Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče Dne, 8. 4. 2021 at 15:47:

čestitke bolj lasatemu od obeh štajerskih doktorjev znanosti :D:D 

 

imam eno extreme pro cook & bakery vprašanje. Kako priporočate, da se peče pizza - na kateri podlati? Kaj je problem: pač zdaj uporabljam bolj tekoče testo (60% vode - top choice) in šamotni kamen. In valda moram na nečim "prinesti" obloženo pizzo na kamen. Alu folija je obupna izbira. Peki papir še slabša - oboje se trga, cufa in oz se zapeče na pizzo. Direktno na loparček je ne morem dati, ker ne gre dol iz loparčka oz se zalepi gor, ker je testo tok vodeno.

 

Kaj torej? Neki mini jekleni / plehnati pekači mogoče, ki se mi ne bodo zalepili in raztrgali na pečeni pizzi? Ki se jih da fino oprati? In kje se to kupi? 

 

Ste mi vi eni kuharji :D

Še jaz vem, da če se testo lepi za podlago, na to podlago prej potreseš moko - like najstarejši kuharski hack na svetu.

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 9. 4. 2021 at 19:53:

Se strinjam. Imel si pač nesrečo z glupim poštarjem (upam, da se to ne ponavlja prepogosto). :) Ampak vseeno me še zanima, kako to, da si dobil pakirano v papirju (ovojnici) s pripisom Pošta Slovenije, dočim sem jaz recimo dobil v foliji? Verjetno je to odvisno od kraja bivanja... ali? Škoda, da sem folijo že zavrgel, ker imam zdaj občutek, da mi ni dostavila Pošta Slovenije. Sicer pa nima veze. Radovednost pač :) 

 

Jaz sem tudi dobil v foliji - sigurno ni Pošta, ker mi je tip pustil kar pred vrati na ulici :wacko: (Pošta ima ključ in 1. številka je bila v papirju in isto nabasana not v nabiralnik, da sem komaj vzel ven z minimalno poškodbo revije) - ne vem kaj je slabše. :D

 

Povezava do prispevka

Ne vem kam naj fuknem tole, v smeti imo

 

Jutr dobim 65"tv philips ambilight (oh yeah) pus8545 model

In sem moral zrtvovat dali concept6 za concept1 spredaj, ker ne bo dost placa, tole na sliki je  55"fhd w755c sony

Pa kot sm poslusal spet ni svoh zvok, edino manjko basov je  kar bi verjetno z nizkotoncem resil 

 

Zdj pa ce je kaksn z idejam kaj se da narest da bo boljse. Ali namenski nizkotonc pa obdrzat  ta dva spredaj ali malo boljsa prednja zvocnika ki mata tud nizke tone, ta dva pa uporabt za surround

 

Mam zdj viska dali concept 6 ce je kaksn kupec, zvocnika sta cist huda za hisni kino:)

 

 

 

20210411_172516.jpg

Povezava do prispevka

Pa sj jih ne rabim prodat, da zdj prodam za 250 recimo kaj lahk kupim cez cajt za 400+ da bo primerljivo

Bom ze mel nekje spravljene

 

Sem pa gledal kj tazga, niso svoh glih lepo majhni

 

https://www.amazon.com/Klipsch-Reference-Theater-Surround-System/dp/B0779GRFWF

 

Kako se pa kaj obnesejo stereo aktivni bookshelf 

Kanto yu6 model kar hvalijo 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...