Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz pa samo dodam, da sem svojo prvo pizzo jedel v gostilni Izletnik v MB v začetku osemdesetih. Ampak so imeli res dobre in nasploh je bila restavracija zelo (pri)znana. Z družino smo skoraj vsak vikend zahajali tja. Bodisi na pizzo, bodisi na žabje krake. 
Dočim, prvič sem pa pizzo s koruzo jedel v Avstriji (Graz), v enem gostišču od sorodnikov, kjer je bila kuharica moja babica po fotrovi strani. Čisto nekaj novega mi je bilo to in več kot odlično. Tudi tam nekje v 80-ih. Lepi spomini v glavnem. :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 40 minutami:

Koruza na pici :sick:

 

Koruza ma samo eno uporabno vrednost... na trnku za krapa loviti :)


Zdaj boš pa rekel, da koruza na pizzi ni ok? Ajde, okusi so različni, ampak meni je to (občasno) res odlična varinata. Poleg tega jaz na pizzi res obožujem tudi artičoke. Če je le možno, si jih vedno naročim kot dodatek. 
Pa ne zdaj narobe razumet: ne vse naenkrat. Enkrat koruza, fižol in nacho sir s kakšno slanino, drugič artičoke s klasično šunko, trejič kapre, ananas in pršut z dobrim parmezan sirom, četrtič morski sadeži  ... Take variante pač. Da ni vedno samo neka klasika šunka-sir-gobice. :)

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:

Zdaj boš pa rekel, da koruza na pizzi ni ok?  :)

 

Ne maram :D Spet kot debata včeraj... sladkasta je in mi ni kul. Ne umrem, če pojem kako... ampak jo brcam na stran na vsaki hrani, ki jo dobim. Tudi, ko vsi frendi komaj čakajo, da bo za pečt, se meni jebe. Nisem par let jedel pečene koruze. Si nataknem kos "pasje radosti" na palco zraven, če ni... pa nič pač ne pečem in samo spijem kaj zraven.

Povezava do prispevka

@tomazek: meni je blo vedno super, če je bil krap (amur ali pač nekaj v tem smislu) precej masten. Dočim, v familiji pa so imeli raje "pusto" meso. Zanimivo to, glede okusov. Moji starši recimo še vedno prisegajo na pečeno postrv. Meni pa je butasto, ker se bolj s kostmi ubadam, kot da bi užival v jedi.

edit: glede koruze, hja, občasno (1x na leto) mi sede pečena, da malce poglodam, pa tudi kuhana mi je OK z dosti masla. Dosoliš si itak sam in po želji. Imaš pa po eni strani prav, da to ni nek presežek in ni vredno neke "panike" v smislu: "Ouyeah, zdaj si bomo pa koruzo pekli!"  Jaz jo imam pač najbolj rad v kakšni dobri solati, občasno na pizzi in pa v obliki kokic. ;)
Glede pasje radosti pa me totalno spomniš na mojega fotra. Npr. pečemo koruzo, predvsem za otroke, dočim foter pa: "Pasja radost, to je to! Kaj boš s koruzo za svije?"
Ampak po eni strani imata oba tudi prav.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Zame Kovač!
Ali pa recimo Kokot (čeprav bolj paše za v brodet).
Na tretjem mestu pa je morski pes. Čeprav ti mali Jadranski niso polnopravno kvalificirani kot morski psi, ampak tu ni ene same kosti (razen ene hrbtne) in lahko dejansko uživaš ob jedi. mmmm.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

Zdaj boš pa rekel, da koruza na pizzi ni ok? Ajde, okusi so različni, ampak meni je to (občasno) res odlična varinata. Poleg tega jaz na pizzi res obožujem tudi artičoke. Če je le možno, si jih vedno naročim kot dodatek. 
Pa ne zdaj narobe razumet: ne vse naenkrat. Enkrat koruza, fižol in nacho sir s kakšno slanino, drugič artičoke s klasično šunko, trejič kapre, ananas in pršut z dobrim parmezan sirom, četrtič morski sadeži  ... Take variante pač. Da ni vedno samo neka klasika šunka-sir-gobice. :)

 

Artičoke tudi jaz ful obožujem...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ne maram :D Spet kot debata včeraj... sladkasta je in mi ni kul. Ne umrem, če pojem kako... ampak jo brcam na stran na vsaki hrani, ki jo dobim. Tudi, ko vsi frendi komaj čakajo, da bo za pečt, se meni jebe. Nisem par let jedel pečene koruze. Si nataknem kos "pasje radosti" na palco zraven, če ni... pa nič pač ne pečem in samo spijem kaj zraven.

 

Vidiš, kako je to - jaz pečene nimam kje tako pojest lepo na vasi, v družbi, ti pa raje pasjo radost. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...