Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Od prvega se spomnim samo pobeg iz zapora in potem ugrabitev Twinsenove punce, drugi del pa vem da je imel nekaj z vesoljci. Ampak vseeno se mi zdi, da je ena od tistih iger za katere je bolje, če ostanejo v spominih, ker je nadzor nad protagonistom bil že takrat štorast za popizdit, še posebej platforming in boj (oz. metanje tistih žog).

uredilo bitje BumbleBee
typo
Povezava do prispevka

Drugače pa glavni izvleček iz teh sanj: boysi, če kdaj ugotovijo, kako ti projicirat v glavo reklame med sanjami, to je to v lajfu od oglaševalcev. Neka igrica s katastrofalno kontrolno shemo in zastarela, jaz sem pa že GOG in lurkam ceno :D

 

Srsly, bolan marketing plan, samo kako prodret v sanje se more nagruntat :D 

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 46 minutami:

Od prvega se spomnim samo pobeg iz zapora in potem ugrabitev Twinsenove punce, drugi del pa vem da je imel nekaj z vesoljci. Ampak vseeno se mi zdi, da je ena od tistih iger za katere je bolje, če ostanejo v spominih, ker je nadzor nad protagonistom bil že takrat štorast za popizdit, še posebej platforming in boj (oz. metanje tistih žog).

 

Tole. V spominu imam da je bil noro cool špil, res taka epic kustolovščina, ma rajši ne bi šel gledat, kako v 2021 zares izgleda :D

 

enako velja tudi za igrico Silver

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 minutami:

 

 

 

enako velja tudi za igrico Silver

 

MODEEEEEEEL

kolk je bil pa to sick špil

prvo sem pomoje 50x obrnil demo

ko sem se končno dokopal do (na žalot ripanga) originala pa še tega vsaj 5x

 

Ozadja so tbh še danes huda, sam liko pa ja, pač think FF VII 

joooooj kaj bi dal za en remake

mislim da bom pa v vsakem primeru preveril a se tole da normalno poganjat na WIn 10 :D

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Drgač dečki, jaz sem zadnjič pri starših naletel na goldmine v kleti, ene 10 PC big box igric, za katere sem mislil, da so izgubljene. Vse skoraj v mint, bolj sem se stršal kot da bi najdel fotrove stare Playboye 

 

Ne vem pa, kako postopat. Celo zbirko imam v bistvu v DVD/BR/Switch škatlicah in zdaj te big boxi na polno štrlijo ven in mi v bistvu grejo na kurac :D. Na Ebayju bi za njih nabral cirka 500 EUR, sem malo polurkal, ker imam par zelo redkih + čas je na moji strani. Kar pomeni, da bi si lahko samo s tem sponzoriral gaming izdatke za praktično celo PS5 generacijo. Samo po drugi strani pa mi je ful težko se losat teh artefaktov 

 

Jebene igrice in zbirateljstvo 

Povezava do prispevka

drgač pa če smo pri strategijah, pravi znalci se morte spomnit enga prvih 3D "RTS-ov"  Myth : The Fallen Lords

mislim da sem slabe 5 let potreboval, da sem tolk odrastel, da sem jo bil sposoben obrnit

pa potem čez leta celo najdu še neki scene za res carski MP

absolutno še en špil, ki je pri vrhu zadev, kjer bi želel remaster/remake

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 13 minutami:

 

MODEEEEEEEL

kolk je bil pa to sick špil

prvo sem pomoje 50x obrnil demo

ko sem se končno dokopal do (na žalot ripanga) originala pa še tega vsaj 5x

 

Ozadja so tbh še danes huda, sam liko pa ja, pač think FF VII 

joooooj kaj bi dal za en remake

mislim da bom pa v vsakem primeru preveril a se tole da normalno poganjat na WIn 10 :D

 

Ravno probal GOG verzijo, dela out of the box. So morali enkrat imeti konkreten patch, ker vem da sem igro kupil kar nekaj let nazaj in prvotna verzija ni delala. Nisem nikoli igral, tako da bo enkrat prisla na vrsto. :)

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Chamir povej kaj si našel to ene big boxe, da poznavalci ocenimo pravo vrednost:D Tiste cene na ebay so fake.

Moram počekirat naslove, nekaj jih je zelo random noname retro igric

 

Zelo vesel pa sem bil

Heroes of Might & Magic 1

Duke Nukem 3D

 

Tole dvoje sta mi obe carski nostalgični izdaji, pa tudi zelo seksi big boxa mata 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 12 urami:

drgač pa če smo pri strategijah, pravi znalci se morte spomnit enga prvih 3D "RTS-ov"  Myth : The Fallen Lords

mislim da sem slabe 5 let potreboval, da sem tolk odrastel, da sem jo bil sposoben obrnit

pa potem čez leta celo najdu še neki scene za res carski MP

absolutno še en špil, ki je pri vrhu zadev, kjer bi želel remaster/remake

To sem pa igral nek demo, pa mi je bil tolk čuden nadzor. Pomoje sem vedno pobil svoje vojščake, ker sem za njih postavil lokostrelce ali čarovnika, sam sem si pa ful želel igrat cel špil. Pa ga nikoli nisem :mellow:

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 15 urami:

drgač pa če smo pri strategijah, pravi znalci se morte spomnit enga prvih 3D "RTS-ov"  Myth : The Fallen Lords

mislim da sem slabe 5 let potreboval, da sem tolk odrastel, da sem jo bil sposoben obrnit

pa potem čez leta celo najdu še neki scene za res carski MP

absolutno še en špil, ki je pri vrhu zadev, kjer bi želel remaster/remake

 

nisem si mislil, da bo kdo omenil ta spil

 

jaz sem oba dela obrnil res velikokrat

 

pa menu music je :wub:

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...