utrujen od njega po celem forumu :D Vsak ma neko svoje mnenje in prioritete kar smo ugotovili že lani.

 

lp

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Kvaj proba Tomazek backtrackat in dodajat backstoryje svojim mnenjem, ko smo ga dobili, da je morilec. Nič ne bo, buddy, uporabnik AMF je že poklical policijo

 

Sranje! Spozabil sem se, da je to javni del foruma! :D

 

Glede AMF-ja... me zanima, če mu je sploh res tako ime!

 

spacer.png

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 3 minutami:

Kvaj proba Tomazek backtrackat in dodajat backstoryje svojim mnenjem, ko smo ga dobili, da je morilec. Nič ne bo, buddy, uporabnik AMF je že poklical policijo

preusmerjeno na PUP Facebook

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...