Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Tako moj fotr razmišlja in ima v bajti ene 5 receiverjev in setov zvočnikov, koles in ne vem kaj še vse enega sranja.


Prodajaš 10 let stara zvočnike, ki so že ob izzidu bili najnižji tier tega prozivajalca. Meni se zdi 200 evrov več kot zadosti za to staro kramo. Pa ne rečem da bi prodajal neke res top shit zadeve, ki so se ob izidu prodajal po par jurčkov.

Povezava do prispevka

Kot prvo kdo prodaja, vprašal je za ceno 

Zame je to velik več vredno kot 200eur ker spilajo fajn, pa je lahk cena 40eur za kos na ebayu ali bolhi

 

Ni to avto da je po 10ih letih samo še 10% nabavne cene

 

 

 

Rajs povej kere zadnje satelite naj dam da bojo čim manjši pa ok zvok

 

Povezava do prispevka

Jz prodam vse takoj ko ugotovim da ne rabim vec in da najverjetneje se dolgo ne bom. 
Tut ce je pod ceno zmagam ker imam manj navlake + nekdo zadevo uporablja kar je se boljse. To sicer ne pomeni da nimam navlake ampak da je imam manj :D

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
gorann reče pred 12 urami:

Kot prvo kdo prodaja, vprašal je za ceno 

Zame je to velik več vredno kot 200eur ker spilajo fajn, pa je lahk cena 40eur za kos na ebayu ali bolhi

Ti si spraševal za kupca ne da bi imel ceno!?

 

Navedek

Mam zdj viska dali concept 6 ce je kaksn kupec, zvocnika sta cist huda za hisni kino:)

 

Navedek

Ne vem kolk je realna cena

 

Navedek

Sori pol, nism ti jest kle karitas najd drugega 

 

Evo, najprej si spraševal, če je kak kupec, brez da bi dal ceno, potem si spraševla, kolk je realna cena in ti ni bila všeč in si bil kao užaljen, da si karitas, če mene vprašaš so vredni natanko nič, če ti stojijo nepriklopljeni v kotu. Prodajajo se po 150 na ebayu, realno bi na bolhi dobil lahko 200€, če se ti da čakat pa tud več. Lahko si pa hrček in jih pač imaš v kotu.
Pač stara roba kot so drugi povedal.

Jaz bi jih vzel mogoče za 150, pač tolk, da jih ne daš zastonj in nisi karitas, sam si potem naredim problem s pohištvom, tko da ne, ajd pivo pa roka, ti maš pa plac v stanovanju :P

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Mimogrede, v omari mi ležijo stari Jokerji (ne vem kolk jih je in katere cifre in ne da se mi gledat) in mi jih je škoda vrečt stran, se pa bojim, da bodo šli ob kakšni selitvi iz pisarne v smeti.

Če kdo hoče jih lahko pride iskat, rabi vsaj eno ta veliko Merkator vrečko, mogoče lahko zrihtam tudi škatlo. Vmes se najde tudi kak PC Format, Moj mikro, Monitor ipd.  
Več info na ZS.

Jokerji

2002824138_DSC_0002(Medium).thumb.JPG.036b763d5f7ee25fcc8a07a6acb46b2b.JPG

687787820_DSC_0003(Medium).thumb.JPG.7a71c1abb0a4ebfbc03c1ae1da1f5d14.JPG
NeJokerji

1486750273_DSC_0001(Medium).thumb.JPG.0cdedbdf3b22199410d282768446a2c5.JPG

Aja viška imam tudi en PS2 slim, zadnja verzija z notranjim napajalnikom, memory slot 1 ne bere kartic, dam komu, ki se mu da razdret in popravit konektorje, drugi slot dela BP, al pa, če bi kdo imel za na polico...

 

še en Aja edit,

en manjši Pioneer center zvočnik imam tudi viška, če kdo rabi, pride in odnese. Stanje, lepo ohranjen in dela, se mi zdi, da je v barvi češnje.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Jup, 35-40% cene novih je realna ocena, če so ohranjeni. Vsako morebitno poškodbo se od tega odšteje.

To pravilo seveda ne velja za kakšne kultne komponente (pri zvočnikih npr. LS3/5a, DC Tannoyi,...), katerim cena celo narašča, ampak omenjeni to žal niso.

Lahko pa imaš srečo in najdeš koga, ki išče ravno omenjene zvočnike (želi npr. kino komplet). Tam na izhodišče prišteješ desetaka ali dva, če se ti že gre za to...

Povezava do prispevka
Chenier reče Dne, 18. 3. 2021 at 7:40:

Ja jaz sem med korono nekaj igral Zeldo v postelji, samo iskreno nisem padel not. Jebiga. Drugače Odyssey najbolj overrated igrica generacije, MARIO IN ZAJCI so mi dejansko jaći 

 

Glede Odysseye sem resno triggered, da jo ljudje tako slavijo. Povprečni art design, od 17 levelov jih je vsaj 40 % odvečnih (imaš pa vmes tudi genialne, Sand in Metro Kingdom sta crazy), predvsem pa je igrica absolutno prelahka. Mislim, da v main "story" del igre nisem umrl niti enkrat (ali pa vsaj sub-3x), kar je meni res kr neki, sploh ker so predhodniki konkretno zaguljene igre. Post story play je malce težji, vendar še vedno ne pretirano. Pa nisem hater casual igric, rad imam lahke in fine izzive, ampak tukaj se mi enostavno casualnost ni zdela izkoriščena

 

 

 

Odyssey je namenjem nam, ki smo nazadnje Mariota igrali ....erm....Super Mario Bros 3 

 

in nam je to vse novo

Štekam pa kako ti lah dopizdi če si vse že videl. Jaz sem v Odysseyu padel v prepad že kake 50x po 5 urih igranja, samo mogoče sem šel eno pretežko temnico igrat, kjer si moral znat več kot samo skok in brzak po žici

 

Povezava do prispevka

Meni, ki prej nikoli nisem Mario špila igral, mi je Odyssey bil simpatičen in zanimiv špil. Užival v njem na puno. Dobil nekaj čez 500 lunic. Torej naredil še Dark in Darker side of the moon. Menda pa je še en challage, ki se odklene pri 800 lunicam in mislim, da je to težji Bowser fajt (naj me kdo popravi, če se motim). 

 

Drugače pa trenutno igram Super Mario 3D World. Sicer sem šele konec tretjega sveta (od dvanajstih) in se mi težavnost zdi nekaj tu-tu. Do zdaj se mi 3D World bossi ne zdijo nič težji ali lažji. Pač Nintendo težavnost.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jest sm v zadnjem letih preigral vse te Mario 3D igre (Odyssey pa kako leto pred tem) in se mi ne zdi da bi bla velika razlika v tezavnosti. Men je bil Galaxy recimo dost lazji, sam mogoce je zato ker sm igral po Odyssey. Nazadnje sm preigral Mario 3D world in Bowser fury in mi je blo otrocje lahko.

 

Tko da ce bi ugibal bi reku da je tezavnost ves cas enaka, samo lazje postaja ker si navajen kontrol.

Povezava do prispevka

Zanimive bučke fantek. Mario 64 je kar brutrralno zajeban, prav tako imaš v Mario Sunshine par svinjskih stopenj. Z Mario Galaxy je še nintendo hvala kurcu v bolj normalne casual vode.

 

Na sploh mi v Mario igrici casual izziv precej bolj paše, kot tiste brutalnosti mariotov stare generacije.

Povezava do prispevka

Meni se je Odyssey zdel precej enostavnejši. Pomoje da do post endgame nisem 3x umrl. Bowser's Fury pa mi je čisto razočaranje, res zelo povprečna zadeva

 

Ne vem, saj verjetno sem sam prestrog, ampak Odyssey in Bowser's Fury sta mi prav primer iger, kjer so kritiki povsem izgubili neko sposobnost seciranja. Pa ne pravim, da moramo biti pikolovski, ampak Odyssey ima težave na bolj ali manj vseh področjih - od vizualnosti, designa nekaterih levelov, težavnostne krivulje ... Bowser's Fury pa je sicer v kompletu v 3D World, kakor se tudi prodaja, hud miks, ampak kot samostojna igra, kakor smo ga igrali tisti, ki smo 3DW že končali, pa res podpovprečna. Nobenega navdiha nad stopnjami, sistem open worlda povsem neizkoriščen ... 

 

Mislim, saj na koncu dneva niso slabe igre per se, ampak res mi je zgrešeno, da ima Odyssey meto 97. Opisovalci niso prav ničesar secirali, vse ugotovitve površinske, nič globine, sem prav čital opise zajednom, ker sem upam, da bo kdo napisal kaj dobrega. Mislim, saj vem, da ne morem od nekih IGN-jev pričakovati ne vem kakih kritik, ampak kje drugje bi pa si želel malo globljega uvida. 

 

(Pa to ne govorim kot hater, pač pa kot mega fan, ki je s franšizo na nek način gor rasel.) 

Povezava do prispevka

Jz sm tut kr happy bil z odisejo. Colectathoni mi sicer ne lezijo tko da sm zbral vse lunce ki sem jih videl (pa tiste za katere sem sumil da so nekje skrite in sem se malo potrudil), da bi sel pa prav googlat pa iskat vsako posebej pa si raj zlomim roko. 
Mi je bil sicer 3DW boljsi sam to pripisujem temu da po koncu otrostva mariev nisem igral in mi je pac ful zadogajal. Pa zadnji ekstra leveli so kr brutalno tezki, tega odiseja res ni imela. 

Povezava do prispevka

@Chenier (ali pa kdorkoli drug!) če imaš kakšne izkušnje z e-emko.si prosim počekiraj temo Bralniki, aplikacije.. v Črkožerju. Ker sem se se že skoraj pošteno skeširal za nabavo knjigic, potem pa sem na srečo počekiral v njihovih Q&A glede načina branja in me je kar malo ruknilo. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

Prvo in edino pravilo uporabe e-Emke: ne uporabljaj e-enke.


Hehehe. Samo jaz bi rad nekaj SLO prevodov nabavil, da imam za čez poletje na zalogi. Sicer imam večino že fizične tiskane izdaje, ampak mi je na bralniku veliko boljše (bolj praktično + berem lahko brez očal). Kje naj potem gledam za nakup? Ker na Biblosu ni (niti ni za izposojo)...


Edit:
Za začetek sem danes mislil nabaviti to:
knjigice.jpg.c18149ca2a37abd090f1cb1e0673956b.jpg

V naslednjih dneh pa še par drugih zadev. Ampak očitno nima smisla... :(  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 6 urami:

Ti si spraševal za kupca ne da bi imel ceno!?

 

 

 

 

Evo, najprej si spraševal, če je kak kupec, brez da bi dal ceno, potem si spraševla, kolk je realna cena in ti ni bila všeč in si bil kao užaljen, da si karitas, če mene vprašaš so vredni natanko nič, če ti stojijo nepriklopljeni v kotu. Prodajajo se po 150 na ebayu, realno bi na bolhi dobil lahko 200€, če se ti da čakat pa tud več. Lahko si pa hrček in jih pač imaš v kotu.
Pač stara roba kot so drugi povedal.

Jaz bi jih vzel mogoče za 150, pač tolk, da jih ne daš zastonj in nisi karitas, sam si potem naredim problem s pohištvom, tko da ne, ajd pivo pa roka, ti maš pa plac v stanovanju :P

Dej 200 kaj si skrt

 

Drugac bi najraj vseh pet skup prodal, pa nabavu ene manjse kot so klipsch theater pack

Tale nova tv je se sirsa.kot sm mislil in mi ze za concept1 placa zmanjka

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...