Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Also, včeraj sem si na psn marketu kupil igračo.

Dobim mail z računom in vse a-ok.

Grem v knjižnico in igrače ni notri. Ok, grem na spletno povezavo igrače in bo mogoče tam remote download. Ne. Kot da igrača ni bila kupljena. Samo opcija za nakup bila. 

 

Ajde, dam obnovi licence na IgralniPostaji. Nič. Iščem support kontakte fuck it, ne bom zdaj se jebal bom jutri.

 

Rešitev pa je preprosta.

 

Deaktiviraš konzolo kot primarno in nazaj aktiviraš. Bum, igrača v knjižnici.

 

Tako da, če bo kdo kdaj imel podoben primer, naj to najprej proba.

Povezava do prispevka

čestitke bolj lasatemu od obeh štajerskih doktorjev znanosti :D:D 

 

imam eno extreme pro cook & bakery vprašanje. Kako priporočate, da se peče pizza - na kateri podlati? Kaj je problem: pač zdaj uporabljam bolj tekoče testo (60% vode - top choice) in šamotni kamen. In valda moram na nečim "prinesti" obloženo pizzo na kamen. Alu folija je obupna izbira. Peki papir še slabša - oboje se trga, cufa in oz se zapeče na pizzo. Direktno na loparček je ne morem dati, ker ne gre dol iz loparčka oz se zalepi gor, ker je testo tok vodeno.

 

Kaj torej? Neki mini jekleni / plehnati pekači mogoče, ki se mi ne bodo zalepili in raztrgali na pečeni pizzi? Ki se jih da fino oprati? In kje se to kupi? 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

čestitke bolj lasatemu od obeh štajerskih doktorjev znanosti :D:D 

 

imam eno extreme pro cook & bakery vprašanje. Kako priporočate, da se peče pizza - na kateri podlati? Kaj je problem: pač zdaj uporabljam bolj tekoče testo (60% vode - top choice) in šamotni kamen. In valda moram na nečim "prinesti" obloženo pizzo na kamen. Alu folija je obupna izbira. Peki papir še slabša - oboje se trga, cufa in oz se zapeče na pizzo. Direktno na loparček je ne morem dati, ker ne gre dol iz loparčka oz se zalepi gor, ker je testo tok vodeno.

 

Jaz naredim tko da raztegnem testo in ga dam na peki papir, obložim, poberem s pekacem in dam za dve minuti v pečico. Ko se testo spodaj zapece, odstranim peki in pečem do konca. 65% hidracije, hlebček lepo pomokas preden ga greš raztegovat. To da se ti peki zapeče na testo prvič slišim, maš dost segret kamen?

 

Se pa pridružujem nasvetom za lopar, čeprav me že zdej mrazi ob tem kako bom spravil pico gor. :wacko:

uredilo bitje Doppelganger
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 3 urami:

Ne vem sam tega, a grem kar zdaj preventivno brisat svoje forumske poste al šele takrat, ko bo se kazal potencial, da bom cancelan? :D 

Najprej moraš postat največji douchebag foruma.

 

EDIT: Drugi največji douchebag foruma.*

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 17 minutami:

Kdo je to, dacapo kobilica ? :D


Hja, Prešeren je bil takrat prenizko, Cankar pa že skoraj previsoko. No, dejansko sem se zaradi barv odločil za Kobilco. In verjemi, da so sprintani izgledali veliko boljše, kot ta na sliki. 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 12 minutami:

P si si kaj kupil? Nek american(?) Al jr bil auatralc, si je tko sprintal cisto svoj kes in z njim kupoval fullll let, in fora je da ga niso mel nic obsodit ker pac, naredu je avoj monopoly kes, folk ga je pa prostovoljno vzel :D ni bil niti nek photoshopan bankovc


Eh, nisem. Sem bil še premlad in preveč pošten (no, to sem še danes). Recimo, ko je blagajničarka že pospravljala bankovec v blagajno sem ji v hipu rekel: "Joj, pa kaj res ne vidite, da je to samo šala?"

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...